• Informacje na temat:

  czerwone mini

Artykuły na temat: czerwone mini
 • Anna Lewandowska w czerwonej mini. Jak wygląda przyszła mama?

  Ciąża służy Ani Lewandowskiej (28 l.). Trenerka jeszcze nigdy wcześniej nie prezentowała się w tak seksownych sukienkach.

 • Vader: Czerwone impresje

  Grupa Vader, światowa wizytówka naszej sceny metalowej, 22 kwietnia rozpocznie sesję nagraniową do płyty zatytułowanej "Impressions In Red". Album ma mieć premierę 4 września nakładem Regain Records.

 • Yvonne Scio: Kompromitacja na czerwonym dywanie. Przesadzili z alkoholem?

  ...i przytulał. W pewnym momencie postanowił ją podnieść. Niestety, okazało się to ponad jego siły. Sklejona i rozchichotana para runęła na ziemię - elegancka mini aktorki podwinęła się do pasa...

 • Janusz Kondratowicz nie żyje

  W wieku 74 lat zmarł w środę w Warszawie Janusz Kondratowicz, poeta, satyryk i dziennikarz, autor testów takich przebojów jak "Trzynastego", "Powrócisz tu", "Biały krzyż", "Jaka jesteś", "Tyle słońca w całym mieście" i "Zaopiekuj się mną".

 • ​Polskie Oscary. Gwiazdy na czerwonym dywanie!

  ...wydekoltowana mini Weroniki Rosati, czyli Dżemmy z "Pitbulla". Podobno aktorka przywiozła ją prosto z Hollywood, gdzie pracowała niedawno na planie serialu "Luck". Prześwitująca i ozdobiona cekinami...

 • "Rolnik szuka żony", a Marta Manowska pomaga

  Sympatyczna trzydziestolatka ma śląski, niezatapialny charakter i słowiańską, wrażliwą duszę. Jak sama przyznaje, może i ona osiądzie kiedyś na wsi... Teraz Marta Manowska prowadzi nowy program telewizyjnej Jedynki "Rolnik szuka żony".

 • Mucha w czerwonej bieliźnie i tipsach

  ...możemy się spodziewać? Aktorka zgodziła się na udział w dwóch sesjach - pierwsza będzie kolorowa, w peruce, czerwonej bieliźnie i tipsach; druga - czarno-biała, bardzo odważna, bez zahamowań. Jak(...) Mucha Ania Mucha w mini...

 • Depeche Mode: Pomysł polskich fanów

  Już tylko kilka dni dzieli nas od wtorkowego (14 marca) koncertu Depeche Mode w Katowicach. Przypominamy, że w związku z występem zespołu w "Spodku", fani grupy przygotowali specjalną inicjatywę, wzorowaną nieco na pomyśle wykorzystanym podczas pamiętnego koncertu grupy U2 w Chorzowie.

 • Anna Popek stroi się na sylwestra. Gdzie stanik?

  Jeszcze kilka dni temu twarz "dobrej zmiany" Ania Popek (48 l.) była niemal umierająca. Dziś gotuje się na imprezę sylwestrową. Paparazzi przyłapali ją w jednym z butików podczas przymiarki kreacji. Prezenterka na ostatnią imprezę w roku wybrała dwie tiulowe sukienki: jedną białą z ogromnym dekoltem i wycięciami, drugą - czerwoną mini. Całość dopełniła... koroną!

 • Najlepiej ubrane kobiety świata

  Audrey Hepburne, Kate Moss, Gwyneth Paltrow, Madonna, Sarah Jessica Parker - poznajcie tajemnice stylu kobiet, które przeszły do historii jako najlepiej ubrane na świecie.