• Informacje na temat:

  czerwone suknie gwiazd

Artykuły na temat: czerwone suknie gwiazd
 • Ewa Mielnicka wyszła za mąż! Spektakularna suknia ślubna!

  ...pochwaliła się gwiazda na swoim profilu.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Cannes: Rzeka szampana i suknie za 200 tys. euro

  Ponad milion butelek szampana, trzy tony homarów, wieczorowe suknie w cenie luksusowych samochodów, kilometry czerwonych dywanów i hotelowe apartamenty za kilkadziesiąt tysięcy euro! To wszystko już czeka na ekranowe gwiazdy i bogatych gości ruszającego dzisiaj wieczorem 68. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes!

 • Ewa Mielnicka pokazała zdjęcia z wesela! Miała drugą suknię!

  Miss Polonia, która zdobyła ten tytuł w 2014 roku, po 10 latach znajomości powiedziała sakramentalne "tak" Łukaszowi. Gwiazda bardzo przeżywała ten wyjątkowy moment i długo się do niego przygotowywała. Pragnęła, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i zadbała o każdy detal. To widać na zdjęciach, które Ewa postanowiła umieścić na swoim profilu w mediach społecznościowych. Nie zabrakło...

 • Joanna Jabłczyńska: Sukna ślubna nie robi na mnie wrażenia

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że po kilku latach współpracy z Violą Piekut w charakterze ambasadorki jej kolekcji, suknię ślubną traktuje jak każdą inną sukienkę. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" zapewnia też, że jeśli kiedykolwiek stanie na ślubnym kobiercu, to nie będzie samodzielnie wybierać kreacji, lecz zda się na gust projektantki.

 • Tallia Storm w przezroczystej sukni w Cannes. Nie obyło się bez wpadki!

  Festiwal w Cannes co roku przyciąga tłumy gwiazd. Podczas otwarcia tegorocznej edycji nie zabrakło m.in. piosenkarki Talii Storm (19 l.), która już "na dzień dobry" zaliczyła wpadkę. Podczas pozowania na czerwonym dywanie zbyt mocno chwyciła za tył sukni, przez co wszyscy mogli oglądać jej nagie pośladki. Odpowiednia kreacja na tego typu galę?

 • "Taniec z gwiazdami" [3. odcinek]: Dziurman odpada, Zawadzka najlepsza

  Artur Dziurman pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami". - Koniec mojej udręki. Męczcie się dalej - aktor nie tracił poczucia humoru, zwracając się do współuczestników show. Najlepiej w trzecim odcinku programu zaprezentowała się Marcelina Zawadzka.

 • Agnieszka Dygant i Małgorzata Kożuchowska na czerwonym dywanie w Cannes

  Suleiman. Na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo gwiazd, także z Polski. Małgorzata Kożuchowska, która na Lazurowym Wybrzeżu przebywa już od piątku, błyszczała w Cannes w srebrnej sukni z atelier...

 • Anja Rubik w Cannes i kontrowersje związane z obcasami

  Anja Rubik pojawiła się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Jak zwykle topmodelka wzbudziła wielkie zainteresowanie fotoreporterów. Szeroko komentowane są również zasady obowiązauję gości, które wprowadzili organizatorzy festiwalu.

 • Małgorzata Kożuchowska: Ryzykowne flirty gwiazdy

  ...... pierścionek w kształcie obrączki i upadł na podłogę. Była zakłopotana sytuacją. Z pomocą ruszył stojący obok gwiazdy Piotr Witkowski. Wystąpili razem w filmie "Proceder" startującym w konkursie(...) ogromnie rozbawił gwiazdę. Zdjęcie zdarzenia zamieściła w internecie. - Ten moment, kiedy idziesz czerwonym dywanem, machasz do swoich fanów, gubisz pierścionek i... oświadcza Ci się sam Bradley Cooper...

 • "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia": Ślubny tort Janachowskiej

  Znana z "Tańca z Gwiazdami" Izabela Janachowska już niebawem stanie na ślubnym kobiercu. Aby ten dzień był wyjątkowy, musi zadbać o wszystko, od sukni zaczynając na menu kończąc. Kulinarnych inspiracji tancerka postanowiła poszukać w "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni".

Wideo na temat: czerwone suknie gwiazd
 • Wpadka Helen Mirren na czerwonym dywanie!

  Kto by pomyślał, że przytrafi się to właśnie jej? Dama Helen Mirren prawie upadła na czerwonym dywanie. 69-letnia gwiazda pojawiła się na premierze swojego najnowszego filmu "Woman in Gold", która miała miejsce w Berlinie podczas festiwalu filmowego. Czy przyczyną potknięcia była zbyt długa suknia? (źródło: x-news)