• Informacje na temat:

  czerwone wino

Artykuły na temat: czerwone wino
 • Krzysztof Baranowski: Do obiadu dwie butelki wina, później wsiadamy w samochód i jedziemy

  ...obiadu, który jest o 12:00. Bogusia w tym czasie czyta gazety, ogląda telewizję. W południe wyciągam wino do obiadu, a właściwie dwa, bo dla mnie białe, a dla Bogusi czerwone. Lubimy wino. Po obiedzie(...). O której wracasz z siłowni i basenu? Zwykle o 8:20 jestem w domu. Po drodze wstępuję jeszcze do sklepu. Przede wszystkim kupuję gazety - dla Bogusi to najważniejsza rzecz. No i wino, bo dość szybko nam...

 • Bill Murray spadł z krzesła!

  Wtorkowy występ Billa Murraya w programie "The Last Word with Lawrence O'Donnell" podbija internety. Wyraźnie niedysponowany aktor spadł z krzesła.

 • Moje nałogi nie są groźne

  W serialu "Na Wspólnej" gra prawniczkę, która walczy z nadużywaniem alkoholu. Prywatnie Katarzyna Walter oddaje się wielu nałogom, ale tylko tym nieszkodliwym. Do obiadu pije czerwone wino, dużo śpi i często chodzi do kosmetyczki.

 • Bogusława Wołoszańskiego powrót po latach

  Odkrywa nieznane historyczne fakty i bohaterów, którzy mieli wpływ na najważniejsze światowe wydarzenia. - To, co najciekawsze, często dzieje się na drugim planie - wyjaśnia Bogusław Wołoszański.

 • Krzysztof Stelmaszyk broni żony po skandalu w Teatrze Studio

  W Teatrze Studio doszło do skandalu. Sprawą zajęła się policja. Czy winę ponoszą Agnieszka Glińska (48 l.) i Krzysztof Stelmaszyk (56 l.)?

 • Elvis Presley: Co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

  Wiele osób wciąż zadaje sobie pytanie - co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

 • Specjalne życzenia Lenny'ego Kravitza

  Kilkaset butelek ekskluzywnej wody mineralnej i najlepsze czerwone wina - to specjalne życzenia Lenny'ego Kravitza - gwiazdy tegorocznych krakowskich "Wianków", które odbędą się pod Wawelem jutro, 20 czerwca.

 • Simply Red i czerwone wino

  Najnowszym przebojem Micka Hucknalla, wokalisty grupy Simply Red, jest czerwone wino "Il Cantate" ("Śpiewak"), produkowane w jego winnicy u podnóża Etny. 24 tysiące butelek sygnowanych nazwiskiem lidera brytyjskiego zespołu rozeszło się błyskawicznie.

 • Uratowani

  Zielone-czerwone Na skrzyżowaniu dochodzi do zderzenia dwóch samochodów. Obecna na miejscu ratowniczka medyczna Ilene jest w stanie uratować tylko jedną...

 • Pozwalam sobie na czerwone wino

  W serialu "Na Wspólnej" gra prawniczkę, która walczy z nadużywaniem alkoholu. Prywatnie Katarzyna Walter oddaje się wielu nałogom, ale tylko tym nieszkodliwym. Do obiadu pije czerwone wino, dużo śpi i często chodzi do kosmetyczki.

Zdjęcia na temat: czerwone wino
Wideo na temat: czerwone wino
 • Dorota Rabczewska: To nasza pierwsza jesień!

  Doda oraz jej parter Emil Haidar zjawili się na urodzinach muzycznej stacji 4FUN TV. Para na czerwonym dywanie oraz ściance nie szczędziła sobie czułości. Doda i Emil opowiedzieli jak radzą sobie ze zbliżającą się jesienną depresją. Oboje przyznali, że stawiają na ciepły koc grzane wino oraz... lepienie ludzików z kasztanów. (Agencja TVN/x-news)

 • Wino truskawkowe

  To nie jest film o miłości, chociaż miłość jest w nim obecna. To nie jest komedia, chociaż bohaterowie mówią śmieszne rzeczy. To nie jest kryminał, chociaż główny bohater docieka, kto zabił.... To nie film obyczajowy, chociaż prowincja urzeka tu swoimi kolorami. To nie jest też musical, chociaż namiętna Lubica tańcem wyraża swoją tęsknotę. To także nie jest film o duchach, chociaż duch prowadzi pogawędki z bohaterem. Kilka łyków "Wina truskawkowego" wprowadza nas w magiczny świat prawdziwego...

 • Dorota Rabczewska: To nasza pierwsza jesień

  Warszawa. Doda oraz jej parter Emil Haidar zjawili się na urodzinach muzycznej stacji 4FUN TV. Para na czerwonym dywanie oraz ściance nie szczędziła sobie czułości. Doda i Emil opowiedzieli jak radzą sobie ze zbliżającą się jesienną depresją. Oboje przyznali, że stawiają na ciepły koc grzane wino oraz... lepienie ludzików z kasztanów. (Agencja TVN/x-news)

 • 2 młode wina

  Kontynuacja przebojowej czeskiej komedii z 2008 roku pt. "Młode wino". Na ekranie znana z pierwszej części filmu dwójka przyjaciół - Honza i Jirka oraz nowi bohaterowie. Honza w końcu się ustatkował - wraz z Klarą mieszka w starej winnicy swojego dziadka. Z wielką pasją uprawia winorośl - podjął się skomplikowanej sztuki produkcji wina słomkowego, lecz póki co, spotykają go same porażki. Za to Jirka, który został w mieście, wciąż pakuje się w nowe kłopoty. Kiedy na jaw wychodzi jego romans z...

Dyskusje na temat: czerwone wino