• Informacje na temat:

  czeski mam talent

Artykuły na temat: czeski mam talent
 • Halina Młynkova zachwycona synem: Odziedziczył po przodkach kilka talentów!

  Halina Mlynkova (38 l.) nie może nachwalić się swojego syna. Zdaniem celebrytki chłopiec jest niezwykle utalentowany, i to nie tylko muzycznie.

 • Olga Bończyk o filmie "Rozumiemy się bez słów"

  "Ta historia jest dla mnie niezwykle wzruszająca, bo właściwie prawie w stu procentach przypomina moją własną historię życia" - powiedziała o filmie "Rozumiemy się bez słów" Olga Bończyk, śpiewająca aktorka, podobnie jak główna bohaterka filmu - córka głuchoniemych rodziców. "Prawie cały ten film przepłakałam" - dodaje.

 • Ewa Farna swoje szczęście zawdzięcza modlitwie! Ocaliła ją wiara!

  Była nastolatką, gdy szturmem podbiła polski i czeski rynek muzyczny. Wyróżniała się nie tylko talentem, ale też postawą. Nie kryła, że jest osobą wierzącą i w życiu kieruje się chrześcijańskimi(...) proszę Boga, żeby mi pomógł" - wyznała. I dodała, że równie często poleca Jego opiece swoich najbliższych i innych ludzi. Ewa Farna przyszła na świat w 1993 roku po czeskiej stronie rzeki Olzy. Jej...

 • "Mam talent": Pewny awans braci

  Drugi półfinał programu "Mam talent" swoim poziomem nie rzucił na kolana. Zaskoczenia jednak nie było - pewnie awansowali śpiewający bracia Legun, uznawani za głównych faworytów.

 • "Singielka": Paulina Chruściel z miłości do Afryki nauczyła się języka suahili

  ...podróży - mówi aktorka. Paulina Chruściel nie kryje, że właśnie podczas zakończonej ślubem podróży na Czarny Ląd postanowiła nauczyć się suahili, a że ma talent do nauki języków obcych, nie miała z tym najmniejszego problemu. Aktorka co prawda nie włada suahili tak dobrze jak angielskim, francuskim czy czeskim (przez rok studiowała slawistykę), ale potrafi prowadzić w tym egzotycznym języku proste...

 • "Mam talent": 19-latka zaczarowała śpiewem

  "Zostań z nami jak najdłużej" - powiedziała Agnieszka Chylińska w "Mam talent" 19-letniej wokalistce Natalii Baj. Skromna dziewczyna z Tarnowa zaczarowała wszystkich swoją interpretacją przeboju Adele.

 • Gabi Gold: Co się stało z piękną Czeszką z kabaretu Drozdy?

  Polska Gabi Gold poznała dzięki Tadeuszowi Droździe, z którym przed laty współprowadziła program "Herbatka u Tadka" w TVP1. Fani programu zachwycali się jej urodą i talentem wokalnym. Gabi bowiem(...) uniwersytecie w Ostrawie i do konserwatorium na wydział aktorstwa musicalowego.  W tym samym czasie otrzymała propozycję współpracy z popularnym czeskim zespołem Lady M.  "Powiedziałam tacie, że rezygnuję ze...

 • Kuba Wojewódzki o czeskim błędzie w "X Factor"

  Kuba Wojewódzki komentuje zamieszanie z zatrudnianiem Ewy Farnej w "X Factor" i zwycięstwo Mateusza Ziółko w "The Voice of Poland".

 • Romanse 2013. Działo się!

  ...polski patriotą. (...) Do dzisiaj jest takim wariatem jak w młodości" - zachwalała brata Katarzyna. Nic więc dziwnego, że jurorka "Mam talent" nie potrafiła się mu oprzeć... W ostatnich(...) i Szelągowskiej wszystko wróciło do normy. W prasie pojawiły się nawet plotki, że para stara się o dziecko! Trzymamy kciuki! Halinka Mlynkova po rozstaniu z Łukaszem Nowickim rzuciła się w wir...

 • Rock For People: Czeska alternatywa

  Dla wszystkich nie mogących wybrać się do Gdyni, jak i tych niezainteresowanych gwiazdami Open'era, a spragnionych muzycznych wrażeń mamy alternatywę. Już w najbliższa sobotę (3 lipca) w Hradec Králové w Czechach rozpocznie się festiwal Rock For People.