• Informacje na temat:

  człowiek - kot

Artykuły na temat: człowiek - kot
 • Tomasz Kot: Żona jest jego prawdziwym Aniołem Stróżem

  Rzucić jej świat do stóp, przychylić nieba... Do tego Tomasz Kot (41 l.) gotów jest w każdej chwili. A kim jest ta szczęśliwa wybranka? To jego żona Agnieszka. To ona 13 lat temu wzięła go za rękę i przeprowadziła przez największe życiowe rafy.

 • Tomasz Kot: Bałem się każdej chwili

  - "Bogowie" to dla mnie historia niezwykle charyzmatycznego mężczyzny, który żyjąc w Polsce PRL-u, za sprawą swojej olbrzymiej determinacji, dokonał rzeczy niemal niemożliwej - mówi Tomasz Kot, który wcielił się w Zbigniewa Religę w filmie Łukasza Palkowskiego. Za swoją rolę otrzymał nagrodę aktorską na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • "Siedem życzeń": Kot, który uwodził głosem

  ..."Dariuszu...." - powiedział kot. Ta charakterystyczna barwa i niski, lekko zachrypnięty ton świetnie pasowały do czarodziejskiego zwierzęcia. Do tej pory pamiętamy ten głos. Kim był człowiek mówiący głosem kota, mówiącego ludzkim głosem? Poznajcie go bliżej.

 • MocArty rozdane! Tomasz Kot Człowiekiem Roku!

  Radio RMF Classic już po raz piąty rozdało swoje doroczne nagrody - MocArty. Statuetki przyznano w czterech kategoriach: Człowiek Roku, Wydarzenie Roku, Rzecz z klasą oraz Najlepsza Muzyka Filmowa.

 • Mela Koteluk oszpeciła (?) kota. Burza w sieci

  Mela Koteluk (33 l.) pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie swojego kota po wizycie u fryzjera. Internauci nie kryją oburzenia, podkreślając, że "za takie strzyżenie powinno się zabierać zwierzaka od właściciela".

 • Tomasz Kot: Poznając Religę

  "Bogowie" o prof. Zbigniewie Relidze to film, który poruszył polską publiczność. Nagrodzony na Festiwalu Filmowym w Gdyni, zdobywa znakomite recenzje oraz uznanie publiczności. W specjalnym wywiadzie Tomasz Kot opowiada o przygotowaniach do roli najsłynniejszego polskiego kardiochirurga.

 • Tomasz Kot: Co szykuje swojej rodzinie?

  Tomasz Kot (41 l.) zagrał w nagrodzonym w Cannes filmie "Zimna wojna", a niedawno miał szansę na rolę w brytyjskim filmie o przygodach agenta 007 Jamesa Bonda! Do angażu nie doszło, ale o Tomaszu(...) w Londynie z agentami aktorskimi. Szuka człowieka, który będzie znajdował dla niego ciekawe propozycje na brytyjskim rynku - zdradza "Rewii" znajoma aktora. To bardzo ambitne plany, do tego wymagające...

 • Tomasz Kot u szczytu formy zawodowej

  "Postawa Zbigniewa Religi może natchnąć do tego, że czasami warto zawalczyć i postawić na swoim" - mówi Tomasz Kot, który wcielił się w słynnego kardiochirurga w filmie "Bogowie" Łukasza Palkowskiego. Za swoją rolę otrzymał nagrodę aktorską na zakończonym 20 września Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Tomasz Kot wyprowadza się z Polski. Zaskakujące plany po Oscarach

  ...z Marvel Cinematic Universe w sprawie roli w filmie opartym na komiksie "The Eternals". Kot nie wyobraża sobie jednak życia na odległość, dlatego jeśli zostanie w USA, to tylko pod warunkiem, że zabierze(...) teatralnych powstało dzięki niej. Ponadto ich dzieci kształcą się nie w szkole, ale w domu pod okiem mamy. Wiele wskazuje na to, że niebawem będziemy mieć swojego człowieka w Hollywood.

 • Tomasz Kot o "Disco polo": Zagrałem Polaka do sześcianu

  "Daniel Polak to jest Polak do sześcianu: nazwisko, sposób ubierania się, sposób bycia w ogóle. Było bardzo wiele możliwości, żeby się tak wyżyć aktorsko" - mówi o swej postaci grający w filmie "Disco polo" Tomasz Kot, który 2 marca odebrał Polską Nagrodę Filmową Orła 2015 za najlepszą pierwszoplanową rolę męską w filmie "Bogowie".

Zdjęcia na temat: człowiek - kot
Wideo na temat: człowiek - kot
 • Joanna Krupa: Jarosław Kaczyński na pewno kocha kota ponad wszystko!

  Joanna Krupa (35 l.) nie interesuje się polską polityką i ponoć nie ma pojęcia, kim jest Jarosław Kaczyński. Celebrytka ożywiła się jednak w momencie, gdy usłyszła, że prezes PiS ma kotka! "Nie wiem, kim jest Jarosław Kaczyński. To super, że ma kota. Widocznie nie znalazł sobie jednej kobiety, która jest warta jego, ale znalazł kotka, którego na pewno kocha ponad wszystko. Nieważne w jakiej

 • Matka Teresa od kotów

  Opowieść o dwóch braciach, którzy w brutalny sposób zamordowali swoją matkę. Wstrząsający obraz rodzącej się nienawiści i gniewu w na wskroś zwyczajnej i skromnej rodzinie. Scenariusz filmu oparty jest na autentycznych wydarzeniach sprzed kilku lat. W filmie zobaczymy między innymi Ewę Skibińską oraz Mariusza Bonaszewskiego, a także dwie niezwykłe kreacje aktorskie - Mateusza Kościukiewicza (główna rola w filmie "Wszystko co kocham") i Filipa Garbacza (główna rola i nagroda za debiut aktorski...

 • Tomasz Kot o roli w filmie "Bogowie": Wiedziałem, że będzie "hejt"

  Tomasz Kot, odtwórca głównej roli w filmie „Bogowie”, wcielający się w postać Zbigniewa Religi, zdradza, jak przygotowywał się do tego trudnego zadania. – Była presja przygotowywania się do tej roli, bo wiedziałem, że ludzie kojarzą pana Zbigniewa Religę z przysiwionymi włosami i wiedziałem, że się na mnie ktoś rzuci, że będzie mnóstwo tak zwanego hejtu, pod tytułem „to jest zły wybór

 • Dziewczynka z kotem

  Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą. Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.

Dyskusje na temat: człowiek - kot
 • Re: Ewa Błaszczyk o ostatnich słowach córki. Łzy same cisną się do oczu

  Skąd może to wiedziec? To jest człowiek. Żaden człowiek nie zasługuje na taki los.Śmierć czeka każdego, jest nieodzowną częścią życia. Ale przedłużenie agonii w tak okrutny sposób to bestialstwo. To szczyt okrucieństwa i braku empatii. To działalność nastawiona tylko na kasę. To przestępstwo. Konstytucja RP zabrania eksperymentów na ludziach .

 • Re: "Siedem życzeń": Kot, który uwodził głosem

  Człowiek mówiący głosem kota mówiącego ludzkim głosem. Obieg zamknięty, droga bez wyjścia.

 • Re: Ewa Błaszczyk o ostatnich słowach córki. Łzy same cisną się do oczu

  Próby leczenia. To co robią z tym dzieckiem nawet znamion leczenia nie posiada. To okrutne tortury. Roślina boi się cierpienia, a co dopiero człowiek. Każdy ma prawo do śmierci. Stan tego dziecka jest beznadziejny od 20 lat. Ono ma prawo do śmierci. Trzeba być potworem, zeby żyć z tego, że podtrzymuje się agonię własnego dziecka. Zadaj sobie pytanie, bezmózgu jeden z drugim, czy chciałbyś być na

 • Re: "Siedem życzeń": Po latach tajemnica wyszła na jaw!

  Kot popełnił samobójstwo? Tylko człowiek może wymyślić taką bzdurę.

 • Re: "Siedem życzeń": Po latach tajemnica wyszła na jaw!

  Kot wypadł z wysokiego piętra, bo nie został przypilnowany przez ekipę. Zawinił człowiek, bo zwierzę nie ma świadomości zagrożenia.

 • Re: Zgasł zbyt szybko! Smutna historia Jacka Zejdlera

  jak model ze sklepu dla niej, nie jak człowiek. Brutalne ale prawdziwe. Tylko kto takiemu młodemu zakochanemu chłopakowi by to wytłumaczył? Oczekiwać miłości od kobiety to jak oczekiwać miłości od kota. Kot to nie pies - nigdy Cię nie pokocha, zawsze będzie kalkulował czy micha się zgadza i czy są dobre warunki do bytowania u Ciebie.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Od 31 sierpnia nowe odcinki w TVP!

  Trzeba mieć nie po kolei by oglądać podobne g..no. Sieczka w głowie się robi i człowiek staje się wtórnym analfabetą. To samo dotyczy wszystkich bez wyjątku teledupereli jak Rancho, Ala ma kota czy kot zjadł psa

 • Re: "M jak miłość": Szok! Marysia pod jednym dachem z Bilskim!

  Jak zwykle nie opowiedzieli najważniejszego. Wiadomo, że można poczekać i obejrzeć, ale jeśli zna się więcej szczegółów przed obejrzeniem to bywa, że w jego trakcie człowiek nawet budzi się na chwilę(...) głową o kant stołu i straci przytomność. Ciągnący się za nim gówniany ślad spowoduje u Mostowiakowej odruchy wymiotne. Porzyga się jak kot. Po chwili do jej wymiocin dołoży się i Marysia a potem

 • Re: Czy homoseksualizm to zboczenie?

  a ja zapytam tak; człowiek jest ssakiem,tak? ssakiem jest też pies,kot,lew....wieloryb. Widzieliście aby kiedykolwiek pies grzmocił psa,kocur kocura albo lew lwa? Tylko człowiek wymyślił sobie pociąg do tej samej płci czyli jest to zboczenie a nie choroba,Jest to zboczenie takie samo jak pedofilia,zoofilia czy jakiekolwiek inne np.nekrofilia bo i tacy artyści żyją!!!! I powinno być to KARALNE.

 • Re: Czy homoseksualizm to zboczenie?

  a ja zapytam tak; człowiek jest ssakiem,tak? ssakiem jest też pies,kot,lew....wieloryb. Widzieliście aby kiedykolwiek pies grzmocił psa,kocur kocura albo lew lwa? Tylko człowiek wymyślił sobie pociąg do tej samej płci czyli jest to zboczenie a nie choroba,Jest to zboczenie takie samo jak pedofilia,zoofilia czy jakiekolwiek inne np.nekrofilia bo i tacy artyści żyją!!!! I powinno być to KARALNE