• Informacje na temat:

  czubówna

Artykuły na temat: czubówna
 • Krystyna Czubówna: Po prostu ekstremalna babka!

  .... W tygodniku "Świat i Ludzie" Czubówna opowiada, jak stawia czoło wyzwaniom i czy jest oazą spokoju. Oraz o najważniejszym: bezgranicznej miłości do wnuczek. Dla nich jest w stanie rzucić się w przepaść...

 • Czubówna, Knapik i Gudowski: Znani polscy lektorzy o swej pracy

  Wszyscy ich znamy, choć nie zawsze wiemy, jak wyglądają. O swojej pracy opowiadają najbardziej znani polscy lektorzy - Tomasz Knapik, Maciej Gudowski i najbardziej rozpoznawalna w tym gronie Krystyna Czubówna.

 • Kiedy Krystyna Czubówna (61 l.) zakładała własną firmę, kierowanie finansami powierzyła córce, Agnieszce Barjasz (37 l.). Ten krok mógł zakończyć się katastrofą... - Od szefa finansów trzeba wymagać, a własnej córce należy okazywać wsparcie i zrozumienie. Ale ona ufała córce. Ich relacje ostatnio bardzo się poprawiły i to przekłada się na dobrą pracę - mówi znajoma dziennikarki. Krystyna ma...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Krystyna Czubówna była molestowana w telewizji. Gdy się sprzeciwiła, straciła pracę

  Krystyna Czubówna (64 l.) doświadczyła molestowania, kiedy była jeszcze pracownicą telewizji.

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Dramat na planie programu "Agent. Gwiazdy". Krystyna Czubówna ratowana przez Andrzeja Gołotę

  W "Agencie" gwiazdy i celebryci mają do wykonania, nierzadko trudne i wymagające sporo wysiłku, zadania. Jedno z nich przerosło najstarszą uczestniczkę. Krystyna Czubówna (64 l.) wymagała pomocy, z którą pospieszył jej Andrzej Gołota (51 l.).

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

 • Krystyna Czubówna chwali sobie życie bez mężczyzn! "Bez nich też można zrobić karierę"

  ...- Mężczyzna to ważna osoba w życiu kobiety, ale bez przesady - mówi Krystyna Czubówna (62 l.), która na rolę żony nie znalazła czasu w swoim życiu.

 • Czubówna czyta "Życie"

  "Życie", jedna z najdroższych serii dokumentalnych, pojawi się w styczniu na Animal Planet. Filmy powstawały ponad cztery lata. Polskim lektorem będzie Krystyna Czubówna.

Zdjęcia na temat: czubówna
 • Krystyna Czubówna
 • Krystyna Czubówna
 • Krystyna Czubówna
Wideo na temat: czubówna
 • Krystyna Czubówna była molestowana w telewizji

  Krystyna Czubówna w wywiadzie dla Wideoportalu poparła akcję #metoo. Stwierdziła, że dobrze się stało, iż negatywni bohaterowie seksualnych skandali zostają rozliczani ze swoich czynów. Kiedy była(...) doświadczyła takiego zachowania. Gdy się sprzeciwiła, straciła pracę na wiele miesięcy. "Przerobiłam taką sytuację na własnej skórze i to nie jeden raz" - mówi Czubówna. "Czasami to się odbywało

 • 25-letni aktor wyznał miłość Czubównej! Reakcja dziennikarki bezcenna!

  Krystyna Czubówna (64 l.) opowiedziała o kulisach swojego szczególnego udziału w programie "Ameryka Express". W jednym z odcinków uczestnicy usłyszeli treść zadania odczytanego przez słynną lektorkę. W pewnym momencie aktor Maciej Musiałowski (25 l.) wyznał, że jest zakochany w pani Krystynie. Lektorka odniosła się do tej sytuacji w wywiadzie dla Wideoportalu. Zdradziła, że nie ma telewizora

Dyskusje na temat: czubówna