• Informacje na temat:

  czwarte miejsce

Artykuły na temat: czwarte miejsce
 • Beata Tadla wydaje czwartą książkę. Zdradza kulisy telewizji!

  ​Beata Tadla (41 l.) wydaje swoją czwartą książkę - "Czego oczy nie widzą". To podsumowanie 25-letniej kariery zawodowej dziennikarki. Pisze w niej o najtrudniejszych momentach w pracy, ciekawych gościach i kulisach wpadek na wizji. Gwiazda twierdzi, że jej celem było m.in. pokazanie całości pracy dziennikarzy, której widzowie nie znają i często nie rozumieją.

 • "Taniec z gwiazdami": Co w czwartym odcinku?

  W piątek, 26 września, w czwartym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" widzowie Polsatu zobaczą na parkiecie takie tańce, jak walc wiedeński, foxtrot czy paso doble. Kto okaże się najlepszy, a kto pożegna się z telewizyjnym show?

 • Co w czwartej serii "Prawa Agaty"?

  W poniedziałek, 10 czerwca, ruszyły zdjęcia do czwartej serii "Prawa Agaty". Co czeka bohaterów w kolejnej odsłonie serialu?

 • Joanna Moro w czwartej serii "Blondynki"!

  Joanna Moro ("Blondynka", Anna German") nie musi martwić się o pracę. Telewizyjna Jedynka planuje nakręcić 4 sezon popularnego serialu "Blondynka". Sprawdź szczegóły!

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan: Warszawa to moje miejsce

  ..."Lubiłam Warszawę od dawna. Moja babcia mieszkała tu w młodości, pod Warszawą mieszka też wiele osób z mojej rodziny. A teraz jest to moje miejsce" - mówi Barbara Kurdej-Szatan, czyli nowa Małgosia Chodakowska z "M jak miłość". Aktorka opowiedziała nam o swojej drodze do popularności.

 • Marta Bijan "Poza mną": Z pomocą Maffashion

  Poniżej możecie zobaczyć debiutancki teledysk Marty Bijan, laureatki 2. miejsca w czwartej edycji programu "X Factor".

 • Agenci NCIS

  Rodzeństwo chorego na białaczkę marynarza ginie na służbie, pozostawiając go bez potencjalnych dawców. Ostatnią szansą może być czwarte z rodzeństwa, jednak...

 • Vesania: Nowa płyta "Deus Ex Machina"

  Muzycy blackmetalowej Vesanii ujawnili szczegóły premiery czwartej płyty.

 • "Szoruj babciu do kolejki pięć po czwartej..."

  ...zaczyna integrować się i utożsamiać z nowym miejscem, w którym przyjdzie im żyć. W "Telefonie" docent Śliwiński (Zdzisław Wardejn) zmienia się pod wpływem dramatycznej nocy, podczas której(...). Emeryci stali się bardzo potrzebni i bardzo zajęci, a Jacek Zwoźniak śpiewał w swojej słynnej piosence: "Szoruj babciu do kolejki pięć po czwartej..." Dziś "Gra" w reżyserii Andrzeja Konica znów...

 • Marta Bijan z kontraktem płytowym!

  Laureatka 2. miejsca w czwartej edycji programu "X Factor", Marta Bijan, podpisała umowę z jedną z dużych wytwórni płytowych.

Zdjęcia na temat: czwarte miejsce
 • Denise Richards
Wideo na temat: czwarte miejsce
 • Wilgotne miejsca

  Lubi swój zapach intymny, a podczas masturbacji chętnie eksperymentuje z warzywami. Rzadko się myje, bo higiena intymna jest dla niej mocno przereklamowana. Otwarcie mówi o tematach, o których wielu z nas nawet nie śmie myśleć, a z przyjaciółką wymienia się tamponami. Najbardziej fascynują ją zabrudzone deski sedesowe, które znajduje w miejskich toaletach… To właśnie ona - nastolatka Helen Memel (Carla Juri), nie bez powodu nazywana Amelią 2.0. Helen nie chce pogodzić się z rozwodem rodziców...

 • Somewhere. Między miejscami

  Najnowszy film laureatki Oscara Sofii Coppoli ("Między słowami"), który zdobył Złote Lwy na festiwalu w Wenecji. Hollywoodzki gwiazdor Johnny Marco (Dorff) mieszka w dekadenckim hotelu Chateau Marmont. Jeździ czarnym ferrari, ma nieograniczony dostęp do wszelkich używek, a wokół niego kręci się pełno dziewczyn gotowych spełniać jego kaprysy. Nieoczekiwanie w życie tabloidowego celebryty wkracza jedenastoletnia Cleo (Fanning) - córka Johnny'ego z małżeństwa, które dawno się rozpadło. To dzięki...

 • Krudowie

  Akcja filmu ma miejsce w prahistorii. Pozycja człowieka jako "króla łowców" została zagrożona przez prehistorycznego geniusza, który przybywa z rewolucyjnym wynalazkiem, jakim jest... ogień.