• Informacje na temat:

  czy britney spears ma męża

Artykuły na temat: czy britney spears ma męża
 • Britney Spears pogodziła się z byłym mężem!

  Britney Spears (33 l.) i Kevin Federline (37 l.) po latach zakopali topór wojenny.

 • Britney Spears i kieszonkowe męża

  Według ostatnich doniesień amerykańskiej prasy, Britney Spears postanowiła ukrócić szaleństwa męża Kevina Federline'a i "obcięła" mu kieszonkowe.

 • Britney Spears bliska bankructwa

  Piosenkarka Britney Spears (31 l.) o mały włos nie przepuściła szacowanej na kilkadziesiąt milionów dolarów fortuny.

 • Britney Spears rzuci partnera?

  Czy kolejny związek Britney Spears ma się ku końcowi?

 • Britney Spears: dziewictwo i samobójstwa

  Pamiętacie początki kariery Britney Spears (25 l.), gdy rozgłaszała wszem i wobec, że jest dziewicą, a swój pierwszy raz przeżyła z Justinem Timberlake'iem (28 l.)? Jak zwykle było to kłamstwo.

 • Britney Spears podróżuje w czasie

  Domowy film nakręcony przez Kevina Federline'a, męża Britney Spears, trafił do sieci do popularnego serwisu wymiany plików. Można w nim zobaczyć popularną wokalistkę opowiadającą o swoim życiu, a także o podróżach w czasie. Britney zachowuje się bardzo swobodnie, chrząkając i bekając do kamery.

 • Dziewczyna męża Britney

  Kevin Federline (28 l.), były mąż Britney Spears, przyznał oficjalnie, że ma nową dziewczynę. Jest nią radio wa prezenterka Liz Hernandez. Federline poznał ją 18 miesięcy podczas wywiadu, którego jej udzielał.

 • Britney Spears jak Pamela Anderson?

  Czyżby wkrótce w internecie pojawił się film dokumentujący miłosne zmagania Britney Spears i jej męża Kevina Federline'a? Amerykańska gwiazda obawia się bowiem ujawnienia intymnych nagrań przez byłego pracownika, który stał się posiadaczem tego niezwykle "cennego" materiału.

 • Dlaczego Britney się ogoliła?

  W styczniu tego roku Britney Spears (26 l.) zszokowała fanów swoją nową fryzurą - ogoloną na zero głową. Zrobiła to w salonie w Los Angeles na oczach fotoreporterów. Nigdy nie wyjaśniła powodu, dla którego to zrobiła...

 • Britney Spears: Koniec z kabałą?

  Na oficjalnej stronie Britney Spears pojawiła się krótka informacja od popularnej wokalistki, że nie studiuje ona już kabały, popularnej szczególnie wśród gwiazd judaistycznej mistyki. "Moją religią jest moje dziecko" - można przeczytać na witrynie Britney.

Wideo na temat: czy britney spears ma męża
 • Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy?

  Nowy film Michela Gondry'ego ("Zakochany bez pamięci", "Jak we śnie") w którym rozmawia z Noamem Chomskym - jednym z największych myślicieli XX i XXI wieku. Film jest próbą pokazania niezwykle interesującej osobowości Noama Chomsky’ego, a także jego ciekawych, choć skomplikowanych naukowych teorii. Michael Gondry zdecydował się tu na wyjątkowy zabieg. Nie tylko prowadzi z naukowcem fascynującą i szczerą rozmowę. Dodatkowo ubarwił ją również fantastycznymi animacji, które w doskonały sposób...

 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...