• Informacje na temat:

  czy doda ma raka

Artykuły na temat: czy doda ma raka
 • Doda przeżywa dramat! Jej mama walczy z nowotworem!

  Doda (31 l.) wyjawiła, że jej mama ma raka!

 • Doda ikoną gejów?

  Czy kontrowersyjna piosenkarka pójdzie w ślady Madonny i Kylie Minogue, bohaterek mniejszości seksualnych?

 • "Na Wspólnej": Marta ma... raka?!

  Kamil (Kazimierz Mazur) przekaże siostrze (Joanna Jabłczyńska) spreparowane wyniki badań, z których wynika, że Marta ma raka. Konarska uda się do gabinetu Babińskiego (Krzysztof Bochenek). Jedna(...). Znachor, nawet do nich nie zaglądając, stwierdzi u niej chłoniaka. Doda, że ciężkie choroby są zazwyczaj skutkiem przeżytej traumy i leczenie należałoby zacząć od psychoterapii. Zapyta, czy...

 • Telekamery coraz bardziej uroczyste

  12. gala rozdania nagród Telekamery "Tele Tygodnia" za nami. Z roku na rok ich znaczenie wzrasta, rosną więc i emocje, a sama ceremonia staje się coraz bardziej uroczysta. Telekamerowy wieczór należał w tym roku do stacji TVN, która zdobyła aż sześć statuetek. Największym przegranym okazał się Polsat - bez żadnej nagrody.

 • Doda opublikowała zdjęcie z sali sądowej! Szulim znowu nie przyszła na proces!

  ..." - skarżyła się w sieci. Czyżby Szulim unikała konfrontacji z Dodą? Tym bardziej, że ostatnio piosenkarka urządziła prawdziwą nagonkę na swoją przeciwniczkę. Doda oraz jej rodzina obwiniają Szulim o to, że Wanda Rabczewska zachorowała na raka. Czy ta sprawa będzie miała w końcu swój finał?!

 • Ci źli paparazzi...

  - Jedyna osoba w kraju, która może uniknąć fotografów, to prezydent Kaczyński. Reszta nie ma większych szans. Zawsze znajdzie się sposób, żeby zrobić im zdjęcie - uważa Przemysław Stoppa, najbardziej znany polski paparazzo.

 • Szokujące wyznanie Nergala o byłej partnerce! "Symulowała, że ma raka"

  Piosenkarz znany jest ze swojego dość mrocznego wizerunku i takiej samej muzyki oraz burzliwego związku z Dodą Rabczewską.  Przypomnijmy, że piosenkarka walczyła o życie ukochanego, gdy ten zmagał się białaczką. Doda zaangażowała się w poszukiwanie dawcy szpiku dla Adama, co ostatecznie zakończyło się sukcesem. Parę miesięcy później Nergal rozstał się jednak z Rabczewską, a w mediach rozpoczął...

 • 2010: Co będzie grane?

  Zapraszamy na przegląd muzycznych nowości i oczekiwanych premier 2010 roku. Na rynku pojawią się nowe płyty Eminema, Ozzy'ego Osbourne'a, Iron Maiden, Avril Lavigne czy Erykah Badu. Głośno plotkuje się także o albumach U2, Madonny, Britney Spears i Radio head.

 • Doda kpi ze ślubu Szulim! "Ma fetysz w postaci..."

  Doda i Agnieszka Szulim Woźniak-Starak drą koty już od kilku lat.  Zaczęło się od materiału w programie prezesowej "Na językach", gdzie odnaleziono nieślubną córkę ojca Dody. Seria materiałów o przyrodniej siostrze Rabczewskiej zburzyła spokój w ich rodzinie, a u Wandy Rabczewskiej spowodowały ponoć raka, o czym Doda przekonywała w jednym z wywiadów dla kolorowego magazynu. Bez wątpienia...

 • Polskie kino jest optymistyczne

  Koniec z nędzą śląskich miasteczek - polscy filmowcy postanowili kręcić filmy o jasnej stronie życia... Tylu optymistycznych produkcji nie było od dawna w gdyńskim konkursie. Szkoda tylko, że pozytywne przesłanie tych dzieł koliduje z ich - przepraszam za wyrażenie - wartością artystyczną.