• Informacje na temat:

  czy jackson jeszcze żyje

Artykuły na temat: czy jackson jeszcze żyje
 • Jackson Odell nie żyje. Aktor był na odwyku

  Jackson Odell (+20 l.) to amerykański aktor serialowy. Młody gwiazdor od jakiegoś czasu leczył się z uzależnienia od alkoholu i został znaleziony martwy w ośrodku trzeźwości.

 • Peter Jackson złożył hołd Christopherowi Lee

  Reżyser "Władcy Pierścini" i "Hobbita" - Peter Jackson, pożegnał zmarłego w niedzielę Christophera Lee, który w ekranizacjach powieści Tolkiena wcielał się w postać Sarumana. "Świat bez niego będzie gorszym miejscem" - Jackson napisał na Facebooku.

 • Nowości Netflix 2018: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada]. Aktualizacja #30

  Jakie seriale fabularne będziemy mogli zobaczyć jeszcze w 2018 roku w serwisie Netflix? Zobaczcie!

 • 2014: Rok sukcesów polskiego kina

  To wspaniały, ważny rok dla polskiego kina. Przemawiają za tym między innymi: wielki, międzynarodowy sukces "Idy" Pawła Pawlikowskiego, rekordowa popularność rodzimych filmów w kinach oraz popularyzowanie w USA arcydzieł polskiej kinematografii przez legendarnego twórcę, laureata Oscara Martina Scorsese.

 • Macaulay Culkin bawił na ekranie w filmie "Kevin sam w domu", lecz w jego życiu rozgrywał się dramat

  ...z najlepszych rzeczy, jakie mi się przytrafiły.  Wraz z rozwodem rozpoczęła się batalia o opiekę nad dziećmi (Macaulay miał jeszcze sześcioro rodzeństwa) oraz majątek syna. Chodziło o przejęcie(...) film o przygodach chłopca, który przez nieuwagę rodziców zostaje w święta w domu sam, jest w naszym kraju częścią tradycji. Niemal taką samą jak smażony karp czy barszcz z uszkami.  Przygody Kevina to...

 • Michael Jackson to legenda

  Poniżej podajemy kilkanaście faktów, które uczyniły Michaela Jacksona ikoną i legendą muzyki.

 • ...dzieci, pracę i mało czasu na budowanie związku" - powiedział w wywiadzie dla portalu WeMen.  Martyna tłumaczyła z kolei, że ma już dość porównań z jego poprzednią partnerką. Edyta Herbuś (36 l.) muzą(...) Gardias. W marcu rozstanie zaliczyła jedna z bliźniaczek Olsen, Ashley. Jej związek ze starszym o 26 lat Richardem Sachsem rozpadł się po pięciu miesiącach. Według informatora "Us Weekly" to nie...

 • Michael Jackson pochowany

  Na cmentarzu Forest Lawn, w Glendale na przedmieściach Los Angeles, w nocy z czwartku na piątek czasu polskiego pochowany został król popu Michael Jackson. Ceremonia odbyła się w wąskim gronie rodziny i przyjaciół piosenkarza, bez udziału fanów.

 • Powrót wielkich bohaterów

  SPOILER! Wreszcie są! Ulubione seriale wróciły do telewizji, a ich bohaterowie do naszych domów. Poznajemy ich nowe perypetie, wzloty i upadki. Uradowani myślimy sobie: "Super! Będziemy znowu mogli się wzruszać i ekscytować nowymi fabułami wymyślonymi przez amerykańskich scenarzystów". Czy słusznie? Naszym skromnym zdaniem: "Nie". Przekonajcie się dlaczego.

 • Jackson "królem" w Polsce

  Po śmierci Michaela Jacksona fani na całym świecie rzucili się do sklepów po jego płyty. Nie inaczej jest w Polsce - dwa najlepiej sprzedające się albumy to właśnie wydawnictwa "króla popu".