• Informacje na temat:

  czy ma jeszcze piękne nogi

Artykuły na temat: czy ma jeszcze piękne nogi
 • Angelique Boyer: Kochliwa czy interesowna?

  ...się - wyznała zakochana aktorka w jednym z ostatnich wywiadów. Na początku roku media poinformowały, że para zaręczyła się podczas wakacji w Hiszpanii. - Nie myślimy jeszcze o dacie ślubu. Nie mamy(...)Mężczyzna idealny  Od niemal roku oficjalnie, a w rzeczywistości od prawie dwóch lat, obecny u jej boku jest 40-letni aktor, Sebastián Rulli, z którym spotkała się na planie "Za głosem serca". To...

 • "Taniec z gwiazdami" [3. odcinek]: Dziurman odpada, Zawadzka najlepsza

  Artur Dziurman pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami". - Koniec mojej udręki. Męczcie się dalej - aktor nie tracił poczucia humoru, zwracając się do współuczestników show. Najlepiej w trzecim odcinku programu zaprezentowała się Marcelina Zawadzka.

 • Bohdan Smoleń: Szczęśliwy pomimo choroby

  Bohdan Smoleń (69 l.), który jeszcze niedawno był w bardzo ciężkim stanie, powoli wychodzi na prostą. Czy to koniec jego problemów ze zdrowiem?

 • "Taniec z gwiazdami" [6. odcinek]: Kto opuścił program?

  Po szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć... Nie, tym razem było inaczej i nikt nie odpadł. Za to w tanecznym show po raz pierwszy jurorzy przyznali jednej z par 40 punktow! Wielkie emocje czekają nas za tydzień. Dlaczego?

 • Skandale i prostytucja na festiwalu w Cannes. Seksem ociekał nie tylko czerwony dywan!

  Wielkie święto kina i jeszcze większe targowisko próżności. Tak postrzegany jest od lat Festiwal Filmów w Cannes. Czy słusznie?

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

 • Piotr Gąsowski (49 l.) od kilku dni leży w prywatnej klinice w Łodzi, gdzie przeszedł operację kolana prawej nogi.

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Tomasz Stockinger: Miałem nadzieję, że Agnieszka Kotulanka opanuje kłopoty

  ...gimnastyki. Nigdy nie byłem w Chinach, ale gdy pomyślę, że oni zawsze wstają rano, by z przyjemnością oddać się ćwiczeniom, to ich podziwiam. Chciałbym jeszcze spróbować jogi. Emerytura. Czy to słowo(...) samooszukiwania, gra pozorów. Generalnie miłość to jest po prostu ciężka praca. Pan by jeszcze podjął się tej pracy w miłości? - Oczywiście. A jest jakiś ideał kobiety? - Nie ma ideałów. Myślę...

 • "Love, Rosie": Siła miłości

  Wyreżyserowana przez Christiana Dittera "Love, Rosie" to urzekająco słodka i wypełniona młodzieńczą energią i świeżością, ale również bardzo życiowa opowieść o ponadczasowej sile miłości.

Dyskusje na temat: czy ma jeszcze piękne nogi
 • Re: "Królowa jednej nocy": Macho o smutnych oczach

  , lecz 100% mężczyzny, wysokiego, o ładnej, męskiej, nie lalusiowatej twarzy, w takim facecie można się zauroczyć, a jeszcze gdy potrafi tak kochać i okazywać uczucia jak ten aktor, to trudno by nie miał fanek, choć sądzę, że jego partnerce też fanów nie brakuje. Te boskie długie nogi, cudne oczy i kobiecość w pełnej krasie, mogą zmiękczyć niejednego twardziela, jestem pewna:) Nie wytrzymałam

 • Re: Agnieszka Dygant obchodzi 40. urodziny!

  Możliwe, że koński uśmiech, długi nos i.t.d. zawsze można się przyczepić jeśli się chce. Ale za to piękne oczy, długie nogi, zgrabna, wiotka sylwetka, świetne włosy i jeszcze parę rzeczy by się znalazło. I przede wszystkim prawdziwa aktorka, bez względu czy gra NIANIĘ, policjantkę czy prawniczkę. Podoba mi się w niej to, że się nie afiszuje, pozostała sobą, skromną i równą babką. A jeżeli ktoś