• Informacje na temat:

  czy to kobieta czy mężczyzna

Artykuły na temat: czy to kobieta czy mężczyzna
 • "Diagnoza": Czy Marta odejdzie od Artmana?

  Marta Artman musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu - nie wie czy zostać z Artmanem dla dobra rodziny czy od niego odejść. Dzwoni do Anny prosząc o spotkanie...

 • "Pod ochroną" : Kiedy mężczyzna leje kobietę

  "Pod ochroną" to sztandarowy przykład na to, jak powinna wyglądać kooperacja reżysera z operatorem. Efekt pracy duetu Diego Lerman i Wojciech Staroń jest imponujący: to film, w którym operator znajduje słowa dla opowieści reżysera.

 • "Druga szansa": Czy Justyna da szansę ojcu?

  Kobieta nie ma zamiaru się odsłaniać. Dochodzi do sprzeczki między nimi. Nina zarzuca Dziadkowi interesowność, twierdzi, że w tym wszystkim chodzi mu tylko o niego, a nie o jego córkę. Pokonany i zniechęcony mężczyzna postanawia więc wrócić do Stanów. Spotyka się z Ksawerym i zostawia mu piosenkę, którą napisał specjalnie dla Justyny (Magdalena Berus). Chłopak postanawia przekonać ją...

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

 • "Mąż czy nie mąż": Mężczyzna, który żadnej zemsty się nie boi

  ..."Na śniadanie skrucha, na obiad skrucha, a kolacji nie jada" - tak wygląda menu faceta, który po 17 latach wspólnego życia, zdradza swoją kobietę, a potem chce do niej wrócić! Michał nie ma lekko... Ale sam sobie na to wszystko zasłużył. W nowym odcinku serialu "Mąż czy nie mąż" przekonamy się jak wiele jest w stanie znieść Michał, żeby zyskać w oczach Marty. Ta śmieszno-wzruszająca odsłona ich...

 • Oprah Winfrey: Skazana na role kobiet, które biją mężczyzn

  Chociaż zarzekała się, że rolą w "Kamerdynerze" zakończy karierę aktorską, nominowana do Oscara i Złotego Globu Oprah Winfrey powraca na duże ekrany. 10 kwietnia zobaczymy ją w "Selmie" - jednym z najgłośniejszych i najwyżej ocenianych amerykańskich filmów roku, którego (obok Brada Pitta) jest również współproducentką.

 • Hanna Bakuła przekonuje: Młodszy mężczyzna jest lepszy

  Agata Młynarska (53 l.) zaprosiła do rozmowy Hannę Bakułę (68 l.), aby wymienić się poglądami o związkach z dużą różnicą wieku. Znana malarka opowie o swoich doświadczeniach w relacjach z mężczyznami, a także o tym, które mają największe szanse powodzenia.

 • Oświadczyny w "M jak miłość"

  Marcin Chodakowski wreszcie dojrzeje do decyzji o małżeństwie i padnie przed Kasią na kolana. Czy kobieta przyjmie jego oświadczyny?

 • Małgorzata Rozenek: Kobieta powinna dbać o dom!

  Małgorzata Kostrzewska-Rozenek-Majdan nie czuje się ekspertką od szczęśliwych związków, ale ma doskonały wzór w swoich rodzicach. Wie, że kobieta powinna dbać o dom!

 • "Serena": Kobieta inna niż wszystkie

  Laureatka Oscara Jennifer Lawrence i bożyszcze kobiet Bradley Cooper zagrali główne role w "Serenie" - zrealizowanej z wielkim rozmachem epickiej sadze Susanne Bier.

Zdjęcia na temat: czy to kobieta czy mężczyzna
Wideo na temat: czy to kobieta czy mężczyzna
 • "Nielegalni": Ewa to twarda kobieta

  EWA DĘBSKA oficer Agencji Wywiadu, przełożona Konrada Wolskiego: Kobieta o mocnym charakterze – nie może być inaczej, skoro dotarła tak wysoko w strukturze zdominowanej przez mężczyzn. Ewa musi znaleźć odpowiedź na pytanie, co jest ważniejsze – kariera w Agencji Wywiadu, czy rodzina. Zostanie zmuszona do podjęcia decyzji, za którą będzie musiała słono zapłacić.

 • „M jak miłość”: Joanna czy Agnieszka?

  Joanna straciła mamę. Kobieta jest w szoku. Tomek jest blisko i pragnie jej pomóc. Dostrzega w dziewczynie ciepło i kobiecość. Joanna żywi do Tomka uczucia, ale zdaje sobie sprawę, że w życiu mężczyzny wciąż jest Agnieszka. Czy bliskość Asi pozwoli Tomkowi zapomnieć o dawnej kochance? Co stałoby się, gdyby Tomek dowiedział się, że Agnieszka nosi jego dziecko?

 • "M jak miłość": Brat Zuzy zakocha się w Kindze?

  Pojawienie się Zuzy na Deszczowej sporo zmieniło w życiu Filarskiego. Mężczyzna zaangażował się i zmieniła, a teraz stara się, aby kobieta go zaakceptowała. Tymczasem relacje pomiędzy Kingą i Michałem stają się coraz cieplejsze. Czy brat Zuzy zakocha się w Zduńskiej?

Dyskusje na temat: czy to kobieta czy mężczyzna
 • Re: "M jak miłość": Miłość czy strach?

  Co za idiotyzm, kobieta nie może być tak zmanipulowana przez psychopatę ... Wie, że ojcem dziecka jest inny mężczyzna i żadne lewe badania tu nie pomogą - szantaż również .. wszystko można udowodnić w tym przypadku. Wystarcz, żeby zwróciła się do prawdziwego ojca dziecka, zgłosiła sprawę na policji ... Nie sądziłam, że w polskich realiach wymyślą coś na wzór tureckiego serialu gdzie takie coś

 • Re: "M jak miłość": Miłość czy strach?

  Co za idiotyzm, kobieta nie może być tak zmanipulowana przez psychopatę ... Wie, że ojcem dziecka jest inny mężczyzna i żadne lewe badania tu nie pomogą - szantaż również .. wszystko można udowodnić w tym przypadku. Wystarcz, żeby zwróciła się do prawdziwego ojca dziecka, zgłosiła sprawę na policji ... Nie sądziłam, że w polskich realiach wymyślą coś na wzór tureckiego serialu gdzie takie coś

 • Re: Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  Ojtam, ojtam... Lepiej poczytajcie to: Kto jest lepszym ogrodnikiem - kobieta czy mężczyzna? Mężczyzna, bo ma w swoim ogródku dwa pomidory i ogórka, a kobieta tylko wydeptaną trawę i dziurę po krecie.

 • Re: "Klan": Agnieszka Kotulanka obchodzi 60. urodziny

  Alkoholizm nie wybiera - gwiazda czy zwykły szarak, kobieta czy mężczyzna, bogaty czy biedny. Każdy, kogo dotknie, cierpi tak samo. I tak samo cierpią rodziny alkoholika.

 • Re: "Na dobre na złe": "Mama" czy "tata"?

  Dziecko zawsze cementuje związek...ale kobieta powinna również zadbać o relacje kobieco-męskie aby mężczyzna nie czuł się odrzucony i nie zaczął oglĄdać się za innymi :-)

 • Re: "Daleko od szosy": Życie napisało scenariusz

  zaledwie 30-40% mężczyzn, wśród kobiet natomiast było to 80% czyli jeden mężczyzna kopulował z kilkoma kobietami, natomiast większość mężczyzn - 60-70% nie miało dostępu do kobiet. Kobieta wolała być(...), walki z drapieżnikiem. Kobieta musiała szukać w międzyczasie gdy mężczyzna był na polowaniu innego mężczyzny, aby zabezpieczyć swoje życie na wypadek gdy jej mężczyzna zginie. To prastary mechanizm

 • Re: "Na dobre i na złe": Adam do Wiki: “Odejdź od męża”!

  Będzie ciekawie. Tylko kim będzie ta 3 osoba na delegacji, kobieta czy mężczyzna.

 • Re: Sleepless in Miami

  Bardzo się ciesze że zespół dowiódł że to ta kobieta Medium i narzeczony Byłej żony mężczyzny podejrzewanego o zabójstwo mężczyzny są winni tej zbrodni i tego że ten mężczyzna jak był w transie pomógł im ukryć ciało ofiary. Szkoda jedynie że Narzeczony byłej żony nie poniósł żadnych konsekwencji bo wpadł pod samochód tylko Medium poniosła konsekwencję. Ciekawy jestem czy oskarżono byłą żonę

 • Re: "Barwy szczęścia": Tomek wreszcie pozna prawdę o Marioli...

  My jesteśmy potrzebne do uczenia analfabetów ortografii... jestem dumna z kobiety, która puściła kantem taką zapatrzaną w siebie niemotę jak Ty... Czy nie mężczyzna powiedział, że za każdym wielkim mężczyzną, który odniósł sukces stoi kobieta??? Pomyśl najpierw a później wylewaj żale, bo kochająca kobieta nie będzie z ignorantem, który nie da jej poczucia bezpieczeństwa i nie będzie z nim miała

 • Re: Czy ciocia Stasia ma romans?

  Myślenie producentów Klanu: Kobieta + mężczyzna + rozmowa przy kawie = romans Czy w każdej relacji mężczyzna/kobieta trzeba się czegoś złego dopatrywać? Szumnie to romansem nazywać?