• Informacje na temat:

  czy to kobieta czy mężczyzna

Artykuły na temat: czy to kobieta czy mężczyzna
 • Małgorzata Foremniak: Czy jeszcze się zakocha?

  Tomaszem Jędruszczakiem, który chciał ją sobie podporządkować, uciekła z Radomia do Warszawy. Ukrywała przed nim malutką wtedy córkę Olę (29 l.), bo bała się, że porzucony mężczyzna będzie chciał jej ją(...) i domu. - Kobieta bez mężczyzny nie może być szczęśliwa - stwierdziła niedawno. Powiedziała też, że bardzo chciałaby mieć u boku bliską osobę. - Mam się czym podzielić i jestem otwarta na historię...

 • "Pod ochroną" : Kiedy mężczyzna leje kobietę

  "Pod ochroną" to sztandarowy przykład na to, jak powinna wyglądać kooperacja reżysera z operatorem. Efekt pracy duetu Diego Lerman i Wojciech Staroń jest imponujący: to film, w którym operator znajduje słowa dla opowieści reżysera.

 • Naomi Campbell – Kobieta-ikona

  Była pierwszą czarnoskórą kobietą, która pojawiła się na okładce francuskiego „Vogue'a”. W latach 90. nie było właściwie modelki, która mogłaby jej odebrać palmę pierwszeństwa. Nie ma wątpliwości, że gdyby nie ona, dzisiejszy świat mody, zarówno tej „wysokiej”, spod znaku haute couture, czy tej gotowej do natychmiastowego ściągnięcia „z wieszaka”, określanej mianem prêt-à-porter – wyglądałby...

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

 • "Wspaniałe stulecie": Czy Meryem Uzerli znalazła już swojego Sulejmana?

  ...​Jako Hürrem nie mogła narzekać na brak szczęścia w miłości. A jak jest prywatnie? Czy zła passa aktorki wreszcie się odwróciła?

 • Oprah Winfrey: Skazana na role kobiet, które biją mężczyzn

  Chociaż zarzekała się, że rolą w "Kamerdynerze" zakończy karierę aktorską, nominowana do Oscara i Złotego Globu Oprah Winfrey powraca na duże ekrany. 10 kwietnia zobaczymy ją w "Selmie" - jednym z najgłośniejszych i najwyżej ocenianych amerykańskich filmów roku, którego (obok Brada Pitta) jest również współproducentką.

 • "Diagnoza": Czy Marta odejdzie od Artmana?

  Marta Artman musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu - nie wie czy zostać z Artmanem dla dobra rodziny czy od niego odejść. Dzwoni do Anny prosząc o spotkanie...

 • Oświadczyny w "M jak miłość"

  Marcin Chodakowski wreszcie dojrzeje do decyzji o małżeństwie i padnie przed Kasią na kolana. Czy kobieta przyjmie jego oświadczyny?

 • "Druga szansa": Czy Justyna da szansę ojcu?

  Kobieta nie ma zamiaru się odsłaniać. Dochodzi do sprzeczki między nimi. Nina zarzuca Dziadkowi interesowność, twierdzi, że w tym wszystkim chodzi mu tylko o niego, a nie o jego córkę. Pokonany i zniechęcony mężczyzna postanawia więc wrócić do Stanów. Spotyka się z Ksawerym i zostawia mu piosenkę, którą napisał specjalnie dla Justyny (Magdalena Berus). Chłopak postanawia przekonać ją...

 • "Serena": Kobieta inna niż wszystkie

  Laureatka Oscara Jennifer Lawrence i bożyszcze kobiet Bradley Cooper zagrali główne role w "Serenie" - zrealizowanej z wielkim rozmachem epickiej sadze Susanne Bier.

Zdjęcia na temat: czy to kobieta czy mężczyzna
Wideo na temat: czy to kobieta czy mężczyzna
 • "Nielegalni": Ewa to twarda kobieta

  EWA DĘBSKA oficer Agencji Wywiadu, przełożona Konrada Wolskiego: Kobieta o mocnym charakterze – nie może być inaczej, skoro dotarła tak wysoko w strukturze zdominowanej przez mężczyzn. Ewa musi znaleźć odpowiedź na pytanie, co jest ważniejsze – kariera w Agencji Wywiadu, czy rodzina. Zostanie zmuszona do podjęcia decyzji, za którą będzie musiała słono zapłacić.

 • „M jak miłość”: Joanna czy Agnieszka?

  Joanna straciła mamę. Kobieta jest w szoku. Tomek jest blisko i pragnie jej pomóc. Dostrzega w dziewczynie ciepło i kobiecość. Joanna żywi do Tomka uczucia, ale zdaje sobie sprawę, że w życiu mężczyzny wciąż jest Agnieszka. Czy bliskość Asi pozwoli Tomkowi zapomnieć o dawnej kochance? Co stałoby się, gdyby Tomek dowiedział się, że Agnieszka nosi jego dziecko?

 • "M jak miłość": Brat Zuzy zakocha się w Kindze?

  Pojawienie się Zuzy na Deszczowej sporo zmieniło w życiu Filarskiego. Mężczyzna zaangażował się i zmieniła, a teraz stara się, aby kobieta go zaakceptowała. Tymczasem relacje pomiędzy Kingą i Michałem stają się coraz cieplejsze. Czy brat Zuzy zakocha się w Zduńskiej?

Dyskusje na temat: czy to kobieta czy mężczyzna
 • Re: "M jak miłość": Miłość czy strach?

  Co za idiotyzm, kobieta nie może być tak zmanipulowana przez psychopatę ... Wie, że ojcem dziecka jest inny mężczyzna i żadne lewe badania tu nie pomogą - szantaż również .. wszystko można udowodnić w tym przypadku. Wystarcz, żeby zwróciła się do prawdziwego ojca dziecka, zgłosiła sprawę na policji ... Nie sądziłam, że w polskich realiach wymyślą coś na wzór tureckiego serialu gdzie takie coś

 • Re: "M jak miłość": Miłość czy strach?

  Co za idiotyzm, kobieta nie może być tak zmanipulowana przez psychopatę ... Wie, że ojcem dziecka jest inny mężczyzna i żadne lewe badania tu nie pomogą - szantaż również .. wszystko można udowodnić w tym przypadku. Wystarcz, żeby zwróciła się do prawdziwego ojca dziecka, zgłosiła sprawę na policji ... Nie sądziłam, że w polskich realiach wymyślą coś na wzór tureckiego serialu gdzie takie coś

 • Re: Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  Ojtam, ojtam... Lepiej poczytajcie to: Kto jest lepszym ogrodnikiem - kobieta czy mężczyzna? Mężczyzna, bo ma w swoim ogródku dwa pomidory i ogórka, a kobieta tylko wydeptaną trawę i dziurę po krecie.

 • Re: „2XL”: Nikt nie chciał oglądać serialu o grubaskach, które nie mogły schudnąć!

  Niestety mam kilkoro znajomych przy tuszy i jedno co ich napędza to kiedy będzie następny posiłek i co to będzie....I tu nie ma znaczenia kobieta czy mężczyzna...w kwestii posiłków myślą tak samo.I takie historie ,że choroba czy genetyka raczej są wymówką dla braku postępów przy próbie odchudzenia tych osób.

 • Re: "Klan": Agnieszka Kotulanka obchodzi 60. urodziny

  Alkoholizm nie wybiera - gwiazda czy zwykły szarak, kobieta czy mężczyzna, bogaty czy biedny. Każdy, kogo dotknie, cierpi tak samo. I tak samo cierpią rodziny alkoholika.

 • Re: "Janosik": Po latach tajemnice wychodzą na jaw!

  Wyjechać z Polski naszego normalnego i pięknego kraju do jakiegoś który się nie szanuje i niszczy normalność i naturalność oraz dobre stare obyczaje-Rodzina to kobieta + mężczyzna oraz dzieci czy twój ojciec i matka mają męskie imiona i są facetami że piszesz i wierzysz w jakieś bzdury.

 • Re: "Na dobre na złe": "Mama" czy "tata"?

  Dziecko zawsze cementuje związek...ale kobieta powinna również zadbać o relacje kobieco-męskie aby mężczyzna nie czuł się odrzucony i nie zaczął oglĄdać się za innymi :-)

 • Re: "Panny i wdowy": Gwiazda PRL-u zrezygnowała z kariery. Co się z nią stało?

  No przecież dokładnie to samo. Zdrada jest faktem i zdradza ten kto ma na to ochotę i dlatego że taką podejmuje decyzję i robi to z wyrachowaniem i z premedytacją czy to jest kobieta czy mężczyzna wszystko jedno. Nie robi tego dlatego że urodził się pod takim znakiem albo ma taki kolor włosów albo jeszcze coś innego tylko dlatego że podjął taką decyzję

 • Re: To nieodwołalne! Bronisław Cieślak zakończył karierę aktorską...

  Każdy musi odejść na emeryturę kobieta lat 60 mężczyzna 65 lat i wszystkim emerytom bez względu wykonywanego zawodu życzę zdrowia bo to skarb. Odeszłam na emeryturę i niestety doczekałam się raka tego nikomu nie życzę .Katolicki kraj a wszyscy zamiast się wspierać wypominają czy to komuch czy nie zastanów się człowieku kim sam jesteś nie sądź drugiego bo nie

 • Re: Kultowe seriale: Jan Nowicki nie boi się śmierci!

  Po co ta licytacja. Co za różnica, czy stara kobieta ładniej się starzeje, czy mężczyzna. Starość to starość i już tego stanu nie zmienisz. Nie ma znaczenia czy jesteś ładniejszy, czy brzydszy bo i tak w nikim nie wzbudzisz zainteresowania i pożądania. Jesteś na aucia życia. Bo jesteś stary. Pocieszasz sie tym że ładniej sie starzejesz to jeszcze panienkę poderwiesz? A kasę masz?