• Informacje na temat:

  czy to taniec czy seks

Artykuły na temat: czy to taniec czy seks
 • "rodzinka.pl": Szkoła tańca towarzyskiego w... jadalni Boskich

  Spotkanie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) z przyjaciółkami - Marią (Agata Kulesza) i Violą (Magdalena Stużyńska) - i ich rozmowę o facetach przerwie niespodziewane pojawienie się w domu Boskich Bola (Daniel Dziorek). Chłopak poprosi kobiety, by nauczyły go... tańczyć!

 • "Taniec z Gwiazdami": Pófinał bez Ewy Kasprzyk [9. odcinek]

  Ewa Kasprzyk i Jan Kliment nie awansowali do półfinału "Tańca z Gwiazdami". Najlepsi w ćwierćfinałowym odcinku byli Julia Pogrebińska i Rafał Maserak.

 • "Na Wspólnej": Upojny seks Olki Zimińskiej z… dziewczyną!

  Tego jeszcze nie było w żadnym polskim serialu: Ola (Marta Wierzbicka) wyląduje w łóżku z kobietą! Chodzi oczywiście o Klaudię (Julia Trembecka). Będzie to początek ich związku.

 • "Taniec z gwiazdami" [3. odcinek]: Dziurman odpada, Zawadzka najlepsza

  Artur Dziurman pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami". - Koniec mojej udręki. Męczcie się dalej - aktor nie tracił poczucia humoru, zwracając się do współuczestników show. Najlepiej w trzecim odcinku programu zaprezentowała się Marcelina Zawadzka.

 • "Przyjaciółki": Gorący seks Jerzego i Zuzy!

  ...jazzu i nacieszyć się swoim towarzystwem. Jerzy zaproponuje taniec. Pani dyrektor będzie zachwycona, kołysząc się lekko w rytm muzyki. Adorowanie, zakochanej po uszy Zuzy, znajdzie finał w łóżku(...). Nagle dobieganie do nich spóźniona Zuza. Dziewczyny, od razu domyślą się, że przyjaciółka spędziła z kimś namiętne chwile. Jak zachowa się Zuza? Czy będzie miała odwagę powiedzieć o tym przy Indze...

 • Anna Wyszkoni wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Od pierwszego odcinka tej edycji "Tańca z gwiazdami" jest typowana na jego zwyciężczynię. Co ona sama myśli o swoich szansach i jak się zachowuje poza parkietem?

 • "Na Wspólnej": Seks tak, miłość - nie!

  Po randce z Patrycją (Anna Gzyra) Norbert (Michał Malinowski) dojdzie do wniosku, że znalazł swój ideał. - Tym razem chodzi o czysty seks bez zobowiązań - zakomunikuje przyjacielowi.

 • Kopciuszek, erotyczne fantazje i młodzieżowy slasher

  Aż 9 filmów trafia dziś na ekrany kin. Obok murowanych hitów: m.in. nowej wersji "Kopciuszka", czy kolejnego obrazu sci-fi Neilla Blomkampa "Chappie", warto zwrócić uwagę na dwie niezależne produkcje: australijską komedię "To właśnie seks" i amerykański horror "Coś za mną chodzi".

 • "Na Wspólnej": Najpierw seks, potem wyrzuty sumienia...

  W 2120. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 10 sierpnia) Kinga będzie musiała stawić czoła pożądaniu, gdy - bawiąc się z mężem na firmowym bankiecie - zobaczy swego kochanka. Iwo, który nieoczekiwanie pojawi się na imprezie i dosiądzie do stolika Brzozowskich, by życzyć im szczęścia na nowej drodze życia, nie będzie ukrywał, że nie zamierza pozwolić Kindze zapomnieć o tym, co ich łączyło...

 • Weronika Książkiewicz: Na huśtawce życia

  Po raz kolejny reżyser zobaczył w niej demona seksu. W najnowszej komedii "Disco polo" Macieja Bochniaka gra asystentkę szefa wszystkich szefów w branży disco polo (zabawny Tomasz Kot).

Zdjęcia na temat: czy to taniec czy seks
Dyskusje na temat: czy to taniec czy seks
 • Re: Szpilki na Giewoncie

  film jest przeciętny!!! ponieważ bez przerwy kłoci sie ewka z bartkiem.Kobiety lubia sceny bardziej romantyczne.np seks w górach czy kolacja przy świecach a póżniej miłosny taniec przytulaniec i wypowiedzenie uczuć