• Informacje na temat:

  czyj to tatuaż

Artykuły na temat: czyj to tatuaż
 • "Nie wierzę w błędy"

  Ma 50 tatuaży, polskie, jak się okazało, korzenie i pisze bardzo zgrabne popowe piosenki. Poznajcie Christinę Perri. Jeśli jeszcze nie znacie.

 • Mel B: Czyje to dziecko?

  Angielska piosenkarka Melanie Brown (ex Spice Girls) i znany amerykański komik Eddie Murphy zostali sobie oficjalnie przedstawieni w czerwcu zeszłego roku i natychmiast coś między nimi zaiskrzyło. Związek nie przetrwał jednak próby czasu.

 • "Zrób to sam"

  Gdańska grupa Sainc coraz śmielej wdziera się do świadomości polskich fanów ciężkich brzmień. Wydany w 2010 roku, drugi album "Schizis" jest nie tylko muzycznym rozwinięciem konceptu powstałego na debiucie "Pathogen" (2009), ale i - a może przede wszystkim - efektem godnej pochwały konsekwencji i uporu zgodnych z ideą punkowego DIY.

Wideo na temat: czyj to tatuaż
 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

 • Combat Girls. Krew i honor

  Marisa, dwudziestoletnia Niemka, nienawidzi obcokrajowców, Żydów, glin i wszystkich tych, których obwinia o kłopoty swojej ojczyzny. Zachowuje się prowokująco, pije, wdaje się w bójki, a do swojej kolekcji tatuaży zamierza włączyć portret Adolfa Hitlera. Jej domem jest gang neonazistów, gdzie rządzą nienawiść i przemoc, a na porządku dziennym są suto zakrapiane imprezy. Gdy przyłącza się do nich czternastoletnia Svena, Marisa staje się dla niej wzorem do naśladowania. Jest ona podręcznikowym...