• Informacje na temat:

  czyj to uśmiech

Artykuły na temat: czyj to uśmiech
 • Sama zapracowała na swoje nazwisko

  Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z "Klanu", długo broniła się przed tym, by kojarzono ją ze sławną mamą, Jolantą Fajkowską. Chciała sama zapracować na swoje nazwisko i udowodnić, że może odnieść sukces, a to, czyją jest córką, nie ma znaczenia.

 • "Zespół kompletny" (wywiad z grupą Osada Vida)

  Na początku listopada pojawiła się piąta płyta grupy Osada Vida - "The After-Effect". O tym wydawnictwie opowiedział nam wokalista i autor tekstów tej formacji - Marek Majewski.

 • "Barwy szczęścia": Przyłapani!

  ..., by "news" o ich romansie nie dotarł do nikogo z personelu szkoły. - Wystarczy czyjś jeden donos i wyrzucą mnie z pracy za romans z uczennicą... Tymczasem przyjaciele Angeli - gdy poznają prawdę(...) w końcu dziewczynie ciepły uśmiech: - Ja nie mam z tym problemu! Jeśli jesteś szczęśliwa, to będę cię wspierać... Jednak Kajtek rzuci cicho: - A ja mam trochę wątpliwości... Co wydarzy się dalej? Czy...

 • "Konkretna erupcja reggae energii"

  Zespół Vavamuffin powstał w lutym 2003 roku w Warszawie. W jego skład weszli przedstawiciele kilku pokoleń reggae- i raggamaniaków. Za obsługę mikrofonów...

 • "M jak miłość": Deszczowa świętuje!

  ...w altanie... A Kinga na jej widok aż piśnie z zachwytu: - Super, śniadanko w ogrodzie! Choć gdy okaże się, że dzieci bawiły się jej najlepszą porcelaną, uśmiech Zduńskiej odrobinę zblednie(...) pieczenia tortu! - Przestań, przecież wiem, o co ci chodzi... - I dobrze kombinujesz... - Tylko żebyś nie zapomniał, czyje to święto... - Zaraz! Nie dałem ci jeszcze prezentu! Chwilę później Zduński...

 • Nie ma szczęścia do kobiet

  Myślał o dziennikarstwie, ale ostatecznie zwyciężyło aktorstwo. - To kierunek zgodny z moim wykształceniem i największa pasja spośród wielu, jakie mam - mówi z uśmiechem.

 • Joanna Racewicz udzieliła szczerego wywiadu. Chwyta za serce!

  ...​Joanna Racewicz (43 l.) ma dobry czas. Znów poczuła „wiatr we włosach”, chce czerpać z życia jak najwięcej. Mówi, że przed nią jeszcze wiele marzeń do spełnienia. I będzie te marzenia konsekwentnie spełniać. W wywiadzie dla tygodnika „Świat i Ludzie” tłumaczy też, co jest zasługą jej wyglądu i uśmiechu na twarzy. Sporo miejsca poświęca także synowi.

 • Najgłośniejsze rozstania roku

  Czy Edyta Herbuś rzeczywiście zakończyła swój związek z Mariuszem Trelińskim? Czy Annie Dereszowskiej i Piotrowi Grabowskiemu uda się ponownie ułożyć sobie wspólne życie po... rozstaniu?

 • ...się głośny okrzyk tysięcy gapiów. Spojrzałem ostatni raz na uśmiechniętą twarz tego tyrana, który wydał wyrok śmierci i zacząłem się wycofywać. Nic tu po mnie, jeśli mogli zabić Lorda Winterfell to(...) położyłem przed nią dwie srebrne monety od razu zagościł na jej ustach uśmiech. - Kielich wina i porządny kawałek tego prosiaka, który tak skwierczy nad paleniskiem. A także chciałbym pokój na...

 • Chiara Mastroianni wspomina ojca

  Marcello Mastroianni był sympatyczny i zwyczajny w swej wielkości, a na planie filmowym zachowywał się jak dziecko. Taki portret włoskiego gwiazdora przedstawiła jego córka, Chiara Mastroianni.