• Informacje na temat:

  czyja to córka

Artykuły na temat: czyja to córka
 • Czyje to dziecko?

  ...zdiagnozowano raka, wspierają dwie ukochane kobiety: żona Magda (Anna Dereszowska) i córka Tosia (Gabrysia Świerczyńska). On sam spokojnie podchodzi do swojej choroby. Ten spokój burzy najgorsza wiadomość, jaką mógł dostać - okazuje się, że ukochana Tosia nie jest jego dzieckiem. To córka Piotra. Niebawem profesor podejmie ważne decyzje dotyczące żony i córki. W tym samym odcinku zobaczymy też...

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • Paweł Kukiz: Wierzę, że damy sobie radę

  Problemy zdrowotne córki czekającej na operację sprawiają, że trudno mu skupić się na czymkolwiek innym. Na czyją pomoc może liczyć?

 • Unika imprez i życia w blasku fleszy

  Wyznaje, że przebiera w propozycjach ról, bo... bardzo ważny jest dla niej czas spędzany z córką. Dominika Kluźniak mówi też, z czyim zdaniem liczy się najbardziej na świecie.

 • Policjantki i policjanci

  Policjanci patrolu piątego zostają wezwani przez zrozpaczoną matkę nastolatki. Kobieta nie może zrozumieć, dlaczego córka wraca do domu pijana. Policjanci...

 • Chiara Mastroianni wspomina ojca

  Marcello Mastroianni był sympatyczny i zwyczajny w swej wielkości, a na planie filmowym zachowywał się jak dziecko. Taki portret włoskiego gwiazdora przedstawiła jego córka, Chiara Mastroianni.

 • "M jak miłość": Asia zdradzi Tomka z "Janem"?

  Po wakacjach w "M jak miłość" pojawi się nowy bohater - w tej roli Jan Wieczorkowski. Zobaczcie, w czyim życiu namiesza!

 • Być dzieckiem legendy: Ania Rusowicz

  Poniżej możecie przeczytać dotyczący Ani Rusowicz (córki Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy) fragment pierwszej części książki "Być dzieckiem legendy" (premiera w piątek, 23 listopada) autorstwa dziennikarki Małgorzaty Puczyłowskiej. Przybliża ona sylwetki ludzi znanych i lubianych, którzy odeszli przedwcześnie. O mierzeniu się z legendą sławnych rodziców opowiadają ich dzieci.

 • Hity na jesień 2014

  Oto pełny spis premier i powrotów polskich seriali! Czyje losy będziecie śledzić?

 • "Nic nie poradzę, że mam słynnego ojca"

  Patrycja Markowska to córka Grzegorza Markowskiego, frontmana zespołu Perfect, którego koncerty otwierała latem 2001 roku. Zadebiutowała nagrywając w duecie z Marcinem Urbasiem, znanym polskim biegaczem, niegdyś wokalistką metalowej formacji Sceptic, utwór "Musisz być pierwszy". Jesienią 2001 r. na sklepowe półki trafił jej debiutancki album zatytułowany "Będę silna", na którym znalazły się

Zdjęcia na temat: czyja to córka
Wideo na temat: czyja to córka
 • Jaruzelska o ojcu: To wielki przywilej, że jestem jego córką!

  Monika Jaruzelska pojawiła się ostatnio w śniadaniówce TVN, gdzie zapowiedziano ją jako "skazaną na bycie córką Jaruzelskiego". Stylistce nie spodobało się jednak słowa "skazana", gdyż nie jest jej winą to, czyją jest córką. Sama uważa się za wielką szczęściarę, że jej ojcem był słynny generał! "To wielki przywilej, że jestem córką osoby historycznej. Dzięki temu mogłam wiele rzeczy widzieć, obserwować, nauczyć się, przejść twardo szkołę życia. Jestem córką człowieka, który wiele mnie...

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

Dyskusje na temat: czyja to córka