• Informacje na temat:

  czyja to mama

Artykuły na temat: czyja to mama
 • Czyje to dziecko?

  W życiu bohaterów serialu "Usta usta" kolejna rewolucja. Julia dowiaduje się, że zostanie mamą. Problem w tym, że nie jest do końca pewna, kto jest ojcem dziecka. Będzie afera.

 • Agustin Egurrola: Mocne uderzenie

  Przyznaje, że pomiędzy jurorską trójką krąży pozytywna energia, a emocje podczas występów sięgają zenitu. Za kogo trzyma kciuki Agustin Egurrola w finale "Mam talent!" i... kogo się boi?

 • Paweł Kukiz: Wierzę, że damy sobie radę

  Problemy zdrowotne córki czekającej na operację sprawiają, że trudno mu skupić się na czymkolwiek innym. Na czyją pomoc może liczyć?

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Para porozumiała się ws. opieki nad dziećmi!

  Angelina Jolie (41 l.) i Brad Pitt (52 l.) podpisali ugodę prawną, która określa, pod czyją opieką pozostanie szóstka ich dzieci.

 • Marcelina Zawadzka: Wierzę, że znajdę wielką miłość

  Często zaślepieni pięknem zewnętrznym, nie zwracamy uwagi na to, co w środku. Marcelina Zawadzka udowadnia, że prawdziwe piękno płynie z wnętrza.

 • Jerzy Brzęczek nowym selekcjonerem polskiej reprezentacji! To niezłe ciacho, ale zobaczcie żonę!

  ...wiemy o jego żonie. Wiadomo, że mają dwóch synów.  Z pewnością to żona pomagała mu też przejść przez trudne chwile, gdy jedna z jego sióstr, mama Kuby Błaszczykowskiego, została zamordowana przez męża...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w finale?

  Już w sobotę, 22 listopada, widzowie Polsatu obejrzą wielki finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy? Na scenie zobaczymy: Joannę Liszowskę, Barbarę Melzer, Marcina Przybylskiego i Marka Kaliszuka.

 • "M jak miłość": Kto kupił przetwórnię Marka?

  Marek (Kacper Kuszewski) tuż przed wyjazdem do Dublina sprzeda swoją firmę anonimowemu kupcowi. - Mógłbym sprawdzić, kto to, ale po co? Dla mnie to już zamknięta sprawa - powie Mostowiak Marysi (Małgorzata Pieczyńska), gdy ta zapyta go, czy wie, w czyje ręce trafiła jego przetwórnia...

 • Marcin Tyszka w "Project Runway"

  Przed nami druga edycja "Project Runway". Do jury talent show dla projektantów dołączył Marcin Tyszka, człowiek, który modę po prostu kocha.

Zdjęcia na temat: czyja to mama
Wideo na temat: czyja to mama
 • Ostra kłótnia Żebrowskiego w TVN24: Nie podam panu ręki, jest pan z innej klasy społecznej!

  Wczoraj w TVN24 zawrzało, a wszystko z powodu różnic w ocenie Okrągłego Stołu i przemian, które zaszły po 1989 roku. Do studia zaproszono Michała Żebrowskiego i Pawła Demirskiego, znanego dramaturga. W pewnym momencie między panami doszło do prawdziwej awantury. Żebrowski zachwalał zmiany, jakie zaszły po '89 i stwierdził, że w Polsce żyje się teraz bardzo dobrze. Tego zdania nie podziela jednak Demirski, który stwierdził wprost, że żyje się dobrze tylko ludziom takim jak Żebrowski, którzy...

Dyskusje na temat: czyja to mama
 • Re: "M jak miłość": ​A na deser... oświadczyny?

  Basia to dla mnie super talent. Genialnie gra i jest przesympatyczna. Nie ma znaczenia czyja to córka, ponieważ jest właściwą osobą na tym miejscu, dla mnie to najlepsza aktorka w serialu. Rodzice muszą być z niej bardzo dumni.