• Informacje na temat:

  czyja to twarz

Artykuły na temat: czyja to twarz
 • "Na noże": Przesmacznie!

  Naprawdę śmieszne dialogi, dwóch zielonookich przystojniaków, nieopatrzone twarze, mocny drugi plan, mogłabym wyliczać jeszcze długo. Podczas oficjalnej premiery pierwszy odcinek nowej produkcji TVN wywołał na sali burzę oklasków. I nie ma się co dziwić, bo to będzie hit tej jesieni!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy wszystkich uczestników 3. edycji show

  Nowi uczestnicy, nowe wyzwania i nowe gwiazdy światowego formatu. To wszystko czeka nas w trzeciej odsłonie hitowego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Znamy już wszystkich uczestników 3. edycji programu Polsatu.

 • "Barwy szczęścia": Liliana jest w ciąży!

  Górecki przysięgnie, że nie wiedział o tym. Choć Lili mieszka u niego z Irkiem, ostatnio chodziła tylko w luźnych strojach. Natalia oceni, że brzuch Kubanki wygląda na czwarty miesiąc, a Klemens zacznie się zastanawiać, czy to jego dziecko. Po powrocie do domu z wielkim wysiłkiem zachowa pokerową twarz i zagai rozmowę na temat dziecka. Niestety, nie dowie się, w którym miesiącu ciąży jest...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w ósmym odcinku?

  Już w sobotę, 15 listopada, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • ...społeczeństwo. Mówi się, że jeszcze nikt z tego zakładu nie wyszedł. Przebywa tam również słynny morderca kobiet o przydomku Krwawa Twarz . Dziennikarka Lana Winters , chcąc napisać o nim artykuł, włamuje...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w szóstym odcinku?

  Już w sobotę, 25 października, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • Kuba Wojewódzki: Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich krytykuje go za audycję z Zelnikiem!

  ...tylko zamierza napluć Kubie Wojewódzkiemu w twarz, ale także rozliczyć się z nim na drodze prawnej. A Wy, po czyjej jesteście stronie?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wraca po przerwie

  Po dwutygodniowej przerwie na antenę Polsatu wraca przebojowy program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach w sobotę, 18 października, zobaczymy uczestników programu? Kto okaże się najlepszy?

 • "W rytmie serca": Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski znowu razem!

  Podczas pobytu w Warszawie Olga (Małgorzata Foremniak) zauważy na ulicy człowieka łudząco podobnego do jej zmarłego ukochanego. Po powrocie do Kazimierza zleci dwóm mężczyznom rozkopanie grobu Wiczyńskiego (Artur Żmijewski). Okaże się, że nikt w nim nie leży! Będzie przerażona, gdy pewnego wieczoru stanie twarzą w twarz z byłym kochankiem, którego... pochowała przed dziewięciu laty...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w finale?

  Już w sobotę, 22 listopada, widzowie Polsatu obejrzą wielki finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy? Na scenie zobaczymy: Joannę Liszowskę, Barbarę Melzer, Marcina Przybylskiego i Marka Kaliszuka.

Dyskusje na temat: czyja to twarz
 • Re: "Klan": Czy Daniel jest... mordercą?

  Najwiekszy antytalent to ta Kamila czyja to znajoma ze ja wsadzili do serialu!Durna twarz i gra beznadziejnie WON!

 • Re: "Barwy szczęścia": Kariera złamana miłością?

  Nie podoba mi się ta dziewucha ; ma twarz starej kobiety - dziecka z bruzdami i zmarszczonym czołem na dodatek ona cała jest jak pająk na myśl od razu przychodzi mi(...) dziecięca aktorka z niej żadna ( czyja to córka ?) na siłę wciśnięta w serial , następna protegowana ????