• Informacje na temat:

  czytelnikom informacje

Artykuły na temat: czytelnikom informacje
 • Olaf Lubaszenko prostuje informacje! Nie dostał "fuchy" w TVN!

  Olaf Lubaszenko (48 l.) nieco się obruszył...

 • Anna Przybylska pozwała przed śmiercią serwis plotkarski

  Anna Przybylska przed śmiercią pozwała serwis plotkarski Pudelek.pl, który już 16 lipca poinformował czytelników o śmierci aktorki - informuje "Gazeta Wyborcza".

 • Mariola Bojarska-Ferenc zdobyła się na szczere wyznanie! "Sypiam bez..."

  ...panie lekkich obyczajów. Kocha moje sportowe ciało" - chwali się w "Fakcie" Mariola. Co sądzicie o takiej szczerości? Może tego typu informacje powinna jednak zostawić wyłącznie dla siebie?

 • Francuski pisarz znika bez śladu. Co się naprawdę wydarzyło?

  W 2011 roku, w środku trasy promocyjnej swojej nowej książki "Mapa i terytorium", jeden z najgłośniejszych współczesnych pisarzy - Michel Houellebecq - zaginął bez wieści. We wrześniu pisarz nie dotarł na serię zaplanowanych wcześniej spotkań z czytelnikami w Holandii i Belgii. Zarówno francuski wydawca Houellebecqa, jego agent oraz tłumacz, jak i współorganizatorzy trasy nie mieli pojęcia, co się stało z pisarzem, ani gdzie on przebywa. Przyznali, że nie mieli z nim kontaktu od ponad 3...

 • Czeka nas skandal w rodzinie Steczkowskich?

  Tabloid "Fakt" dotarł do informacji, że "na światło dzienne mogą wyjść sekrety Justyny Steczkowskiej". O co chodzi?

 • "50 twarzy Greya": Będzie czwarty film serii?

  Gwiazdy "Pięćdziesięciu twarzy Greya" - Dakota Johnson i Jamie Dornan - nie mają zapisanego w kontrakcie występu w spin-offie serii. Po informacji o premierze książki "Grey" rozpoczęły się już spekulacje dotyczące produkcji czwartego filmu na podstawie cyklu E.L.James.

 • Zagraniczny portal opublikował sensacyjną informację na temat jednego ze znanych hollywoodzkich aktorów.

 • Anna Mucha wydała książkę: "Wstydu nie ma"

  Anna Mucha zdradziła, że przez 10 lat zastanawiała się, czy w ogóle napisać jej debiutancką książkę "Toskania, że mucha nie siada", która właśnie się ukazała. Nie chciała być postrzegana jako kolejna celebrytka pisząca książkę. Nie miała także zamiaru tytułować się pisarką, bo nią nie jest.

 • Aldona Orman ma dość kłamstw na swój temat!

  Aldona Orman, czyli Barbara Milecka z "Klanu", postanowiła z całych sił walczyć z plotkarzami, którzy rozpowszechniają nieprawdziwe informacje o jej... wyglądzie. - Mam dość kłamstw na mój temat i nie zgadzam się na naruszanie moich dóbr osobistych - mówi aktorka.

 • Krystyna Janda: Walka z tabloidami to jak walka z wiatrakami

  Krystyna Janda nie kryje oburzenia mechanizmem funkcjonowania tabloidów, które za wszelką cenę szukają taniej sensacji. Aktorka sama padła ofiarą takiej manipulacji. Żartobliwy wpis na blogu aktorki dziennikarze brukowców przekształcili w testament umierającej osoby i opatrzyli tytułem: "Janda gotowa na śmierć".

Zdjęcia na temat: czytelnikom informacje
Wideo na temat: czytelnikom informacje
 • Beata Pawlikowska: postanowiłam odrzucić stereotypy!

  włączałam telewizję i spływały do mnie różne informacje, które przysypywały mnie czasami, bo były takie tragiczne i dramatyczne. Przecież wiadomości to nie jest zestaw obiektywnych faktów ze świata. To

Dyskusje na temat: czytelnikom informacje
 • Re: Joanna Jabłczyńska zakochana!

  Odpuście wreszcie czytelnikom Waszego portalu informacje o tej piszczącej wszędzie, gdzie się tylko da panięce ,bo juz nie można ani o Niej czytać ,ani Jej oglądać