• Informacje na temat:

  dach nad gwiazdami

Artykuły na temat: dach nad gwiazdami
 • W tym roku życie dało im w kość! Dramaty gwiazd w 2015 roku!

  ...dziennikarzowi grozi amputacja stopy. Okazuje się jednak, że mimo ciężkich przeżyć, Michał Figurski powoli wraca do formy. Na razie były kolega Kuby Wojewódzkiego nadal przebywa w szpitalu, ale jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Choć Figurski nie odzyskał jeszcze pełni sił i wciąż musi poddawać się długiej i bolesnej rehabilitacji, dziennikarz nie traci nadziei na powrót do swojej ukochanej...

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • Zygmunt Chajzer krytykuje gwiazdy za sprzedawanie prywatności!

  .... Chciałem, aby żona miała piękne stroje, dzieciaki to, czego potrzebują, abyśmy mieli dach nad głową. W głębokiej komunie trzeba było kombinować. Przez ponad 10 lat wyjeżdżałem do fizycznej pracy do(...) załatwiał. Poza tym myślę, że warsztat pracy szybko weryfikuje czy ktoś się nadaje, czy nie. Filip udowodnił już swoją wartość, zdobył uznanie i potwierdził, że potrafi sobie radzić w różnych formatach. Jak...

 • Off Plus Camera 2015 w maju

  Modne kino, gwiazdy z całego świata i mocne niezależne brzmienie - znamy już termin kolejnej edycji festiwalu Off Plus Camera. Ósma edycja imprezy odbędzie się od 1 do 10 maja 2015 roku.

 • Małgorzata Kożuchowska ma problem z opieką nad synkiem!

  ...mamy i dał artystce zgodę na dłuższy urlop. Według grafiku, Małgorzata powinna wrócić na scenę w przyszłym roku. Jej ostatnią przed urlopem rolę w „Kotce na gorącym blaszany dachu” przejęła Edyta...

 • Haker, celebryta, matematyk

  Komedia "Wkręceni 2", biograficzna "Gra tajemnic", thriller "Haker", dramat "Coś musi się stać", animacja "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" oraz familijna "Misja: Gwiazda" to sześć tytułów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 16 stycznia.

 • "Komisarz Alex": Gwiazdy apelują, by nie dawać zwierząt w prezencie!

  .... Gwiazdy chcą uzmysłowić Polakom, że wręczanie zwierząt w prezencie jest bardzo lekkomyślne, a czworonogi często trafiają w niewłaściwe ręce i szybko mogą stracić dach nad głową... - Uważam, że zwierzę powinno być dopełnieniem kochającej się rodziny, a nie zabawką, która może się znudzić - mówi Klaudia Halejcio z nadzieją, że dzięki zaangażowaniu wielu znanych osób, akcja "Zwierzę to nie rzecz, nie...

 • Marek Kaliszuk o programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

  - W tym programie nie ma łatwych wcieleń, są tylko mniej i bardziej udane. Wiele zależy od tego, jak wysoko zawiesisz sobie poprzeczkę - zdradza Marek Kaliszuk, zwycięzca drugiej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Lidia Stanisławska: Życie ją przerosło, chciała ze sobą skończyć, skacząc z mostu

  Zostawił ją narzeczony, nie miała przyjaciół, do tego straciła dach nad głową. Na moście Poniatowskiego przechyliła się przez barierkę, by sprawdzić, czy jak skoczy, na pewno się zabije. Życie uratował jej tajemniczy staruszek.

 • Cyniczny prokurator, wojujący geje

  Nagrodzone na Berlinale "Body/Ciało", komediodramat "Dumni i wściekli" - o gejach pomagających strajkującym górnikom oraz film akcji "Focus", którego bohaterem jest wytrawny oszust - między innymi te produkcje wchodzą do polskich kin 6 marca.

Zdjęcia na temat: dach nad gwiazdami
 • Dach nad gwiazdami - Maciej Zień
 • Dach nad gwiazdami - Maciej Zień
 • Dach nad gwiazdami - Maciej Zień