• Informacje na temat:

  daga

Artykuły na temat: daga
 • "Pierwsza miłość": Daga jest umierająca!

  ...​Jowita i "Kaśka" idą do kancelarii prawnej na spotkanie z siostrą Teda. W tym samym czasie Daga w ciężkim stanie trafia do szpitala.

 • Tofifest: Grand Prix dla austriackiego filmu

  Austriacki film "Kuma", w reżyserii Umata Daga, zdobył Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest, który w sobotę zakończył się w Toruniu. Podczas tegorocznej edycji imprezy pokazanych zostało prawie 150 filmów.

 • "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny": Nowa miłość Dagi

  ...jest całkowicie zaskoczony, kiedy wczesnym rankiem zastaje w kuchni Górskiej komisarza Wawerskiego. Daga uważa, że nie ma się z czego tłumaczyć, ale Jawor jest chyba nieco zazdrosny. "Sprawiedliwi...

 • "Pierwsza miłość" Otylii Jędrzejczak

  Otylia Jędrzejczak jesienią pojawi się w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość".

 • "Pierwsza miłość": Daga umrze!

  Wszystko jasne... Niestety Dagmara nie przeżyje tragicznego wypadku. To prawdziwy cios dla bliskich i przyjaciół, którzy będą towarzyszyć jej w ostatniej drodze.

 • Zmarł syn Marlona Brando

  W wieku 49 lat zmarł Christian Brando, najstarszy syn nieżyjącego już legendarnego gwiazdora filmowego Marlona Brando - poinformowały w sobotę, 26 stycznia, media amerykańskie.

 • "Pierwsza miłość": Czy Daga i Sabina przeżyją tragiczny wypadek?

  Do niespodziewanego wypadku dojdzie w odcinku 2097. Zdenerwowana Daga postanowi jak najszybciej zawieźć Sabinę do domu. Zamiast skupić się na prowadzeniu samochodu, będzie próbowała dowiedzieć się od przyjaciółki, co zdarzyło się w ciągu ostatnich kilku godzin i dlaczego się upiła. Szybko zorientuje się, że Weksler prawie popełniła życiowy błąd, jakim niewątpliwie byłoby zastrzelenie Igora...

 • Greta Garbo na szwedzkich banknotach

  Osobistości światowego formatu, m.in. reżyser Ingmar Bergman, aktorka Greta Garbo i pisarka Astrid Lindgren znajdą się na szwedzkich banknotach. Pieniądze z nowymi wizerunkami wejdą do obiegu na przełomie 2014-2015 roku.

 • Metamorfoza Dagi

  Aktorka Anna Szymańczyk, czyli Daga z serialu "Pierwsza miłość", schudła 20 kilogramów! Po wakacjach widzowie zobaczą jej niesamowitą metamorfozę.

 • "Na Wspólnej": Emocje w szpitalu

  - Mam szczęście spotykać na swojej drodze ludzi, którzy dają mi szansę sprawdzenia się w nowych zadaniach - mówi Anna Szymańczyk. Młoda aktorka opowiada, co daje jej teatr i z czym musiała zmierzyć się w "Na Wspólnej".

Zdjęcia na temat: daga
Wideo na temat: daga
 • "Sprawiedliwi: wydział kryminalny": Odcinek 324.

  Daga Górska prowadzi Gawlikiem sprawę zabójstwa młodej fryzjerki, Marleny. Dziewczynę znaleziono w salonie urody, w którym pracowała. Zginęła tam w wyniku ciosu nożyczkami. Pierwszymi podejrzanymi są(...) klientki Marleny. Czy któraś mogła tak wściec się na fryzjerkę, aby zadać jej śmiertelny cios? Daga Górska stara się zorganizować czas Tośce. Dziewczyna ma wakacje - i przy braku ojca z nudów może

 • Kapitan Szablozęby i skarb piratów

  Kapitan Szablozęby, postrach mórz i oceanów od Karaibów aż po kraniec świata, wraz ze swoją nieustraszoną załogą powraca do rodzimego portu. Podczas niebezpiecznej podróży w ręce piratów wpadła stara mapa, która wskazuje drogę na legendarną Wyspę Skarbów. Jak głosi plotka, skarbiec króla wyspy kryje wielkie bogactwo. Kapitan Szablozęby już szykuje się do rejsu, jednak chciwy konkurent, Bjorn Wredny, kradnie mu ukochany statek - "Mroczną Damę". Złodziej nie wie, że pod pokładem skrył się...

 • "Pierwsza miłość" - "Zaufaj mi"

  Mała Daga już w domu! Radość Jowity (Joanna Opozda) i Radka (Mateusz Banasiuk) nie potrwa jednak długo… Co jeszcze czeka nas w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.

Dyskusje na temat: daga