• Informacje na temat:

  dagmara

Artykuły na temat: dagmara
 • "Na Wspólnej": Dagmara pomoże Smolnym?

  Co wydarzy się w 3012. odcinku "Na Wspólnej"?

 • Nadciąga "Wataha": Western w Bieszczadach

  Bartłomiej Topa, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Julia Pogrebińska oraz Marian Dziędziel grają w nowym serialu HBO "Wataha". Akcja serialu toczy się w Bieszczadach. Reżyserię powierzono Kasi Adamik oraz Michałowi Gaździe.

 • Dagmara Kaźmierska przyznała się do strasznego nałogu!

  Dagmara Kaźmierska wyjawiła kolejne sekrety ze swojej przeszłości...

 • Ostatni odcinek serialu "Wataha"

  W niedzielę, 16 listopada, zostanie wyemitowany ostatni odcinek serialu HBO "Wataha" o strażnikach granicznych w Bieszczadach. W tej obyczajowo-sensacyjnej produkcji HBO pojawia się wiele postaci drugoplanowych, a wraz z nimi nowe, intrygujące wątki. Na planie pojawili się m.in. Jacek Koman, Marian Dziędziel, Jacek Lenartowicz, Julia Pogrebińska, Dagmara Bąk oraz Maciej Mikołajczyk.

 • Dagmara Kaźmierska w szpitalu!

  Dagmara Kaźmierska (51 l.) z „Królowych życia” miała wypadek i musiała zostać hospitalizowana!

 • Sąd Najwyższy: Nergal niewinny!

  Sąd Najwyższych oddalił w czwartek (5 marca) - jako bezzasadną - kasację prokuratora i oskarżyciela posiłkowego od wyroku uniewinniającego Adama Darskiego "Nergala" od zarzutu obrazy uczuć religijnych. Muzyk podczas jednego ze swoich koncertów podarł Biblię.

 • Dagmara Kaźmierska wychodzi za mąż! Trzymała wszystko w sekrecie?!

  Dagmara Kaźmierska to gwiazda show TTV "Królowe życia". To właśnie ona zyskała największą popularność i sympatię wśród telewidzów. Do tej pory była samotna, ale wszystko wskazuje na to, że szykuje się ślub!

 • "Wataha": Ponad milion widzów objerzało pierwszy odcinek

  Ponad milion widzów obejrzało w niedzielę, 12 października, pierwszy odcinek nowego polskiego serialu HBO "Wataha".

 • Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pokazała ukochanego?!

  Ostatnio było głośno o tym, że Dagmara Kaźmierska z programu "Królowe życie" niedługo stanie na ślubnym kobiercu! Gwiazda jest jednak znana z tego, że lubi namieszać i wzbudzać zainteresowanie mediów. Tym razem pochwaliła się zdjęciem z pewnym nieznajomym. Czyżby to był przyszły pan młody?

 • "Wataha": Bieszczadzki hardcore

  Sześcioodcinkowy serial "Wataha" to najnowsza produkcja HBO. Opowieść o strażnikach granicznych w Bieszczadach zadebiutuje na HBO 12 października. W rolach głównych zobaczymy: Leszka Lichotę, Bartłomieja Topę oraz siostry Magdalenę i Aleksandrę Popławskie.

Zdjęcia na temat: dagmara
Wideo na temat: dagmara
 • Szybka Dagmara Kaźmierska o zdrowiu i krytyce Rafała z "Królowych Życia"!

  Szybka Dagmara Kaźmierska o zdrowiu i krytyce Rafała z "Królowych Życia". Zobaczcie nagranie!

 • Imigrantka

  Jest rok 1921. Dwie młode Polki, siostry – Ewa i Magda wyruszają do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia. Zanim jednak spełni się ich amerykański sen muszą przejść selekcję na Ellis Island. Chora na gruźlicę Magda zostaje zatrzymana i poddana kwarantannie, a zdana tylko na siebie Ewa rozpoczyna zdobywanie Ameryki na własną rękę. Niestety szybko przekonuje się, że młoda Polka bez znajomości i referencji na Manhattanie nie może liczyć na zbyt wiele. Trafia na ulicę, gdzie jej przewodnikiem i...

 • "Przyjaciółki": Zuza i Dagmar analizują płacz noworodka!

  Zuza (Anita Sokołowska) została mamą. W jej życiu pojawił się Grześ. Niestety synek ciągle płacze. Na szczęście zawsze może liczyć na Dagmara (Marcin Korcz). Zobaczcie scenę z drugiego odcinka "Przyjaciółek", w której niezawodny Dagmar pomaga Zuzie ustalić przyczynę płaczu jej synka. Drugi odcinek 11. sezonu „Przyjaciółek już w czwartek 8 marca, o godzinie 21:10 w Polsacie.

 • Kop głębiej

  Szukający rodzinnych korzeni leciwy Niemiec, emeryt Hugo Schmidt przyjeżdża z wnukiem do wsi na Mazurach. Dom, w którym się urodził, zamieszkuje obecnie biedna polska rodzina, przesiedleńcy zza Buga, niezbyt dbający o utrzymanie porządku w gospodarstwie. Nowakowie są przerażeni wizją odebrania im przez Hugo dachu nad głową. Ale zmieniają swój stosunek do Niemca, gdy ten proponuje sporą sumę pieniędzy za spełnienie "nietypowej" prośby: chodzi o zgodę na dokonanie ekshumacji. Pod koniec wojny...

Dyskusje na temat: dagmara