• Informacje na temat:

  dakota

Artykuły na temat: dakota
 • Dakota Fanning rozstała się z chłopakiem!

  Aktorce świetnie wiedzie się w życiu zawodowym - wciąż dostaje nowe propozycje zarówno filmowe, jak i w dziedzinie mody. Dotąd miała także szczęście w miłości - od trzech lat była związana z 13 lat starszym modelem Jamie Strachanem. Niestety, ten związek to już przeszłość! Dakota Fanning potwierdziła plotki o rozstaniu w rozmowie z magazynem "Town&Country". Nie chciała się jednak rozgadywać...

 • "50 twarzy Greya": Bielizna Dakoty Johnson

  Dakota Johnson postanowiła zatrzymać niektóre intymne rekwizyty z filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • Dakota Johnson i Jon Hamm są parą?!

  Aktorka, o której zrobiło się głośno dzięki produkcji "50 twarzy Greya", od dłuższego czasu jest śledzona przez paparazzich. Ci wypatrzyli ją ostatnio na randce z gwiazdorem "Mad Mena", Jonem Hammem! Kiedy zdjęcia dostały się do sieci, amerykańskie tabloidy niemal jednogłośnie orzekły, że aktorzy mają się ku sobie, tym bardziej że oboje oficjalnie są singlami. Dakota Johnson w ubiegłym roku...

 • Dakota Johnson wstępuje do ISIS

  Nazwisko gwiazdy "Pięćdziesięciu twarzy Greya", Dakoty Johnson, nie schodzi głównych stron internetowych portali. Tym razem 25-latka wzbudziła kontrowersje występem w skeczu w programie "Saturday Night Live".

 • Dakota Johnson wróciła do byłego chłopaka?!

  Dakota Johnson (25 l.) najwyraźniej nie może żyć bez Matthewa Hitta...

 • "50 twarzy Greya": Dakota Johnson namawia mamę do obejrzenia filmu

  W zapowiedzi nowego odcinka "Saturday Night Live" Dakota Johnson wspólnie z Taranem Killamem błagają mamę aktorki o obejrzenie "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Gwiazda erotycznego przeboju będzie gospodynią najbliższej odsłony kultowego telewizyjnego show.

 • Dakota Johnson i Jake Gyllenhaa dali sobie drugą szansę?

  Dakota Johnson (25 l.) i Jake Gyllenhaal (34 l.) ponoć zatęsknili za sobą!

 • The Weekend "Earned It": Pierwszy klip promujący "50 twarzy Greya"

  W sieci pojawił się teledysk do utworu "Earned It", który promuje ścieżkę dźwiękową do filmu "50 twarzy Greya".

 • Dakota Johnson zaliczyła wpadkę na gali!

  Sukienka Dakoty Johnson (26 l.) została niechcący delikatnie zniszczona przez jej koleżankę po fachu!

 • Nie chce pokazać "Pięćdziesięciu twarzy Greya" rodzinie

  Adaptacja powieści erotycznej E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya" przyciągnie do kin miliony widzów, ale Dakota Johnson, która wciela się w rolę Anastasii Steele, wolałaby nie pokazywać filmu rodzinie.

Zdjęcia na temat: dakota
Wideo na temat: dakota
 • Steven Spielberg wyprawił Dakocie Fanning urodziny!

  Steven Spielberg opłacił Dakocie Fanning imprezę z okazji 21. urodzin! Reżyser w 2005 roku na planie filmu "Wojna światów" obiecał 5-letniej wówczas Dakocie, że wyprawi jej "pełnoletnie" urodziny w Las Vegas.  68-latek dotrzymał słowa i zapłacił za zabawę aktorki. Gwiazda na wycieczkę zabrała ze sobą rodziców. (źródło: x-news)

 • Pięćdziesiąt twarzy Greya

  Film zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści E.L Jamesa "50 twarzy Greya". Studentka literatury Anastasia Steele przeprowadza wywiad z młodym przedsiębiorcą Christianem Greyem. Niezwykle przystojny i błyskotliwy mężczyzna budzi w młodej dziewczynie szereg sprzecznych emocji. Fascynuje ją, onieśmiela, a nawet budzi strach. Przekonana, że ich spotkania nie należało do udanych, próbuje o nim zapomnieć - tyle że on zjawia się w sklepie, w którym Ana pracuje, i prosi o drugie spotkanie.

 • 14-letnia gwiazda Hollywood

  14-letnia aktorka Dakota Fanning rozdaje autografy na czerwonym dywanie. Dziewczynka zagrała pierwszą główną rolę w filmie w wieku zaledwie 7 lat. Występowała m.in. w "Wojnie światów", "Dziewczynie z Alabamy" i "Człowieku w ogniu".

 • Pięćdziesiąt twarzy Greya

  Film zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści E.L Jamesa "50 twarzy Greya". Studentka literatury Anastasia Steele przeprowadza wywiad z młodym przedsiębiorcą Christianem Greyem. Niezwykle przystojny i błyskotliwy mężczyzna budzi w młodej dziewczynie szereg sprzecznych emocji. Fascynuje ją, onieśmiela, a nawet budzi strach. Przekonana, że ich spotkania nie należało do udanych, próbuje o nim zapomnieć - tyle że on zjawia się w sklepie, w którym Ana pracuje, i prosi o drugie spotkanie.

Dyskusje na temat: dakota
 • Re: "Czas honoru": Historyczna fikcja

  W tekście też błąd: "Most" to kryptonim operacji lotniczej połączonej z lądowaniem na przygotowanym każdorazowo lądowisku samolotu transportowego typu "Dakota", a nie wykradzenia rakiety. Operacja "Most III" byłą trzecią tego typu operacją, w czasie której wywieziono do Wielkiej Brytanii (via Brindisi) wcześniej przejęte fragmenty rakiety A4 (V2).

 • Re: "Uwikłani": Nowy serial kryminalny TVP1 z plejadą gwiazd!

  Nowy Policjantka i Komisarz Beata (Magalena Schejbal) Anka (Marieta Żukowska) Kinga (Agnieszka Sienkiewicz) Jan (Mikłoaj Roznerski) Natalia (Dakota Johnson) Ewa (Marcelina Zawadzka) Marta (Paulina Holtz) Joanna (Agnieszka Szulim) Basia (Maria Niklińska)

 • Re: "Klan": Krzysztof wda się w romans z piosenkarką Mirandą?

  powinien dalej pracować w cyrku bo porusza się i mówi dość klaunowato, i mimikę ma menuetową.

 • Re: Doskakujemy do zagranicznego poziomu

  haha polscy chirurdzy...... oni chyba nie widzieli tego serialu ten polski nie dorównuje chirurgom nawet do pięt

 • Re: "Dawno, dawno temu": Jamie Dornan został Grey’em

  Beznadzieja!!! Ani on, ani Dakota nie pasują do tej roli. To ma być przystojniak? Żenada...

 • Re: Weronika Kosobudzka, czyli Zosia z...

  Świetna ta dziewczynka jest, śliczna i słodka, a do tego rewelacyjnie gra. Weronika to taka polska Dakota Fanning.

 • Re: Diabeł tkwi w szczegółach

  Ani jedna Dakota nie rzucała skoczków nad Polską. Cichociemni skakali z Halifaxów. To ma być dbałość o szczegóły??? Żenada...

 • Re: Weronika Kosobudzka, czyli Zosia z...

  Mi też nie wiem czemu, Werka przypomina strasznie Dakotę Fanning, może przez ten słodki uśmiech i psotne spojrzenie, jak i duże niebieskie oczy i blond włosy ;) ~Śliczna Świetna ta dziewczynka jest, śliczna i słodka, a do tego rewelacyjnie gra. Weronika to taka polska Dakota Fanning. też się zgadzam.wyrośnie z niej kolejna duma naszego Narodu

 • Re: Weronika Kosobudzka, czyli Zosia z...

  Świetna ta dziewczynka jest, śliczna i słodka, a do tego rewelacyjnie gra. Weronika to taka polska Dakota Fanning. Mi też nie wiem czemu, Werka przypomina strasznie Dakotę Fanning, może przez ten słodki uśmiech i psotne spojrzenie, jak i duże niebieskie oczy i blond włosy ;)

 • Re: Ameryka zakochała się w polskim filmie!

  Nie przesadzacie, z tym, że podbija Amerykę?? to dorosły facet, a w Ameryce dzieci są już profesjonalistami, jak np. Dakota & Elle Fanning, Abigail Breslin, i wiele innych, co dopiero mowa o dorosłych aktorach, jak np. Julia Roberts, Cameron Diaz, Brad Pitt, John Depp, H. Jackman, itp...