• Informacje na temat:

  dakota fanning rodzice

Artykuły na temat: dakota fanning rodzice
 • Alicja Bachleda-Curuś zarabia pieniądze w Polsce, a wydaje w Ameryce. W tym roku nieźle się obłowiła

  .... Od września chłopiec chodzi do jednej z najlepszych szkół w Hollywood, Campbell Hall, którą ukończyły m.in. słynne bliźniaczki Mary Kate i Ashley Olsen, a także aktorka Dakota Fanning. Czesne - 33

 • Dakota Fanning: Gwałt Oscara wart

  12 -letnia Dakota Fanning ( "Wojna światów" ) zgodziła się (a może raczej jej rodzice) na udział w scenie gwałtu, gdzie dziewczynka będzie pokazana prawie nago. Decyzja młodej aktorki wydaje się być szokująca, matka dziewczynki jest zaś przekonana, że Dakota tym występem zasłuży sobie na Oscara.

 • Nominacja do Oscara może zawstydzić

  Elle Fanning, 14-letnia gwiazdka filmu "Ginger and Rosa" obok m.in. Marion Cotillard i Keiry Knightley jest jedną z aktorek nominowanych do Oscara 2013. Fanning, to wyróżnienie jednak bardziej zakłopotało, niż ucieszyło.

 • Całowała się z gwiazdą "Zmierzchu"

  Dakota Fanning zaprzecza, jakoby całując się z Kristen Stewart w swoim nowym filmie - "The Runaways" - czuła się niezręcznie. Było "komfortowo" - przyznaje 16-latka.

 • Pierwszą rolę zagrała w wieku 2 lat

  Reżyserka Sofia Coppola przyzwyczaiła nas, że w jej filmach - "Przekleństwa niewinności, "Między słowami", "Maria Antonina" - aktorzy pokazują pełnię swoich możliwości. Nie inaczej jest w "Somewhere. Między miejscami".

 • Kicz Hollywood

  "Somewhere. Między miejscami" , reż. Sofia Coppola, USA 2010, dystrybutor: Forum Film, premiera kinowa: 1 kwietnia 2011

 • Somewhere in Bydgoszcz

  Nocnym pokazem najnowszego filmu Sofii Coppoli "Somewhere" zakończył się przedostatni dzień festiwalu Plus Camerimage, po raz pierwszy odbywającego się w Bydgoszczy. Dziś poznamy laureata głównej nagrody imprezy - Złotej Żaby.

 • Chłopcy, mężczyźni i dzikie zwierzęta

  Pierwsze dni jubileuszowego 70. MFF w Wenecji były dniami kobiet. Bohaterki "Grawitacji", "Tracks" oraz włoskiego "Via Castellana Bandiera" udowadniały, że są równie silne, uparte, wytrzymałe i bezkompromisowe jak mężczyźni. Weekend przyniósł w tym względzie sporą zmianę...

 • Robert Downey Jr. w ogniu

  Znany z "Cudownych chłopców" Robert Downey Jr. dołączył do obsady sensacyjnego filmu "Man on Fire". Thriller z Denzelem Washingtonem ( "John Q" ) w roli głównej opowiada o najemniku, który roztacza opiekę nad córką milionerów. Adaptacja powieści A.J. Quinnella trafi na ekrany światowych kin w przyszłym roku.

 • Sequel "Kota" już w drodze

  Producent Brian Grazer ( "Piękny umysł" , "8. Mila" ) zapowiedział, że prace nad kontynuacją familijnego widowiska "Kot" rozpoczną się już wkrótce. Podczas uroczystej premiery filmu twórca poinformował, że dostarczono mu już pierwszy szkic scenariusza. Pierwszy klaps na planie "The Cat in the Hat Comes Back" padnie za sześć-osiem miesięcy.

Wideo na temat: dakota fanning rodzice
 • Steven Spielberg wyprawił Dakocie Fanning urodziny!

  Steven Spielberg opłacił Dakocie Fanning imprezę z okazji 21. urodzin! Reżyser w 2005 roku na planie filmu "Wojna światów" obiecał 5-letniej wówczas Dakocie, że wyprawi jej "pełnoletnie" urodziny w Las Vegas.  68-latek dotrzymał słowa i zapłacił za zabawę aktorki. Gwiazda na wycieczkę zabrała ze sobą rodziców. (źródło: x-news)

 • Night Moves

  Nowy film Kelly Reichardt to trzymająca w napięciu, mroczna opowieść o zderzeniu szlachetnych ideałów z brutalnym aktem przemocy. Troje młodych ekoaktywistów: pracownik ekologicznej farmy Josh (Jesse Eisenberg), prowadząca spa Dana (Dakota Fanning) i weteran wojenny Harmon (Peter Sarsgaard) mają dość szkód, które wielkie korporacje wyrządzają naturalnemu środowisku. Powodowani frustracją i bezradnością postanawiają wysadzić mieszczącą się w Oregonie hydroelektryczną tamę, by zwrócić uwagę...

 • Push

  Film reżysera "Zabójczego numeru" oraz producentów "Hollywoodland" i "Braveheart - Waleczne serce", z muzyką lidera zespołu Massive Attack! "Push" to zapierający dech w piersiach efektami specjalnymi thriller SF. Scenariusz filmu został oparty w znacznym stopniu na eksperymentach z dziedziny parapsychologii. To właśnie zwykli ludzie obdarzeni nadludzkimi zdolnościami przewidywania przyszłości lub potrafiącymi sterować cudzymi myślami stali się inspiracją twórców filmu, ale też obiektem...