• Informacje na temat:

  daleko od okna film

Artykuły na temat: daleko od okna film
 • Grażyna Błęcka-Kolska zagra w nowym filmie Jana Jakuba Kolskiego

  Grażyna Błęcka-Kolska (54 l.) i Jan Jakub Kolski (60 l.) znowu są sobie bliscy. Reżyser chce zaangażować aktorkę do swojego najnowszego filmu.

 • Recenzja Gosia Andrzejewicz "Film": Trybunka muzycznie wykluczonych

  "Film" Gosi Andrzejewicz odpowiada na zapotrzebowanie, o którym - wertując sieciowe portale i oglądając mainstreamowe media - zapominamy. Zapominamy, że dziewczęta z mniejszych miast też muszą mieć muzykę, przy której będą marzyć.

 • Anna Szczepaniak: Tragiczne losy aktorki

  Była piękna, pracowita i zdolna. Anna Szczepaniak (†28 l.) miała przed sobą obiecującą karierę, ale zdążyła zagrać zaledwie w pięciu filmach i trzech serialach.

 • "Epicentrum" na Blu-ray i DVD

  "Epicentrum", trzymający w napięciu film katastroficzny, zadebiutował 5 grudnia na płytach Blu-ray i DVD. "Mam nadzieję, że kiedy widzowie obejrzą ten film, będą pod wrażeniem potęgi Matki Natury" - mówi reżyser Steven Quayle.

 • Ewa Demarczyk: Czarny Anioł powrócił!

  Jej życie to scenariusz na mroczny film. Niezwykłe zwroty akcji, liczne dramaty i sekrety. Jeden z nich wyszedł na jaw...

 • Rodzinny klan Opania: Ojciec, syn i wnuk

  Ojciec, syn i wnuk. Wszystkich trzech łączy nie tylko nazwisko Opania, lecz także niekwestionowany talent. Nestor rodu, Marian, jest wybitnym artystą. Jego syn Bartosz także ma wyrobione nazwisko. Najmłodszy z całej trójki, Filip, dwa lata temu skończył szkołę aktorską. Mało kto wie jednak, że tak naprawdę wszystko zaczęło się dużo wcześniej...

 • "Sukcesja": "To rodzina psychopatów" - wywiad z Kieranem Culkinem i Alanem Ruckiem

  ...straszne rzeczy. Dobrym tego przykładem jest Greg, który pali trawę, wymiotuje po kątach, a potem okłamuje matkę, że nic złego nie robił, narzuca się swoim bliskim i zawsze chce postawić na swoim. Daleko mu(...), prowadziliście na własną rękę jakieś badania lub dużo czytaliście na ten temat?  Alan : Jest świetny film dokumentalny zatytułowany "Born Rich". Jego bohaterami są: Ivanka, dzieci szefów koncernów...

 • Gwiazdy "Idy" już w Polsce

  To była ogromna radość - mówiła we wtorek, 24 lutego, w Warszawie po powrocie z gali Oscarów Agata Kulesza, wyrażając nadzieję, że statuetka za "Idę" da polskim filmowcom "rodzaj energii, który pcha do przodu". Agata Trzebuchowska potwierdziła z kolei, że rezygnuje z aktorstwa.

 • Małgorzata Braunek i Andrzej Żuławski: Jak stali się parą złoczyńców

  ...raz pierwszy w życiu na festiwal filmowy do Rio de Janeiro, to jeszcze spotykały ją takie honory. Stewardesa już ich ponaglała, bo samolot miał opóźnienie. A przecież czekała na nich jeszcze przesiadka w Paryżu... Małgorzata Braunek była bardzo podekscytowana. Nigdy wcześniej nie była tak daleko. Na dodatek słusznie spodziewała się, że za granicą będzie traktowana jak gwiazda. W końcu jej rola...

 • "Daleko od okna" na festiwalu w Moskwie

  Film Jana Jakuba Kolskiego "Daleko od okna" będzie pokazywany w konkursie głównym XXIII Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Moskwie - poinformowali w środę, 30 maja, przedstawiciele Agencji Filmowej TVP.