• Informacje na temat:

  dallas

Artykuły na temat: dallas
 • "Dallas": Nie żyje Ken Kercheval

  Ken Kercheval, ​znany z roli potentata naftowego Cliffa Barnesa w popularnej operze mydlanej "Dallas", zmarł na raka w wieku 83 lat.

 • Aktor Gregory Walcott nie żyje

  Gregory Walcott, gwiazdor kultowego filmu "Plan dziewięć z kosmosu" Eda Wooda, nie żyje. Aktor zmarł w piątek, 20 marca. Miał 87 lat.

 • "Dallas": Pionierzy opery mydlanej

  Losy czterech małżeństw w różnym wieku - tak właśnie wyglądał pierwotny zarys "Dallas". Szefowie amerykańskiej stacji CBS chcieli jednak, żeby produkcja była w typie sagi rodzinnej. 2 kwietnia 1978(...)). 357 epizodów stworzyło 14 sezonów, emitowanych aż do 1991 r. Po sukcesie "Dallas" David Jacobs (twórca serialu), wrócił do swojego pierwotnego pomysłu i wykorzystał go, tworząc spin-off "Dallas...

 • 137 tys. dolarów za suknię Scarlett O'Hary

  Suknia w kolorze czarnym z szarymi aplikacjami, którą nosiła aktorka Vivien Leigh w roli Scarlett O'Hary w pamiętnym filmie z 1939 r. "Przeminęło z wiatrem", została w sobotę, 18 kwietnia, sprzedana na aukcji w Kalifornii za 137 tys. dolarów.

 • Zmarł gwiazdor "Dallas"

  W wieku 81 lat zmarł w piątek, 23 listopada, aktor Larry Hagman - znany przede wszystkim z popularnego serialu telewizyjnego "Dallas" - poinformował lokalny dziennik "Dallas Morning News".

 • "Jurassic World": Jest zwiastun

  Jest już pierwszy trailer długo oczekiwanego widowiska "Jurassic World". To kontynuacja popularnej serii sprzed kilkunastu lat, zapoczątkowanej słynnym "Parkiem Jurajskim" Stevena Spielberga.

 • Nowy serial: "Świętoszki z Dallas"

  ..."Świętoszki z Dallas" to serial, który pokazuje, że można powrócić do domu rodzinnego... ale tylko wtedy, gdy jest się gotowym zmierzyć z grzechami przeszłości.

 • Shaquille O'Neal bohaterem serialu

  Jedna z legend NBA, czterokrotny mistrz ligi Shaquille O'Neal, ma być głównym bohaterem i współproducentem serialu komediowego o... swoim życiu. Na razie powstaje odcinek pilotażowy sitcomu pod roboczym tytułem "Shaq Inc.".

 • Gwiazda serialu "Dallas" powraca

  Amerykański aktor Larry Hagman - gwiazda serialu "Dallas" - wystąpi w telewizyjnym remake'u popularnej w latach 80. produkcji.

 • "Jurassic World": Jest rekord

  Tak dobrych wyników finansowych nikt się nie spodziewał. "Jurassic World" w swój premierowy weekend na ekranach kin zarobił najwięcej w historii zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w pozostałych krajach świata.

Zdjęcia na temat: dallas
Wideo na temat: dallas
 • Witaj w klubie

  "The Dallas Buyers Club" to prawdziwa historia elektryka z Teksasu - Rona Woodroofa (Matthew McConaughey), u którego w 1986 roku zdiagnozowano AIDS. Biorąc pod uwagę zaledwie parę miesięcy życia oraz brak dostępnych opcji leczenia, sfrustrowany podjął się radykalnych działań. Aby przetrwać, zaczął przemycać z całego świata nietoksyczne i antywirusowe leki, nielegalne w USA. Gdy okazały się one alternatywnym i skutecznym rozwiązaniem, Ron stworzył lukratywny biznes przemytników i tak powstał...

 • Jurassic World

  Rok 2015. Od wydarzeń ukazanych w "Parku Jurajskim" minęły 22 lata. Wyspa Isla Nublar wyposażona jest w pełni działający park rozrywki, w którym żyją przywrócone za pomocą klonowania dinozaury. Pewnego dnia prowadzący eksperymenty naukowcy tworzą zupełnie nowego dinozaura, który posiada cechy dwóch gadów: welociraptora i tyranozaura. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, gdy stwór wymyka się z parku.

Dyskusje na temat: dallas
 • Re: "Riviera": Powrót Julii Stiles

  Mylisz sie,Dallas ,Texas.

 • Re: "Riviera": Powrót Julii Stiles

  Pomylili z serialem Dallas....

 • Re: Wielkie zmiany w TVP! Chodzi o pieniądze

  TVP pokazuje całą antypolskość i antychrześcijańskość totalnej opozycji. Czy to źle ? Moim zdaniem dobrze, bo wyborca musi wiedzieć, na kogo głosuje. To właśnie brak informacji spowodował kiedyś wygraną Kwaśniewskiego

 • Re: "Santa Barbara": Ciężkie życie milionerów

  bullshit...a co z Dallas i Dynastia????...pismak do kata marsz.....!

 • Re: "Wataha": Leszek Lichota zrzucił 13 kilogramów dla roli!

  Jakie nazwisko, taki aktor...Co to jest 13 kg...Popatrzcie na Matthew McConaughey w Detektywie i Dallas Buyers Club...

 • Re: Pablo Lyle: Czeka na wyrok

  Zgodnie z prawem na Florydzie to byla samoobrona, i nic mu nie zrobia. Szkoda bo to dobry aktor ogladalem Yankee i chyba jest jednym z najlepszych seriali na Netflix. Adwokaci wyciagna kupe kasy od niego, ale go wyciagna z tego. Pozdrawiam z Dallas.

 • Re: "Esmeralda" wraca do telewizji!

  Gdzie tam wielki hit, wielki hit to Izaura, w kamiennym kręgu, w rytmie disco, dynastia, dynastia Colbych czy Santa Barbara, Dallas i może jeszcze Pogoda dla bogaczy.

 • Re: Danny DeVito („Przyjaciele”, „U nas w Fi...

  Omg jakie te niektóre komenty są denne i głupie a ja mam 172 i jestem mega przystojny nigdy nie miałem problemów z kobietami z resta same do mnie lgną i arcy wzrostu nie posiadam :P:P:P piękny biały usmiech zalotne spojrzenie, bajera 195 cm wz wymiękaja :D

 • Re: "Santa Barbara": Ciężkie życie milionerów

  Pierwsza mydlana operą z prawdziwego zdarzenia wyświetlaną w Polsce była "Niewolnica Isaura" od 1985. Potem był "Dallas" od lipca 1988 a dopiero potem "Dynastia" i "Santa Barbara" od 2 lipca 1990. Od 30 grudnia 1988 wyświetlany był też w Polsce nasz rodzimy produkt "W labiryncie". Jak coś pominąłem, to przepraszam, nie jestem tak zdolny jak Redaktor.

 • Re: "Dynastia": Powrót legendy

  "Dynastia" była dzieckiem swoich czasów! Na poziomie twórczym to był skok Spellinga na kasę, żeby podpiąć się pod sukces "Dallas" (oba seriale naprawiały amerykański sen po kryzysie naftowym lat 70-tych), jednak "Dallas" miało za tło kulturę Teksasu, a "Dynastia" dopiero pod koniec pierwszego sezonu wprowadziła postać Alexis i wykształciła znak charakterystyczny serii w postaci bójek kobiet