• Informacje na temat:

  dalszej produkcji

Artykuły na temat: dalszej produkcji
 • Jest decyzja w sprawie dalszych losów "M jak miłość"!

  Producent hitowego serialu wydał specjalne oświadczenie, w którym odniósł się do plotek na temat zakończenia produkcji "M jak miłość"!

 • Producenci "Idy" zapowiadają dalszą promocję filmu w USA

  Przez najbliższy miesiąc w Stanach Zjednoczonych mają trwać działania promujące "Idę" w reż. Pawła Pawlikowskiego. Film został nominowany do nagrody amerykańskiej Akademii Filmowej w dwóch kategoriach: najlepszy obraz nieanglojęzyczny i zdjęcia. Oscarowa gala - 22 lutego.

 • "Elif": Kolejny sukces tureckiej produkcji

  W czasie emisji tureckiej produkcji "Elif", Jedynka jest bezkonkurencyjnym liderem rynku w grupie 4+, ale w grupie 16-49 stacja zajmuje dopiero trzecie miejsce. Średnia oglądalność serialu, w okresie od 8 maja do 13 października 2017 roku, wyniosła 948 tys. osób (dane Nielsen Audience Measurement) - donosi portal Wirtualnemedia.pl. "Elif" przedstawia historię 6-letniej dziewczynki Elif Simsek...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Dalsze losy bohaterów "Beverly Hills, 90210"

  ...". Omówmy je pokrótce.   "Melrose Place" i “Models Inc." Serial był realizowany w latach 1992-1999 i doczekał się siedmiu sezonów. Start tej produkcji przypada na okres gdy bohaterowie "Beverly...

 • Jamie Dornan nie zagra w sequelu "50 twarzy Greya"?

  Jamie Dornan nie zagra w dalszych częściach "Pięćdziesięciu twarzy Greya"? Przyszłość dochodowej produkcji staje pod znakiem zapytania.

 • "Wspaniałe stulecie": Turecka produkcja nokautuje konkurencję

  "Wspaniałe stulecie" jest najchętniej oglądanym serialem zagranicznym w Polsce.

 • "Rolnik szuka żony": To wcale nie jest koniec

  Kończy się program "Rolnik szuka żony". Fani produkcji na pewno są ciekawi, czy staniemy się świadkami romantycznych oświadczyn. Gospodyni Marta Manowska wierzy, że niektóre z zawartych podczas programu znajomości będą miały ciąg dalszy. TVP1 zapowiedziała już drugi sezon tej produkcji.

 • Rusin i Wellman: Ciąg dalszy konfliktu

  ..." kucharze i goście gotują pyszności, ale Kinga rzadko daje się skusić na te smakołyki - zdradza osoba pracująca przy produkcji programu. Nic dziwnego. Kinga dobrze wie, że reguły show-biznesu są twarde...

 • "Obywatel" : Pokolenie

  "Najlepiej ten film zrozumie moje pokolenie, bo wszystko to przeżyło" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. To jednocześnie największa zaleta, ale i wada jego nowej produkcji.

Zdjęcia na temat: dalszej produkcji
Wideo na temat: dalszej produkcji
 • "M jak miłość": Czy ratunek przyjdzie na czas?

  – zdradza Karolina Baranowska z produkcji serialu. A co właściwie wydarzy się w serialu? Po świątecznej przerwie w „M jak miłość” zobaczymy, jak Joanna wynajmuje pokój w hotelu. Załamana kobieta nie będzie widziała sensu dalszej egzystencji. Zdesperowana połknie całą fiolkę tabletek uspokajających. Wcześniej jednak zadzwoni do Agnieszki (Magdalena Walach) i poprosi przyjaciółkę, by zaopiekowała się jej

 • Wygrały wizytę na planie "Majki"!

  Paulina Płachetka wykazała się wielką kreatywnością, opisując dalsze losy serialowej Majki. W nagrodę odwiedziła plan popularnej produkcji, zabierając ze sobą koleżankę - Wiolę. Zobaczcie, jakie wrażenia dziewczyny wyniosły z tej wizyty!

Dyskusje na temat: dalszej produkcji