• Informacje na temat:

  damian lewis producent

Artykuły na temat: damian lewis producent
 • Jacy są serialowi szpiedzy?

  ...i kierowca Marek (Mirosław Zbrojewicz). Przystojnym szpiegiem w mundurze we współczesnym, amerykańskim wydaniu jest sierżant Nicholas Brody (Damian Lewis) z "Homeland". Czarowi tajemniczych losów(...) o przygodach agenta 007 Jamesa Bonda stały się wzorem dla producentów serialu "Tożsamość szpiega". Michael Westen (Jeffrey Donovan), szpieg, który trafił na czarną listę agentów, przez co wszystko stracił...

 • Zagraniczne hity na jesień 2013!

  ...a terrorystami słynnej Al-Kaidy. Po ośmiu latach w niewoli, sierżant Nicholas Brody (Damian Lewis) zostaje uwolniony i wraca do domu. W kraju zostaje okrzyknięty bohaterem. Lecz błyskotliwa agentka(...) słabościami - To nie jest zwykły serial o terrorystach. Obrazujemy też skomplikowane relacje rodzinne. Jak Brody stara się odbudować więzi po tak długiej nieobecności - wyjaśnia Lewis. - Pokazujemy...

 • Międzynarodowa premiera "Katynia"

  Na 58. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie odbędzie się w piątek światowa premiera dramatu "Katyń" Andrzeja Wajdy.

 • Przystanek Woodstock 2014: 10 koncertów, które warto zobaczyć

  Przed jubileuszowym, XX Przystankiem Woodstock (31 lipca - 2 sierpnia, Kostrzyn nad Odrą) przygotowaliśmy listę 10 koncertów, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

 • Richard Gere szuka "Pretty Woman"

  Wydaje się, iż nieprędko mają szansę rozpocząć się prace na planie kontynuacji przeboju "Pretty Woman" z 1990 roku. Pierwszym powodem są trudności ze znalezieniem aktorki, która mogłaby zagrać u boku Richarda Gere'a, a drugim fakt, iż niezbyt wiele osób deklaruje chęć obejrzenia sequela!