• Informacje na temat:

  damięcki na syberii

Artykuły na temat: damięcki na syberii
 • Mateusz Damięcki: Już nie ciągnie go w świat

  Synek wywrócił życie Mateusza Damięckiego (37 l.) do góry nogami!

 • Aktorskie wcielenia Mateusza Damięckiego

  Perwersyjny milioner, cyniczny, niespełniony kochanek, początkujący aktor i młody żonkoś, prokurator karierowicz i ambitny ginekolog... W tak różnorodnych odsłonach tej jesieni zobaczy Mateusza Damięckiego widownia telewizyjna i publiczność w teatrze.

 • Związek Mateusza Damięckiego wystawiony na ciężką próbę?

 • Damięcki wrócił z Syberii

  Po 63 dniach ciężkiej podróży, przez prawie 25 tysięcy kilometrów wrócili, cali i zdrowi z Syberii! Mateusz Damięcki, Dominik Kopczyński, Grzegorz Gos, Paweł Długołęcki, Marek Sudół i Tomasz Toruń. Tych sześciu śmiałków ponad dwa miesiące temu wyruszało, nie wiedząc czego spodziewać się po mrożących krew w żyłach syberyjskich trasach.

 • Mateusz Damięcki: nie widzi świata poza synem! Wszystko się zmieniło!

  Mateusz Damięcki (36 l.) niedawno został pierwszy raz tatą. Matka aktora wyznała w rozmowie z „Twoim Imperium”, jakim to ideałem ojca jest jej syn. „Mateusz robi przy dziecku wszystko!” – zachwyca się.

 • Damięcki na Syberii

  Przed gwiazdą wychodzącego właśnie na DVD przeboju "Kochaj i tańcz" oraz serial u "Teraz albo nigdy!" wielka życiowa przygoda. Mateusz Damięcki trafi na Syberię.

 • Przełom w życiu Mateusza Damięckiego. Powie o tym w święta!

  ...- Można mieć wiele fascynacji, ale prawdziwa miłość zdarza się tylko raz. A kiedy już ją spotkamy, trzeba zrobić wszystko, aby przetrwała... - mówi Mateusz Damięcki o swoim związku z Pauliną(...)... Już niebawem rodzina Damięckich i Paulina zasiądą razem przy wigilijnym stole. Ten magiczny wieczór zapowiada się niezwykle ciekawie jeszcze z jednego powodu... Czytaj dalej na następnej stronie...

 • Damięcki wraca do wielkiej gry

  Ma w sobie to coś, co sprawia, że wciąż chce się na niego patrzeć! A teraz będziemy mogli oglądać go znacznie częściej!

 • "Na dobre i na złe": Mateusz Damięcki niczego nie żałuje

  Mateusz Damięcki, który niedawno dołączył do stałej obsady "Na dobre i na złe", wyznaje nam, że wyprawa na Syberię nauczyła go, że można obyć się bez wielu rzeczy, ale zawsze trzeba mieć wokół siebie życzliwych ludzi. Przeczytajcie kwestionariusz osobowy serialowego doktora Krzysztofa Radwana z Leśnej Góry!

 • Wielkie marzenia Mateusza Damięckiego

  Ci, którzy tęsknili za jego obecnością w telewizji, tej wiosny powinni być zadowoleni. Mateusz Damięcki pojawi się w niezwykle popularnym serialu "Na dobre i na złe".

Wideo na temat: damięcki na syberii
 • Syberia, Monamour

  Późna jesień na Syberii. W opuszczonej wiosce w środku tajgi żyje starzec Ivan i Leshia — jego siedmioletni wnuk. Obaj czekają na ojca chłopca, który opuścił ich dwa lata temu i dotąd nie wrócił. Ivan to starowierca, który często modli się do jedynej posiadanej w domu ikony. Do tego samego zmusza też chłopca. W sąsiedztwie grasuje wataha bezdomnych psów, która pożera wszystko, co żyje. Jeden z tym psów to najlepszy przyjaciel Leshii, co powoduje częste kłótnie z dziadkiem. Wuj Yuri, odległy...

 • Piksele

  Polacy uwielbiają ekscytować się życiem innych. Najbardziej fascynuje ich jednak to, co odbiega od powszechnie przyjętych schematów i norm społecznych. Im bardziej nierealne, absurdalne, sensacyjne czy komiczne wydarzenia, tym chętniej trafiają do codziennych rozmów i dyskusji. Media, dla których tzw. oglądalność i wyniki sprzedaży oznaczają być albo nie być, karmią się więc każdą ekscytującą informacją. Że nie zawsze sprawdzoną czy rzetelną? To efekt tempa, w jakim krążą współczesne "newsy"....

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...