• Informacje na temat:

  damięcki taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: damięcki taniec z gwiazdami
 • Urodzony 19 maja 1981 w Warszawie. Syna aktora Macieja Damięckiego i brat Matyldy, również aktorki. Absolwent VI LO i Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Wkrótce po ukończeniu studiów związał się z Teatrem Współczesnym.

 • Damięcki nie chce oszukiwać

  Mateusz Damięcki zakończył już swoją przygodę z programem "Taniec z gwiazdami". Ostatnio mogliśmy obejrzeć go jeszcze na parkiecie z Anią Bosak w programie "Po prostu taniec". Przy okazji tego właśnie show aktor opowiedział o swoich najbliższych planach.

 • Damięcki wygra porsche?

  Mateuszowi Damięckiemu (26 l.) taniec idzie coraz lepiej. Sięgnął już gwiazd, a być może niebawem sięgnie po Kryształową Kulę i czerwone porsche... Jest faworytem widzów "Tańca z gwiazdami" od samego początku.

 • Damięcki wygra porsche?

  Mateuszowi Damięckiemu taniec idzie coraz lepiej. Sięgnął już gwiazd, a być może niebawem sięgnie po Kryształową Kulę i czerwone porsche?

 • Mateusz Damięcki się boi

  Aktor młodego pokolenia, Mateusz Damięcki (26 l.) przyznaje, że bał się udziału w "Tańcu z gwiazdami". I właśnie dlatego zaczął tańczyć?

 • Mateusz Damięcki na siłowni

  Aby odpowiednio wykreować główną rolę w komedii romantycznej "Kochaj i tańcz", Mateusz Damięcki musiał rozbudować swoją muskulaturę - reżyserowi filmu nie odpowiadała m.in. klatka piersiowa szczupłego 27-letniego aktora.

 • Damięcki zarobił 600 tys.

  ...albo nigdy" - 250 tys. "Nie kłam kochanie" - 10 tys. "Kochaj i tańcz" - 160 tys. "Egzamin z życia" - 60 tys. "Taniec z gwiazdami" - 120 tys. Obecnie pracuje na planie polskiej wersji hitu(...)Aktor serial owy - Mateusz Damięcki (27 l.) według informacji "Faktu" w ubiegłym roku zarobił 600 tysięcy złotych. Haruje od świtu do nocy: "Znajomi przystojnego aktora narzekają, że jest stracony...

 • Damięcki tańczy, bo się bał

  Aktor młodego pokolenia, Mateusz Damięcki przyznaje, że bał się udziału w "Tańcu z gwiazdami". I właśnie dlatego zaczął tańczyć?

 • Damięcki był za chudy (zobacz zdjęcia!)

  Aby odpowiednio wykreować główną rolę w komedii romantycznej "Kochaj i tańcz", Mateusz Damięcki musiał rozbudować swoją muskulaturę - reżyserowi filmu nie odpowiadała m.in. klatka piersiowa szczupłego 27-letniego aktora.

 • Damięcki w końcu odpocznie

  To był intensywny rok dla Mateusza Damięckiego. A jak zapowiadają się nadchodzące święta dla młodego aktora?

Wideo na temat: damięcki taniec z gwiazdami
 • Maraton tańca

  Klimatyczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia producentów "Wesela" i "Domu złego". Magdalena Łazarkiewicz, autorka "Ostatniego dzwonka" oraz "Białego małżeństwa" - przebojowych filmów o pierwszych miłościach i dojrzewaniu, powraca do ponadczasowego tematu młodzieńczych namiętności, które eksplodują w trakcie konkursu tanecznego, elektryzującego mieszkańców pewnego miasta. Dwie dziewczyny - Joanna Kulig ("Sponsoring") i Olga Frycz ("Wszystko co kocham") wystawiają na próbę swoją...

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Beat the World. Taniec to moc!

  Trzy międzynarodowe ekipy taneczne stają w szranki w odbywającym się w Detroit prestiżowym turnieju "Beat the World". Przygotowania ruszają pełną parą, każda grupa musi przystąpić do zawodów z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić i sobie, i innym, że zasługuje na mistrzowski tytuł. Walka polega nie tylko na tańcu - wszyscy uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z własną przeszłością. Fusion to grupa, która wywodzi się z ulic Windsor, miasta położonego niedaleko Detroit. Mając...