• Informacje na temat:

  damięcki wyprawa

Artykuły na temat: damięcki wyprawa
 • Mateusz Damięcki: Już nie ciągnie go w świat

  Synek wywrócił życie Mateusza Damięckiego (37 l.) do góry nogami!

 • Aktorskie wcielenia Mateusza Damięckiego

  Perwersyjny milioner, cyniczny, niespełniony kochanek, początkujący aktor i młody żonkoś, prokurator karierowicz i ambitny ginekolog... W tak różnorodnych odsłonach tej jesieni zobaczy Mateusza Damięckiego widownia telewizyjna i publiczność w teatrze.

 • Mateusz Damięcki znowu zostanie sam?!

  Jego poprzednie małżeństwo rozpadło się po 8 miesiącach. Czy tym razem Mateusz Damięcki (34 l.) znowu zostanie sam?

 • Damięcki wrócił z Syberii

  Po 63 dniach ciężkiej podróży, przez prawie 25 tysięcy kilometrów wrócili, cali i zdrowi z Syberii! Mateusz Damięcki, Dominik Kopczyński, Grzegorz Gos, Paweł Długołęcki, Marek Sudół i Tomasz Toruń. Tych sześciu śmiałków ponad dwa miesiące temu wyruszało, nie wiedząc czego spodziewać się po mrożących krew w żyłach syberyjskich trasach.

 • "Na dobre i na złe": Mateusz Damięcki niczego nie żałuje

  Mateusz Damięcki, który niedawno dołączył do stałej obsady "Na dobre i na złe", wyznaje nam, że wyprawa na Syberię nauczyła go, że można obyć się bez wielu rzeczy, ale zawsze trzeba mieć wokół siebie życzliwych ludzi. Przeczytajcie kwestionariusz osobowy serialowego doktora Krzysztofa Radwana z Leśnej Góry!

 • Damięcki wraca do wielkiej gry

  Ma w sobie to coś, co sprawia, że wciąż chce się na niego patrzeć! A teraz będziemy mogli oglądać go znacznie częściej!

 • Mateusz Damięcki: Szukam czegoś autentycznego

  Aktor Mateusz Damięcki, czyli prokurator Frydrych z "Na krawędzi", uwielbia podróże. Niemal co roku jeździ do USA i Rosji. Teraz marzy mu się wyprawa dookoła świata. W jednym z najnowszych wywiadów artysta zdradził swe podróżnicze plany.

 • Szuka czegoś autentycznego

  Mateusz Damięcki uwielbia podróże. Niemal co roku jeździ do USA i Rosji. Teraz marzy mu się wyprawa dookoła świata. W jednym z wywiadów artysta zdradził swe podróżnicze plany.

 • Związek Mateusza Damięckiego wystawiony na ciężką próbę?

 • Damięcki na Syberii

  Przed gwiazdą wychodzącego właśnie na DVD przeboju "Kochaj i tańcz" oraz serial u "Teraz albo nigdy!" wielka życiowa przygoda. Mateusz Damięcki trafi na Syberię.

Zdjęcia na temat: damięcki wyprawa
Wideo na temat: damięcki wyprawa
 • Piksele

  Polacy uwielbiają ekscytować się życiem innych. Najbardziej fascynuje ich jednak to, co odbiega od powszechnie przyjętych schematów i norm społecznych. Im bardziej nierealne, absurdalne, sensacyjne czy komiczne wydarzenia, tym chętniej trafiają do codziennych rozmów i dyskusji. Media, dla których tzw. oglądalność i wyniki sprzedaży oznaczają być albo nie być, karmią się więc każdą ekscytującą informacją. Że nie zawsze sprawdzoną czy rzetelną? To efekt tempa, w jakim krążą współczesne "newsy"....

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...