• Informacje na temat:

  damon albarn zdjęcia

Artykuły na temat: damon albarn zdjęcia
 • Damona Albarna muzyka do filmu

  Damon Albarn, frontman i wokalista angielskiej grupy Blur, zilustrował muzyką, krótki klip "OnSet - the Short Film", przedstawiający kulisy montowania produkcji filmowych. Trwający nieco ponad minutę obraz został zmontowany z fragmentów nakręconych na planie ponad 30 brytyjskich filmów.

 • Blur: Antywojenny teledysk

  Damon Albarn, lider brytyjskiej formacji Blur, znany jest ze swej działalności charytatywnej, która ma na celu przeciwstawienie się jakimkolwiek działaniom wojennym. Tematyki tej dotknie także najnowszy teledysk zespołu - jego akcja toczyć się będzie na jednym z amerykańskich lotniskowców.

Wideo na temat: damon albarn zdjęcia
 • Invictus Niepokonany

  Inspirująca historia o tym, jak Nelson Mandela (Morgan Freeman) postanowił połączyć siły z kapitanem drużyny rugby RPA, Francois Pienaarem (Matt Damon), by zjednoczyć ich kraj. Nowy prezydent mobilizuje słabo rokującą drużynę rugby RPA podczas niezwykłego meczu na Mistrzostwach Świata w 1995 roku. Wierzy w ogólnoludzki wymiar sportu - ponad podziałami rasowymi i ekonomicznymi.

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Prawdziwe męstwo

  "Prawdziwe męstwo" to mityczna opowieść rodem z Dzikiego Zachodu - opowieść o męstwie i zemście, nakręcona przez laureatów Nagrody Akademii® braci Joela i Ethana Coenów. Jest to jednocześnie poruszająca adaptacja klasycznej amerykańskiej powieści pod tym samym tytułem autorstwa Charlesa Portisa. Jest około roku 1870. Na amerykańskim odludziu krótko po Wojnie Secesyjnej Mattie Ross (STEINFELD), zaledwie czternastoletnia dziewczynka, wyrusza do Fort Smith w stanie Arkansas, żeby szukać...