• Informacje na temat:

  dance tylko taniec jurorzy

Artykuły na temat: dance tylko taniec jurorzy
 • "Na Wspólnej": Krzysztof Wieszczek zwycięzcą "Tańca z Gwiazdami"!

  .... Każda z finałowych par zatańczyć miała w ostatnim ekranowym występie aż trzy tańce. O tym, w jakim repertuarze zobaczymy finalistów na samym początku piątkowego show, decydowali jurorzy. Iwona(...) werdyktu. W drugim tańcu finaliści zaprezentowali się w formacie "show dance", polegającym na połączeniu kilku sztuk: tańca, teatru, kina i muzyki. Krzysztof Wieszczek i Agnieszka...

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2015: Jurorzy "TzG" pominięci!

  W poniedziałek, 10 listopada, poznaliśmy nominowanych do przyszłorocznych Telekamer "Tele Tygodnia". Niespodzianką jest nieobecność na liście któregokolwiek z jurorów programu "Taniec z Gwiazdami".

 • Znamy finalistów "You Can Dance"

  Już na samym początku najlepsze tancerki doprowadziły do wrzenia publiczność i jurorów. Dancehall w wykonaniu Ilony i Pauliny został nagrodzony nie tylko burzą oklasków, ale też pozytywnymi(...) decydującą część programu, czyli na solówki tancerzy. Tuż po nich jurorzy ogłosili wyniki. Pierwszym finalistą programu "You can dance" został Kuba! Publiczność oszalała ze szczęścia, gdy po chwili...

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieszczek i Kaczorowska zwycięzcami! [finał]

  Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska pokonali duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański w finałowym odcinku 3. edycji "Tańca z Gwiazdami". Zwycięska para otrzymała 100 tysięcy złotych.

 • Znamy zwycięzcę "You can dance"!

  ...jeszcze większe emocje! Taniec współczesny w wykonaniu finalistów był podziwiany nie tylko przez publiczność, ale tez przez jurorów, którzy prześcigali się w komplementowaniu najlepszej pary w tej edycji(...) tylko o włos! Jak na zwycięstwo Kuby zareagowali jurorzy? Michał Piróg nie wytrzymał i wykrzyczał : "Pokażcie im k... co potraficie!". Ale na tym nie koniec niespodzianek: okazało się, że także...

 • "Taniec z Gwiazdami" [8. odcinek]: Pożegnanie Jaśka Meli

  Kto nie będzie już walczył o Kryształową Kulę? Jan Mela i Magdalena Soszyńska nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". W piątek, 24 października, w ósmym odcinku show, para pożegnała się z programem. Po raz pierwszy głosy jurorów pokryły się z ocenami widzów.

 • Miarczyński pożegnał się z "Tańcem..."

  ...piosenki Georga Michaela "I'll never gonna dance again". Na szczęście jej słowa nie okazały się prorocze: Piotr Galiński pochwalił wykonanie za zdolności do wyrażania uczuć, a Beata Tyszkiewicz(...) scenie. Pochwały przełożyły się na dobre oceny - para zyskała 38 punktów. Następny taniec należał do Przemysława Miarczyńskiego i Magdaleny Soszyńskiej- Michno. Mistrz windsurfingu wyznał, że kocha swój...

 • "You Can Dance - Po prostu tańcz!": Ruszają castingi

  Wiosną na antenę TVN powraca program "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Jury w składzie: Kinga Rusin, Michał Piróg i Agustin Egurrola już w styczniu czeka na pierwszych śmiałków. Castingi odbędą się w pięciu miastach - Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Warszawie.

 • Liszowska wybrała show Polsatu!

  Joanna Liszowska została jurorką polsatowskiego show "Tylko taniec. Got to dance". Jej gaża jest imponująca!

 • Wielki finał "Małych Gigantów"

  Na scenie "Małych Gigantów" pozostały już tylko dwie drużyny. W finałowym odcinku Klika Rubika i Czaderki zaprezentują swoje talenty. Ponadto Grzegorz Hyży zaśpiewa z Alicją Regą, a Margaret z Olivią Wieczorek. Finał show już w sobotę, 2 maja, w TVN.

Wideo na temat: dance tylko taniec jurorzy
 • Wiosenny spot promocyjny Polsatu

  W spocie prezentującym wiosenną ramówkę telewizji Polsat wystąpili aktorzy z seriali “Hotel 52”,“Szpilki na Giewoncie” i “Pierwsza miłość” i Bronisław Cieślak z serialu “Malanowski i partnerzy”, jurorzy i prowadzący “Tylko muzyka. Must be the music” i “Tylko taniec. Got to Dance”, Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała z “Wydarzeń” oraz Mateusz Borek i Bożydar Iwanow z redakcji sportowej.