• Informacje na temat:

  dance wideo

Artykuły na temat: dance wideo
 • Dramatyczny upadek w „Dance, Dance, Dance”! Jurorzy zamarli!

  .... Kasia miała złapać się żyrandola... Niestety, coś poszło nie tak, i uczestniczka "Dance, Dance, Dance" spadła na biurko…   "Ja się cała trzęsę..." - komentowała zajście Ewa Chodakowska, jurorka "Dance, Dance, Dance".  "Mi się płakać chciało. Nie mogłem się zebrać…" - dodał poruszony Robert Kupisz.  Mimo groźnie wyglądającego upadku Katarzyna Dziurska i Emil Gankowski do końca zatańczyli swoją...

 • Donatan, Cleo i Waldemar Kasta: Zobacz "B.I.T."

  Uliczne wideo "B.I.T." to ostatni teledysk promujący płytę "Hiper/Chimera" Donatana i Cleo. W utworze gościnnie występuje raper Waldemar Kasta.

 • Spazmy Chodakowskiej w "Dance, dance, dance"! Zapłakana wyszła ze studia!

  Chyba nikt nie przypuszczał, że nowe muzyczne show TVP dostarczy aż tylu emocji. To właśnie na planie "Dance, dance, dance" doszło do zaognienia konfliktu pomiędzy Chodakowską i Krupińską. Sprawa ma(...) „Dance, Dance, Dance”. Zostały trzy pary: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Kasia Dziurska i Emil Gankowski oraz Patricia i Victoria Kazadi. Okazuje się, że wielkie emocje towarzyszą nie tylko...

 • Maddie Ziegler: Sia ma najbardziej zwariowane historie (teledysk "Elastic Heart")

  Prawie 40 mln odtworzeń w ciągu niespełna sześciu dni zanotował klip Sii - "Elastic Heart". Główne role grają w nim 12-letnia tancerka Maddie Ziegler i 28-letni aktor Shia LaBeouf, przez co wokalistka musiała odpierać pojawiające się zarzuty o promowaniu pedofilii.

 • Paulina Krupińska-Karpiel wściekła! Słowa Chodakowskiej ją obraziły!

  Kto by się spodziewał, że to właśnie Paulina Krupińska-Karpiel (31 l.) i Ewa Chodakowska (37 l.) zapałają do siebie niechęcią. A jednak! W ostatnim odcinku „Dance, dance, dance” panie pokazały, że za sobą nie przepadają.

 • "Serce, Serduszko" : Tam i z powrotem, albo podróż bez celu

  Fanka death metalu, wytatuowana Kordula (Julia Kijowska) podejmuje pracę w bieszczadzkim domu dziecka. Nie zależy jej na niej, ale z jakiegoś powodu zachowuje się, jakby nie miała wyboru. Tam poznaje jednak Maszeńkę (Maria Blandzi) - dziewczynkę, z którą szybko ucieknie od szarej codzienności.

 • Dawno niewidziana Ida Nowakowska jest teraz nie do poznania!

  Ida Nowakowska (26 l.) brała udział w pierwszej edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz”, gdzie zajęła 9. miejsce. Wówczas rozpoczęła się jej kariera w show-biznesie, ale ostatnio nie było o niej zbyt głośno. Aż do teraz!

 • Natalia Safran z płytą z remiksami: Miłość i jej skrajne oblicza

  Remiks piosenki Natalii Safran "All I Feel Is You" promuje premierę płyty "High Noon - RemiXES" oraz niezwykłą serię wideoklipów z międzynarodowymi gwiazdami ekranu, m.in. Nadine Velazquez i Weroniką Książkiewicz.

 • Ciężarna Olga Kalicka w odważnej kreacji! Co za nogi!

  Olga Kalicka (25 l.) już niedługo zostanie pierwszy raz mamą. Sądząc po rozmiarach ciążowego brzuszka aktorki, porodu można się spodziewać lada moment. Najwidoczniej jednak gwiazda do ostatniej chwili nie chce rezygnować z pracy. Obecnie nadal gra w serialu "Rodzinka.pl", a także została prowadzącą nowego tanecznego show "World of Dance". Właśnie w ostatnim odcinku celebrytka zaprezentowała się...

 • Daft Punk: Roboty tańczą (teledysk "Lose Yourself To Dance")

  W sieci pojawił się pierwszy oficjalny klip do nowej płyty Daft Punk. Wideo powstało do singla "Lose Yourself To Dance".