• Informacje na temat:

  dancewicz i stryj

Artykuły na temat: dancewicz i stryj
 • Coraz mniej Dancewicz

  Stryj, z którym aktorka występowała w serialu "Na Wspólnej" - ale tworzą aż cztery kreacje. Recenzje spektaklu i roli Dancewicz są bardzo dobre. Na co dzień Dancewicz związana jest z warszawskich(...)Renata Dancewicz rzadko pojawia się ostatnio na małym i dużym ekranie i na razie nic nie wskazuje, aby sytuacja miała ulec zmianie. Aktorka twierdzi, że małą liczbą filmowo- serial owych propozycji...

 • Dancewicz w "Niebezpiecznych związkach"

  Zaliczana do kanonu klasyki literatury historia miłosna odżyje w spektaklu pt. "Niebezpieczne związki", który w niedzielę zostanie pokazany na deskach Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. W roli markizy de Merteuil wystąpi Renata Dancewicz.

 • Dancewicz zatrzymana za jazdę po alkoholu!

  Niedzielne popołudnie nie należało do najprzyjemniejszych dla Renaty Dancewicz (43l.), choć nic tego nie zapowiadało. Aktorka zostawiła 9-letniego syna Jerzego pod opieką pracowników parku rozrywki dla dzieci, a sama pojechała na spotkanie ze swoim przyjacielem z serialu "Na Wspólnej" Zbyszkiem Stryjem (44l.). Obiad przyjaciół trwał ponad dwie godziny, podczas którego Renata nie odmawiała sobie...

 • "Na Wspólnej": Weronika ma raka!

  Kolejny dramat czeka Weronikę Wilk-Roztocką (Renata Dancewicz) z telenoweli "Na Wspólnej". Lekarze wykryją u niej guza w piersi i grozić jej będzie mastekomia!

 • “Na Wspólnej”: Adam nagle pożegna się z życiem!

  Niespodziewana śmierć Adama (Zbigniew Stryj) spadnie na Weronikę (Renata Dancewicz) jak grom z jasnego nieba. Wszystko przez tętniaka aorty! Sprawdź szczegóły!

 • Diagnoza: Rak

  Wydawało się, że Weronice (Renata Dancewicz) z "Na Wspólnej" znowu szczęście sprzyja. Niestety, spadł na nią kolejny cios.

 • "Na Wspólnej": Weronika za szybko zapomniała o Adamie?!

  Antosi (Gabriela Jeżółkowska) trudno będzie pojąć, że jej mama Weronika (Renata Dancewicz) ma prawo po śmierci męża Adama (Zbigniew Stryj) ułożyć sobie życie u boku innego mężczyzny. Nie zaakceptuje jej związku z Robertem (Dariusz Wnuk).

 • Skupia się na dziecku i teatrze

  Renata Dancewicz rzadko pojawia się ostatnio na małym i dużym ekranie i na razie nic nie wskazuje, aby sytuacja miała ulec zmianie.

 • "Na Wspólnej": Pan niania zwolniony! I... przyjęty na nowo!

  Adam (Zbigniew Stryj) wścieknie się, że opiekun jego dzieci (Mateusz Banasiuk) wtrąca się w ich wychowywanie i zwolni go z pracy. A Weronika (Renata Dancewicz) przyjmie Maćka z powrotem.

 • "Na Wspólnej": Walka o życie dziecka

  Serial "Na Wspólnej" podejmuje kolejny poważny temat - transplantacji. Nagle zachoruje Antosia, konieczny będzie przeszczep nerki!

Zdjęcia na temat: dancewicz i stryj