• Informacje na temat:

  dancewicz policja

Artykuły na temat: dancewicz policja
 • "Komisarz Alex": Renata Dancewicz i Wojciech Brzeziński w "Komisarzu Aleksie"

  W 5. odcinku 10. serii "Komisarza Aleksa" u boku czworonożnego detektywa zobaczymy dwie gwiazdy serialu "Na Wspólnej" - Renatę Dancewicz i Wojciecha Brzezińskiego, czyli Weronikę i Bogdana z telenoweli TVN.

 • Dancewicz w "Niebezpiecznych związkach"

  Zaliczana do kanonu klasyki literatury historia miłosna odżyje w spektaklu pt. "Niebezpieczne związki", który w niedzielę zostanie pokazany na deskach Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. W roli markizy de Merteuil wystąpi Renata Dancewicz.

 • Dancewicz zatrzymana za jazdę po alkoholu!

  Aktorka, mimo wypitej podczas obiadu sporej ilości alkoholu, usiadła za kierownicą. Kilka przecznic dalej czekała na nią policja...

 • "Kryminalni" na tropie Wampira z Zagłębia

  30 lat temu o jego zbrodniach mówiła cała Polska. Za pomoc w jego schwytaniu wyznaczono kosmiczną wręcz nagrodę: milion złotych. Wampir z Zagłębia - jak nazywała go prasa - zabijał przez 7 lat. Kim był najsłynniejszy polski seryjny morderca? W kolejnych odcinkach "Kryminalnych", na to pytanie odpowie komisarz Zawada. Emisję pierwszego odcinka czwartej serii popularnego filmu zaplanowano na sobotę, 4 marca.

 • "Na Wspólnej": Śledztwo Weroniki

  Sławek (Mariusz Słupiński) poprosi Weronikę (Renata Dancewicz), żeby przestała prowadzić prywatne śledztwo w sprawie Iriny (Anastasiia Kuzhda).

 • "Na Wspólnej": Początek romansu?

  Weronika (Renata Dancewicz) poskarży się Agnieszce (Katarzyna Walter), że Tadeusiak (Dariusz Wnuk) jej unika.

 • "Na Wspólnej": Połączy ich walka ze złem świata

  Prawniczka Roztocka (Renata Dancewicz) i policjant Tadeusiak (Dariusz Wnuk) odkryją, że łączy ich więcej niż dzieli. Zanim do tego dojdzie, sporo się jednak wydarzy.

 • Kto jest ojcem Kacpra?

  Kolejny dramat czeka Weronikę (Renata Dancewicz). Zaginie Antosia (Gabrysia Jeżółkowska), a ona sama przedwcześnie zacznie rodzić!

 • Morderstwa i klątwa sprzed dziesiątków lat

  Na łódzkim cmentarzu odnalezione zostają zwłoki pracownika zakładu kamieniarskiego, który wcześniej wykradł z rodzinnego grobowca Rajskich tajemniczy przedmiot. W 9. odcinku "Komisarza Alexa" Bromski (Jakub Wesołowski) zmierzy się nie tylko z zagadkowym morderstwem, ale też z klątwą, jaka od dziesiątków lat wisi nad rodziną Aleksandry Rajskiej (Renata Dancewicz).

 • "Na Wspólnej": Wrobiony w łapówkę

  Sławek (Mariusz Słupiński) powie Weronice (Renata Dancewicz), że przełożeni Roberta (Dariusz Wnuk) nie udzielili mu informacji na temat przyczyn jego aresztowania. Nieoficjalnie dowiedział się jednak, że Tadeusiak przyjmował łapówki od gangsterów za informacje ze śledztw. Podobno policja ma świadka. Roztocka nie uwierzy w jego winę. Oburzy się, że ktokolwiek, a zwłaszcza Dziedzic, który zna...

Zdjęcia na temat: dancewicz policja