• Informacje na temat:

  dancing with the star

Artykuły na temat: dancing with the star
 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska otwiera własną szkołę tańca

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka Kazuń z "Klanu", przez pewien czas jeździła po Polsce z projektem "Danceworld by Agnieszka Kaczorowska" i uczyła tanecznych kroków najmłodszych fanów show "Dancing with the Star", w którym występuje w roli trenerki i partnerki gwiazd. Teraz zapragnęła otworzyć własną szkołę tańca w Warszawie...

 • "Taniec z gwiazdami": Co w czwartym odcinku?

  W piątek, 26 września, w czwartym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" widzowie Polsatu zobaczą na parkiecie takie tańce, jak walc wiedeński, foxtrot czy paso doble. Kto okaże się najlepszy, a kto pożegna się z telewizyjnym show?

 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając ma problemy z utrzymaniem pionu!

  Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", bardzo się stara, by nie zawieść swoich fanów, którzy z niecierpliwością czekają na każdy jej występ w programie "Dancing with the Star. Taniec z gwiazdami". Wiemy, co sprawia jej najwięcej problemów na parkiecie!

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nie mam w sobie genu rywalizacji i wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz, która występuje w telewizyjnej produkcji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Udział w tym show to dla mnie wspaniała zabawa i ogromna przyjemność - dodaje aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość".

 • "rodzinka.pl": Olga Kalicka w każdy taniec wkłada kawałek swojego serca!

  Olga Kalicka, czyli Magda z "rodzinki.pl" i Justyna z "M jak miłość", uznawana jest za faworytkę trwającej właśnie 6. edycji show "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami". Ona sama twierdzi, że wcale nie skupia się na tym, czy wygra...

 • Mateusz Banasiuk chce wygrać "Taniec z gwiazdami"

  - Ten program to jednocześnie show, zabawa, ciężka praca i wyścig po zwycięstwo - ocenia Mateusz Banasiuk ("Płynące wieżowce", "Pierwsza miłość"). - Bardzo chciałbym zdobyć Kryształową Kulę, choć nie wiem, czy mi się uda - dodaje aktor.

 • Trudny rozwód Andrzeja Grabowskiego. Szykuje się długa wojna o majątek!

  Na początku września w Sądzie Okręgowym w Warszawie odbyła się rozprawa z udziałem Andrzeja Grabowskiego (65 l.). Aktor stara się o ustanowienie rozdzielności majątkowej. Co to oznacza dla jego żony Anity Kruszewskiej (47 l.), z którą jest w separacji?

 • Kolejna kontuzjowana para w "Tańcu z gwiazdami"

  Wycieńczające, wielogodzinne treningi do "Dancing With The Stars" dają się we znaki wielu uczestnikom oraz towarzyszącym im na parkiecie tancerzom. Podczas jednego z ostatnich treningów kontuzji nabawili się Grzegorz Łapanowski oraz jego partnerka Walerija Żurawlewa.

 • "Barwy szczęścia": Cezary Żak będzie jurorem w nowym talent-show!

  ..., premierowe odcinki "Przyjaciółek" (9. seria) oraz kolejne odsłony uwielbianych przez telewidzów programów z udziałem gwiazd - "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami" i "Twoja twarz brzmi znajomo". Wśród nowości na szczególną uwagę zasługuje show "The Brain. Genialny umysł", w którym o główną nagrodę bój stoczą ludzie o wyjątkowych umiejętnościach. To właśnie ich występy oceniać będzie zza...

 • Stefano Terrazzino do teraz spotyka się z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz

  Stefano Terrazzino wciąż utrzymuje zażyłe relacje z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz, z którymi wywalczył pierwsze miejsca w poprzednich edycjach "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Tancerz jeździ z nimi m.in. na pokazy tańca.