• Informacje na temat:

  danie radcliffe

Artykuły na temat: danie radcliffe
 • Wiadomo, z kim spotyka się Harry Potter

  Odkryto tożsamość tajemniczej towarzyszki filmowego Harry'ego Pottera. Daniel Radcliffe spotyka się z przybraną córką producenta filmów z serii "Harry Potter".

 • Juno Temple: Dziewczyna, której tu nie ma

  W horrorze "Rogi" Juno Temple przypadła w udziale nietypowa rola. Merrin, jej bohaterka, nie żyje. Została zamordowana, a przed śmiercią zgwałcona. Po tym tragicznym wydarzeniu chłopak Merrin, Ig Perrish (Daniel Radcliffe), zostaje uznany za głównego podejrzanego w sprawie. Wszyscy w jego rodzinnym miasteczku zwracają się przeciwko niemu - nie wyłączając jego najbliższych.

 • Cameo Superstars

  ..., że włos się jeży na głowie, a mowa tu o naprawdę wielkich nazwiskach: David Bowie, Ian McKellen, Kate Winslet, Ben Stiller, Chris Martin, Daniel Radcliffe, Robert De Niro - by wymienić jedynie kilka...

 • Fascynujący muzyk, niepokorny wizjoner i... rogacz

  Film dokumentalny "20 000 dni na Ziemi", thriller "Rogi" i dramat "Klub Jimmy'ego" to najgłośniejsze premiery ostatniego dnia października.

 • Daniel Radcliffe ojcem?

  Daniel Radcliffe nie może się doczekać, aż zostanie ojcem.

 • Ile kosztuje Daniel Radcliffe?

  Producenci filmów o przygodach Harry'ego Pottera znaleźli sprytny sposób na upewnienie się, że odtwórca tytułowej roli - Daniel Radcliffe - będzie w stanie promować ostatni tytuł serii. "Podkupili" teatr, w którym aktor ma występować w tym czasie na Broadwayu w musicalu "How To Succeed in Business Without Really Trying".

 • Daniel Radcliffe jako legendarny poeta

  Wielkimi krokami zbliża się światowa premiera najnowszego filmu z udziałem Daniela Radciliffa. Znany z roli Harryego Pottera aktor zagrał jednego z głównych bohaterów w thrillerze "Kill Your Darlings".

 • Harry Potter idzie na wojnę

  Z Hogwartu do Somalii. Daniel Radcliffe (Harry Potter) w filmie "Journey" wcieli się w postać słynnego fotografa wojennego - Dana Eldona.

 • Sukces Radcliffe'a na Broadwayu?

  Musicalowy debiut Daniela Radcliffe'a na Broadwayu w spektaklu "How To Succeed In Business Without Really Trying" wywołał mieszane reakcje krytyki.

 • Musical z Radliffem wstrzymany!

  Setne przedstawienie musicalu "How to Succeed in Business Without Really Trying" z Danielem Radcliffem w roli głównej zostało odwołane po tym, jak za kulisami znaleziono martwego mężczyznę z obsługi technicznej.

Wideo na temat: danie radcliffe
 • Ja cię kocham, a ty z nim

  Komedia romantyczna, która wejdzie do kanonu nieśmiertelnych opowieści o miłości, obok takich evergreenów, jak "Bezsenność w Seattle", "To właśnie miłość!" czy "Ja cię kocham, a ty śpisz" - nic dziwnego, skoro jego autorem jest scenarzysta takich przebojów kinowych, jak "Był sobie chłopiec" i "Co gryzie Gilberta Grape'a?" Steve Carell, godny następca Jima Carrey'a, swoją kreacją wnosi do filmu energetyzującą dawkę humoru. Życie wdowca, Dana Burnsa (Carell), jest całkowicie poświęcone...

 • Z dala od zgiełku

  Anglia, połowa XIX stulecia. Młoda i piękna Bathsheba Everdene dziedziczy wielką farmę i postanawia walczyć o jej utrzymanie i swą niezależność w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Trzech z nich rywalizuje o jej względy, co prowadzi do nieuchronnego konfliktu.

 • Kobieta w czerni

  Gwiazda "Harry'ego Pottera" Daniel Radcliffe w mrocznej adaptacji bestsellerowej powieści grozy. Arthur - młody notariusz przyjeżdża do Crythin Gifford, aby uporządkować sprawy spadkowe zmarłej mieszkanki tego małego miasteczka. Miejscowi nie pomagają prawnikowi. Sam będzie musiał zmierzyć się z tajemniczą przeszłością kobiety. W jej opuszczonym domu czeka go prawdziwy koszmar.