• Informacje na temat:

  daniel auteuil

Artykuły na temat: daniel auteuil
 • "Na dobre i na złe": Kim dzisiaj jest Sara Müldner?

  ...na roku spoza Francji. Prestiżową szkołę, do której uczęszczała ukończyli m.in. Sophie Marceau, Isabelle Adjani, Audrey Tautou,Daniel Auteuil. Mimo tego, że Sara Müldner była dobrze zapowiadającą...

 • Daniel Auteuil - francuski Al Pacino

  Rzadko zdarza się, by jakiś aktor - tak często jak obecnie Daniel Auteuil - pojawiał się na ekranach polskich kin. W ciągu dwóch tygodni na nasze ekrany trafiły dwa filmy z francuskim aktorem: "Ukryte" Michaela Haneke i "36" Oliviera Marchala. W sierpniu zaś mogliśmy podziwiać go w filmie Claude'a Berri "Jeden odchodzi, drugi zostaje" .

 • Będą rozsiewać plotki

  ...roku główne role zagrali Daniel Auteuil i Gerard Depardieu. Komedia wyreżyserowana przez Vebera była wielkim hitem w kinach na całym świecie. Teatr Syrena zaprasza na "Plotkę" już od 15 marca.

 • Binoche i Auteuil na planie wojennego romansu

  Francuscy gwiazdorzy Juliette Binoche ("Trzy kolory: Niebieski", "Czekolada" , "Angielski pacjent") i Daniel Auteuil ( "Dziewczyna na moście" , "Markiz de Sade" , "Wdowa świętego Piotra" ) wystąpią wspólnie w dramacie wojennym "Cache". Reżyserem filmu został Michael Haneke, twórca głośnej "Pianistki" .

 • "Plotka" i "Rób swoje..." w polskich kinach

  W piątek, 12 kwietnia, na ekrany polskich kin trafi aż siedem nowości. Wśród nich znalazły się dwa tytuły, których patronem medialnym jest INTERIA.PL - francuska komedia "Plotka" Francisa Vebera oraz "Rób swoje, ryzyko jest twoje" , najnowsza produkcja z udziałem Olafa Lubaszanko, Michała Milowicza i Anny Przybylskiej.

 • Napoleon na pół serio

  Są dwa wielkie wyzwania dla aktora - zagrać Napoleona i Chrystusa - uważa Daniel Auteuil, odtwórca roli "małego cesarza" w filmie "Napoleon i ja" . Film Paolo Virziego bardziej koncentruje się jednak na tytułowym "ja".

 • Amerykanie przerobią "Ukryte"

  Laureat tegorocznej nagrody w Cannes za najlepszą reżyserię oraz zdobywca sześciu Europejskich Nagród Filmowych - francuski film "Ukryte" w reżyserii Michaela Haneke ( "Pianistka" , "Funny games" ) doczeka się amerykańskiego remake'u. Prawa do ekranizacji filmu, w którym wystąpili Juliette Binoche i Daniel Auteuil, zakupiła nowojorska firma Plum Pictures - poinformował serwis "Variety".

 • "Ukryte" najlepsze w Europie

  "Ukryte" w reżyserii austriackiego reżysera Michaela Haneke zostało uznane najlepszym europejskim filmem 2005 roku. Film twórcy "Pianistki" był najobficiej nagrodzonym obrazem berlińskiej gali wręczenia nagród Europejskiej Nagrody Filmowej, otrzymując aż 6 wyróżnień, w tym dla najlepszego reżysera oraz najlepszego aktora (Daniel Auteuil).

 • Wyzwanie dla Wesa Andersona

  Wes Anderson ("Podwodne życie ze Stevem Zissou") napisze scenariusz i prawdopodobnie wyreżyseruje amerykańską wersję komedii Patrice'a Leconte'a "Mój najlepszy przyjaciel" ("Mon meilleur ami").

 • Męskie sekrety Billy'ego Crystala

  Billy Crystal ( "Kiedy Harry poznał Sally" , "Depresja gangstera" , "Ulubieńcy Ameryki" ) wystąpi w amerykańskiej wersji słynnej francuskiej komedii "Męskie sekrety" . Prawa do realizacji filmu zakupiło już studio Warner Bros. Pictures.

Wideo na temat: daniel auteuil
 • Kochałem ją

  Pierre (Daniel Auteuil) prowadzi podwójne życie. Jego tajemnica ma na imię Mathilde (Marie-Josée Croze). Pierre ukrywa ją od 20 lat. Dawno temu wybrał spokojne życie rodzinne, zamiast podążyć za głosem serca. Teraz wypełnia go żal po stracie jedynej kobiety, jaką kiedykolwiek kochał. Jest złym ojcem i mężem. Dawno przestał wierzyć w miłość i szczęście. Jego sekret odkrywa Chloe (Florence Loiret Caille), synowa, której życie właśnie wywraca się do góry nogami. Syn Pierre'a zostawił ją bez...

 • Harry Brown

  Dynamiczny film o krwawej zemście w stylu "Uprowadzonej". Akcja thrillera "Harry Brown", który przebojem zdobył kina w Wielkiej Brytanii jesienią 2009 roku, rozgrywa się we współczesnym angielskim mieście. Film nominowanego do Oscara Daniela Barbera ("The Tonto Woman") opowiada dramatyczną historię tajemniczego bohatera, który musi stawić czoło młodocianym gangsterom i handlarzom narkotyków. Tytułowa postać, grana przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Michaela Caine'a, to były żołnierz i wdowiec,...

 • Safe House

  W thrillerze "Safe House" zdobywca Oskara DENZEL WASHINGTON ("American Gangster") wciela się w jednego z najniebezpieczniejszych wrogów CIA, byłego oficera operacyjnego Tobina Frosta, który niespodziewanie pojawia się w jednym z miast Afryki Południowej i stawia na nogi cały wywiad. Przejęty przez agentów zostaje odesłany do kryjówki prowadzonej przez Matta Westona - w tej roli RYAN REYNOLDS ("Green Lantern"). Kiedy miejsce zostaje zaatakowana przez brutalnych najemników, żółtodziób zmuszony...