• Informacje na temat:

  daniel bedingfield

Artykuły na temat: daniel bedingfield
 • Daniel Bedingfield na "gazie"

  Daniel Bedingfield stwierdził, że alkohol pozwala mu się zrelaksować i towarzyszył mu w najlepszych chwilach jego życia. Być może jest to związane z tym, że ten popularny wokalista i kompozytor - jak sam twierdzi - jest świadomy swego "obciachowego" wyglądu.

 • Daniel Bedingfield na muszce

  Daniel Bedingfield przeżył ostatnio przerażającą przygodę. Podczas pobytu w Kolumbii, angielski piosenkarz stanął oko w oko z uzbrojonymi handlarzami narkotyków. Wokalista do dzisiaj trzęsie się na wspomnienie tamtego wydarzenia. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Bedingfield, zainspirowany całą sytuacją, skomponował nowy utwór.

 • Daniel Bedingfield: Pechowiec w miłości

  Mający nowozelandzkie korzenie wokalista Daniel Bedingfield (26 l.) nie ma ostatnio szczęścia w życiu prywatnym. Po czteromiesięcznej znajomości rozstał się ze swoją dziewczyną.

 • Daniel Bedingfield: Szaleństwo pod kontrolą

  Daniel Bedingfield szturmem zdobywa listy przebojów i, jak to zwykle bywa przy takich okazjach, jego życie osobiste staje się przedmiotem dociekań dziennikarzy. Jak się okazuje, 23-letni wokalista rodem z Nowej Zelandii był wyjątkowo trudnym dzieckiem, zaś rozsadzającą go negatywną energię udało się częściowo ujarzmić dopiero dzięki lekom.

 • Daniel Bedingfield debiutuje w Polsce

  "Gotta Get Thru This", album Daniela Bedingfielda, wspiął się na zachodzie Europy na najwyższe miejsca list przebojów. Pomimo tego artysta ten pozostaje w naszym kraju niemal zupełnie nieznany. Od dzisiaj, 7 kwietnia, także Polacy będą się mogli przekonać o tym, ile warta jest jego płyta.

 • Daniel Bedingfield ma piosenkę dla Mariah Carey

  Daniel Bedingfield, pochodzący z Australii wokalista, który podbija obecnie listy przebojów piosenką "James Dean (I Want To Know)", przyznał, iż napisał już utwór dla Mariah Carey, który ma zamiar zaśpiewać z nią w duecie. Kompozycja nosi tytuł "A Thousand Life Times".

 • D. Bedingfield odnalazł miłość

  Wokalista Daniel Bedingfield po ponad dwóch latach samotności znów jest szczęśliwy. Muzyk, uważany za bardzo nieśmiałego, pokazał się publicznie, na koncercie w Londynie, z niejaką Sam Almon. W dodatku nie szczędził jej czułości, niemal co chwilę całując i przytulając swoją wybrankę.

Wideo na temat: daniel bedingfield
 • Harry Brown

  Dynamiczny film o krwawej zemście w stylu "Uprowadzonej". Akcja thrillera "Harry Brown", który przebojem zdobył kina w Wielkiej Brytanii jesienią 2009 roku, rozgrywa się we współczesnym angielskim mieście. Film nominowanego do Oscara Daniela Barbera ("The Tonto Woman") opowiada dramatyczną historię tajemniczego bohatera, który musi stawić czoło młodocianym gangsterom i handlarzom narkotyków. Tytułowa postać, grana przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Michaela Caine'a, to były żołnierz i wdowiec,...

 • Safe House

  W thrillerze "Safe House" zdobywca Oskara DENZEL WASHINGTON ("American Gangster") wciela się w jednego z najniebezpieczniejszych wrogów CIA, byłego oficera operacyjnego Tobina Frosta, który niespodziewanie pojawia się w jednym z miast Afryki Południowej i stawia na nogi cały wywiad. Przejęty przez agentów zostaje odesłany do kryjówki prowadzonej przez Matta Westona - w tej roli RYAN REYNOLDS ("Green Lantern"). Kiedy miejsce zostaje zaatakowana przez brutalnych najemników, żółtodziób zmuszony...

 • Wilk

  Trzymający w napięciu film akcji z Peterem Stormare w roli głównej, znanym z takich filmów jak "Fargo" braci Coen, "Parnassus" czy serialu " Skazany na śmierć". Film jednego z najpopularniejszych szwedzkich reżyserów, twórcy kultowych ekranizacji "Millenium" cz.1 i 2. Na dalekiej północy dochodzi do dramatycznych wydarzeń. Hodowcy reniferów, stając w obronie swojego stada, zabijają znajdującego się pod ścisłą ochroną wilka. Za swój czyn trafiają przed sąd. Klemens (Peter Stormare) i jego...