• Informacje na temat:

  daniel craig prywatnie

Artykuły na temat: daniel craig prywatnie
 • Daniel Craig i Rachel Weisz zostali rodzicami!

  Daniel Craig (50 l.) po raz drugi został ojcem! Jego żona, Rachel Weisz (48 l.), urodziła córkę. Na razie nie podano do wiadomości publicznej imienia dziewczynki.

 • Wyciekł skrypt do nowego filmu o Bondzie

  Producent nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda potwierdził, że ofiarą niedawnego włamania do komputerów Sony był skrypt do "Spectre", który nazwano "wstępnym" - donoszą brytyjskie media.

 • "Prokurator": Zawsze byłem na "nie"

  ...mi się kiedyś, że jednocześnie kręciłem "Australię" w Australii i serial "Waking the Dead" w Londynie (nie mylić z "The Walking Dead" - red.). Dostałem wtedy rolę w "Oporze" z Danielem Craigiem(...) Kazimierz Proch? - Sumiennym, dociekliwym, bezgranicznie oddanym pracy. Hołduje zasadzie "brakującego elementu", doszukując się go w każdym śledztwie, a prywatnie w układaniu puzzli, których jest...

 • Naomi Watts na czele Bezfrakcyjnych

  Gwiazdy kina coraz chętniej występują w ekranizacjach popularnych powieści młodzieżowych. Po "Igrzyskach śmierci" przyszedł czas na serię "Niezgodna", w której najnowszej odsłonie - zatytułowanej "Zbuntowana" - w jednej z głównych ról oglądamy Naomi Watts.

 • Zagraniczne hity na wiosnę 2012!

  ...(Craig Parker) udaje się wraz z armią do Kapui. Liczy, że uda mu się spacyfikować grupę zdesperowanych i zbuntowanych niewolników. Dowodzi nimi rezolutny Spartakus (McIntyre), któremu udało się uciec(...) więcej o klątwie ciążącej na Lockwoodach, którzy zmieniają się w wilkołaki. Poznamy pierwsze wampiry: okrutnego Klausa (Joseph Morgan) i bardziej ludzkiego Elijaha (Daniel Gillies). "Mentalista...

 • Daniel Craig: Kontrowersyjny Bond

  Daniel Craig znów budzi kontrowersje! Zarówno za sprawą aroganckich wypowiedzi, jak i kolejnych zmian w wizerunku agenta 007.

 • Daniel Craig najlepiej ubrany

  Odtwórca roli Jamesa Bonda, Daniel Craig (39 l., "Casino Royale" ) został wybrany na najlepiej ubranego mężczyznę w Wielkiej Brytanii.

 • Bond: Im starszy, tym częściej okazuje emocje

  - Ktoś, kto cierpiał w dzieciństwie, szybciej dorasta i staje się twardy - powiedział Daniel Craig, komentując ujawnione w "Skyfall" szczegóły z biografii agenta 007. - Im Bond jest starszy, tym częściej okazuje emocje - zwrócił uwagę aktor.

 • Nigdy nie jest zadowolony!

  Brytyjski gwiazdor Daniel Craig to prawdziwy perfekcjonista. Odtwórca roli Jamesa Bonda nigdy nie jest usatysfakcjonowany rezultatem swojej pracy i uważa, że mógł dać z siebie więcej.

 • Sienna Miller: Romans z Bondem

  Sienna Miller (23 l., "Alfie" ) ma zamiar przenieść się do USA, żeby uniknąć ataków prasy, która wciąż śledzi jej romans z przyszłym odtwórcą roli Bonda, Danielem Craigiem (37 l., "Sylvia" ). Poprzednio brytyjska aktorka związana była z Judem Law (32 l., "Bliżej" ).