• Informacje na temat:

  daniel kac

Artykuły na temat: daniel kac
 • Na Wspólnej

  Daniel podgląda profil Łucji na portalu społecznościowym. Zauważa, że dziewczyna zmieniła swój status na "W związku". Targany zazdrością jedzie pod jej...

 • Siekiera Pottera, zemsta Cage'a

  Jeden rozpoczyna życie "po Potterze", drugi dawno temu osiadł na szczytach aktorskiej autoparodii. Daniel Radcliffe ("Kobieta w czerni") i Nicolas Cage ("Bóg zemsty") to gwiazdy nadchodzącego tygodnia w polskich kinach. Czy pierwsza polska komedia w 3D - "Kac Wawa" - jest w stanie pokrzyżować im szyki? Zobacz, jakie tytuły debiutują dziś na ekranach!

 • Michał zdradzi Zytę!

  Szok! W klanie rodu Lubiczów znów dojdzie do zdrady! Michał (Daniel Zawadzki) odpłaci Zycie (Magda Stam) za skok w bok z Rutką (Zbigniew Suszyński) i zdradzi ją z Julią (Dorota Lanton). Sprawdź, jak do tego dojdzie!

 • Kinowe hity lata w Polsce

  Daniel Craig i Harrison Ford jako kowboje walczący z kosmitami oraz Owen Wilson i Carla Bruni w Paryżu, w filmie Woody'ego Allena - m.in. tych aktorów polska publiczność zobaczy na ekranach kin w lipcu i sierpniu.

 • Brzydula Betty

  Henry leczy kaca i wścieka się na Charlie. W firmie Meade trwają gorączkowe przygotowania do Balu Czerni i Bieli. Claire zamierza wykorzystać bal do swoich celów. Daniel wczuwa się w rolę inwalidy i wrabia Betty w poszukiwanie wózka dla siebie. Wilhelmina wykorzystuje zanik pamięci u Alexis, żeby podawać się za jej przyjaciółkę. Ignacio wpada w ręce starego wroga i musi ratować życie, gotując.

 • "Projekt X": Najbardziej szalona komedia roku?

  Nominowany do Oscara Todd Phillips ("Kac Vegas") jest specjalistą od niewybrednych, ale przezabawnych komedii, które kochają widzowie na całym świecie. Wyprodukowany przez niego "Projekt X" to kolejny obraz wpisujący się w tę konwencję. Najbardziej szalona komedia roku trafia 14 września na płyty Blu-ray i DVD.

 • "Klan": Beata wreszcie zostanie żoną Rafalskiego!

  ...) i dopnie swego. Jako wedding planner spisze się po prostu na medal! W przeddzień swego ślubu z Beatą Rafalski ostro zabaluje w towarzystwie Jerzego (Andrzej Grabarczyk) i Michała (Daniel Zawadzki...

 • People's Choice Awards: Nominacje!

  Amerykańscy kinomani wyłonili swoich filmowych faworytów za 2011 rok. Nominacje do People's Choice Awards otrzymały m.in. takie gwiazdy, jak Johnny Depp, Julia Roberts, Daniel Radcliffe i Anne Hathaway. Ogłoszenie listy laureatów nastąpi 11 stycznia 2012 roku.

 • ​Gdzie bywały gwiazdy w 2012 roku...

  ...premier i gal. Gwiazdy hucznie świętowały m.in. premiery filmów "Big Love" (luty), "Kac Wawa" (luty), "Hans Kloss" (marzec), "Lęk wysokości" (kwiecień), "Bez wstydu" (lipiec), "Pokłosie" (listopad(...) zawsze dostrzec można było gwiazdy pierwszej wielkości - Daniela Olbrychskiego, czyli Gustawa Majera z "Komisarza Aleksa" i Arkadiusza Nowika z "Klanu", Małgorzatę Sochę, czyli Ingę Gruszewską...

 • Borys Szyc świętuje 35. urodziny

  Borys Szyc ("Kret", "Wojna polsko-ruska", "Kac Wawa", seriale "Przepis na życie" i "Oficer") to jeden z najpopularniejszych dziś polskich aktorów. Zaczynał swoją karierę od grania... epizodów. Przed kamerą debiutował niemal niezauważalną rólką w "Klanie". W środę, 4 września, aktor kończy 35 lat.

Wideo na temat: daniel kac
 • Kac Wawa

  "Kac Wawa" to "swojska", czyli polska odmiana przygód uczestników wieczoru kawalerskiego. Andrzej (Borys Szyc), Jarek (Antoni Pawlicki), Karol (Michał Milowicz), Tomek (Michał Żurawski) oraz Jerzy (Mariusz Pujszo) spotykają się w hotelu, gdzie w apartamencie mają grać w brydża. W tym samym czasie panna młoda - przyszła żona Andrzeja - Marta (Sonia Bohosiewicz) wraz z przyjaciółkami będą mile spędzały czas wieczoru panieńskiego z chippendalesami. Druhowie pana młodego wpadają na genialny...

 • Kac Vegas

  Reżyser "Niezaliczonej", Todd Phillips, przedstawia komedię o wieczorze kawalerskim, który kończy się bardzo, bardzo źle. Na dwa dni przed ślubem Doug (JUSTIN BARTHA) i jego najlepsi kumple Phil i Stu (BRADLEY COOPER i ED HELMS) oraz przyszły szwagier Alan (ZACH GALIFIANAKIS) jadą do Las Vegas na wystawny wieczór kawalerski, którego nigdy nie zapomną. Kiedy towarzysze pana młodego budzą się następnego ranka z potwornym bólem głowy, nie pamiętają nic. Ich luksusowy apartament jest...

 • Kac Vegas 3

  Film "Kac Vegas 3" to kolejna część przygód Phila, Stu, Alana i Douga, których widzowie poznali w 2009 roku w kinowym hicie "Kac Vegas", opowiadającym historię czterech kumpli świętujących wieczór kawalerski w Las Vegas. W 2011 roku powstała kolejna część - "Kac Vegas w Bangkoku".

Dyskusje na temat: daniel kac