• Informacje na temat:

  daniel olbrychski 50 lecie pracy

Artykuły na temat: daniel olbrychski 50 lecie pracy
 • Benefis Daniela Olbrychskiego

  Daniel Olbrychski, czyli Doktor z "Czasu honoru", obchodzi 50-lecie pracy artystycznej. Jubileusz aktora, którego punktem kulminacyjnym była premiera sztuki "Po drodze do Madison" w Teatrze 6. Piętro, uświetnili swoją obecnością m.in. prezydent Bronisław Komorowski i premier Donald Tusk.

 • Pracuje nieprzerwanie od 50 lat!

  Daniel Olbrychski, czyli Doktor z "Czasu honoru", obchodzi piękny jubileusz. Mija właśnie pół wieku od chwili, gdy po raz pierwszy stanął na scenie! 50-lecie pracy artystycznej Jubilat świętować będzie hucznie w Teatrze 6. Piętro.

 • Jubileusz Jadwigi Barańskiej - niezapomnianej Barbary Niechcic z "Nocy i dni"

  Jadwiga Barańska, wielka dama polskiego kina i telewizji, niezapomniana Barbara Niechcic z "Nocy i dni" i Anna Konstanze Cosel z "Hrabiny Cosel", świętuje 55-lecie pracy artystycznej. Z tej właśnie okazji kanał TVP Seriale wyemituje w najbliższą sobotę specjalny program poświęcony aktorce.

 • Olbrychski: Mogłem zagrać z De Niro

  Daniel Olbrychski 10 grudnia będzie świętować na scenie Teatru 6. piętro 50-lecie pracy artystycznej. Artysta przyznaje, że mógł zrobić światową karierę. - Nie zagrałem m.in. w "Wieku XX" Bernardo Bertolucciego, gdzie miałem być partnerem Roberta De Niro - przyznaje aktor.

 • Jubileusz Daniela Olbrychskiego

  Daniel Olbrychski obchodzi w tym roku 50-lecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji w Teatrze 6. Piętro odbyła się w sobotę, 10 grudnia, uroczysta premiera spektaklu "Po drodze do Madison".

 • Jubileusz Daniela Olbrychskiego

  Daniel Olbrychski obchodzi 50-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji w grudniu odbędzie się jubileusz aktora podziwianego od lat za niezapomniane role teatralne i filmowe.

 • Stan wojenny zepsuł mu jubileusz

  Daniel Olbrychski w grudniu na deskach Teatru 6.piętro obchodzić będzie 50-lecie pracy artystycznej. To szczególny moment dla aktora, tym bardziej, że jego wcześniejszy jubileusz został przerwany przez... stan wojenny.

 • Znów zagra w Hollywood

  Nasz skarb narodowy obchodzi w tym roku 50-lecie pracy artystycznej, a propozycji zawodowych mu nie brakuje.

 • Barbara Brylska uhonorowana w Rosji

  Uwielbiana w Rosji polska aktorka Barbara Brylska odebrała w środę Bałtycką Gwiazdę, jedną z najważniejszych nagród Petersburga, przyznaną jej za wybitne zasługi w budowaniu i rozwijaniu więzi kulturowych pomiędzy narodami regionu Morza Bałtyckiego.

 • Trudno zrobić coś głupiego, żeby było aż mądre

  - Teraz, kiedy mam już żonę, dziecko i postanowiłem bardziej skupić się na tym, co oferuje polski rynek. Ale serial, w którym zagram, jest ewenementem na skalę europejską - zapowiada Michał Żebrowski, aktor i dyrektor naczelny Teatru 6.piętro.

Zdjęcia na temat: daniel olbrychski 50 lecie pracy