• Informacje na temat:

  daniel olbrychski wiek

Artykuły na temat: daniel olbrychski wiek
 • "Klan": Daniel Olbrychski musi pracować...

  Daniel Olbrychski, czyli Arkadiusz Nowik z "Klanu", przyznaje, że odkąd osiągnął wiek emerytalny, nie zabiega o nowe role. Aktor wciąż jednak chce i... musi pracować, bo ma na utrzymaniu kilka osób!

 • Karolina Gruszka jako Maria Skłodowska-Curie

  Karolina Gruszka w roli głównej, a także m.in. Daniel Olbrychski i Izabela Kuna znajdą się w obsadzie filmu o Marii Skłodowskiej-Curie, nad którym rozpoczynają się prace. Wspólna produkcja Polski, Niemiec, Francji i Belgii trafić ma do kin w 2016 roku.

 • Tomasz Lis, Daniel Olbrychski, Kamil Durczok, Monika Olejnik i inni – to oni wzbudzają kontrowersje

  ...następnej stronie Daniel Olbrychski (70 l.) 2015 roku chyba nie zaliczy do najlepszych w swoim życiu.  Gdy przyłapano go na prowadzeniu samochodu pod wpływem alkoholu, wylała się na niego lawina(...). Czytaj dalej na następnej stronie Małgorzata Rozenek (wiek dyskusyjny?) podzieliła Polaków.  Jedni ją uwielbiają i bardzo cenią sobie jej rady, a inni nie kryją, że za nią nie przepadają i nie...

 • Karolina Gruszka jako Maria Skłodowska-Curie

  W 2016 roku do kin trafi wystawna, międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej polskiej noblistki - Marii Skłodowskiej-Curie. "Maria Curie" to historia niezwykłej kobiety, która opuszcza ojczyznę i wyjeżdża do Francji, by rozpocząć karierę naukową. A przy tym niepowtarzalna podróż w czasie do Paryża z przełomu wieków - miasta intryg, romansów, sztuki i odkryć, które zmieniały świat.

 • Daniel Olbrychski już po operacji! Nie było innego wyjścia

  Daniel Olbrychski (73 l.) nie cieszył się ostatnio dobrym zdrowiem. Wraz z wiekiem przyszły problemy, które mogła rozwiązać tylko operacja. To właśnie jej aktor tak bardzo chciał uniknąć.

 • Erika Karkuszewska: Nawet o tym nie marzyłam

  We wspólnej produkcji TVP i BBC "Dzwony wojny" śliczna studentka Akademii Teatralnej gra jedną z głównych ról. Erika Karkuszewska mówi o tym, jak wygrała casting i jak pracowało jej się na planie z brytyjską ekipą.

 • ​"Pomyliłam się co do ciebie"

  Te przykre słowa usłyszy po wakacjach Arkadiusz Nowik (Daniel Olbrychski) z ust Grażynki Lubicz (Małgorzata Ostrowska-Królikowska). Sprawdź, jak potoczą się losy bohaterów najgorętszego wątku miłosnego poprzedniego sezonu!

 • Małgorzata Braunek i Andrzej Żuławski: Miłość przechodzi przez palce jak woda

  Andrzej Żuławski miał być mężczyzną jej życia, ale zostawiła go dla innego. Małgorzata Braunek zawsze była mu jednak wdzięczna za syna.

 • Jerzy Zelnik: Nic nie jest takie, jak się wydaje

  ...studiów, zdecydował się na aktorstwo, gdyż niczego innego nie znał. Jego ojciec pół wieku pracował jako reżyser dźwięku w radiu i na estradzie, i to on zaraził syna miłością do sceny. Mama, tłumaczka z niemieckiego i rosyjskiego - do słowa. W domu organizowano wieczorki teatralne. Na studia dostał się z trzecią lokatą. Przebili go Daniel Olbrychski i Barbara Brylska, z którymi już na I roku starał...

 • Wajda i Olbrychski za Komorowskim

  Andrzej Wajda i Daniel Olbrychski znajdą się w honorowym komitecie poparcia kandydatury Bronisława Komorowskiego na prezydenta. Komitet zostanie oficjalnie zaprezentowany w niedzielę.

Zdjęcia na temat: daniel olbrychski wiek