• Informacje na temat:

  daniel radcliffe 2012

Artykuły na temat: daniel radcliffe 2012
 • Nowe seriale w lipcu na antenie Ale kino+

  ..." Jon Hamm i Daniel Radcliffe znany z serii filmów o Harrym Potterze.

 • Daniel Radcliffe w thrillerze

  Daniel Radcliffe zagra główną rolę w ekranizacji powieści Susan Hill "The Woman In Black" - poinformował serwis Shock Till You Drop.

 • Daniel Radcliffe: Coraz więcej ról

  Jedna z największych młodych gwiazd Hollywood, Daniel Radcliffe, po sukcesie filmów o Harrym Potterze cały czas otrzymuje propozycje filmowe. Tym razem 24-letni aktor zgodził się zagrać w najnowszym filmie Douglasa McGratha - "Brooklyn Bridge".

 • Radcliffe niemieckim żołnierzem

  Daniel Radcliffe wcieli się w postać niemieckiego żołnierza w nowej wersji dramatu wojennego "Na Zachodzie bez zmian" - poinformował serwis "Variety".

 • Nowy film Daniela Radcliffe'a: Zwiastun!

  Daniel Radcliffe nie dla dzieci! Gwiazdor "Harry'ego Pottera" zagrał główną rolę w ekranizacji mrocznej powieści Susan Hill "The Woman In Black". W internecie pojawił się pierwszy zwiastun obrazu.

 • Gwiazdor "Glee" zastąpi Radcliffe'a

  Gwiazdor serialu "Glee" Darren Criss zastąpi Daniela Radcliffe'a w głównej roli w broadwayowskim musicalu "How to Succeed in Business Without Really Trying". Filmowy Harry Potter zapowiedział bowiem, że 1 stycznia 2012 ostatni raz wcieli się w postać J Pierreponta Fincha.

 • "Kobieta w czerni": Harry Potter z siekierą

  Daniel Radcliffe próbuje uciec z Hogwartu i od skojarzeń z Harrym Potterem. Jako młody prawnik Arthur Kipps ukrywa się przed Czarną Damą w położonym na mokradłach starym, angielskim domu. "Kobietą w czerni" legendarne studio Hammer sięga po gotycki horror. Do bólu przewidywalny.

 • People's Choice Awards: Nominacje!

  Amerykańscy kinomani wyłonili swoich filmowych faworytów za 2011 rok. Nominacje do People's Choice Awards otrzymały m.in. takie gwiazdy, jak Johnny Depp, Julia Roberts, Daniel Radcliffe i Anne Hathaway. Ogłoszenie listy laureatów nastąpi 11 stycznia 2012 roku.

 • Brand poprowadzi galę MTV Movie Awards

  Były mąż piosenkarki Katy Perry, komik Russel Brand poprowadzi galę rozdania nagród MTV Movie Awards. Tegoroczna impreza odbędzie się 3 czerwca. Wśród nominowanych są m.in. Ryan Gosling, Emma Stone i Daniel Radcliffe.

 • Nowe seriale w lipcu na antenie Ale kino+

  " Jon Hamm i Daniel Radcliffe znany z serii filmów o Harrym Potterze.

Wideo na temat: daniel radcliffe 2012
 • 2012

  Pomysł na film 2012 przyszedł do głowy scenarzyście, producentowi i kompozytorowi Haraldowi Klosererowi, który od dawna pracował z Rolandem Emmerichem jako współautor scenariuszy. "Każda cywilizacja na Ziemi posiada swoje mity związane z wszechogarniającym kataklizmem", mówi Kloser. "Sprawy zaczynają nagle przybierać zły obrót, społeczeństwo coraz mniej wytwarza, a planeta zaczyna na nowo swój bieg. I tylko niektórzy z nas otrzymują drugą szansę na to, aby zapoczątkować nową kulturę, nowe...

 • Kobieta w czerni

  Gwiazda "Harry'ego Pottera" Daniel Radcliffe w mrocznej adaptacji bestsellerowej powieści grozy. Arthur - młody notariusz przyjeżdża do Crythin Gifford, aby uporządkować sprawy spadkowe zmarłej mieszkanki tego małego miasteczka. Miejscowi nie pomagają prawnikowi. Sam będzie musiał zmierzyć się z tajemniczą przeszłością kobiety. W jej opuszczonym domu czeka go prawdziwy koszmar.

 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...