• Informacje na temat:

  daniel radcliffe alkohol

Artykuły na temat: daniel radcliffe alkohol
 • Daniel Radcliffe: Piłem na okrągło

  Daniel Radcliffe (26 l.) opowiedział o swoim uzależnieniu.

 • Harry Potter alkoholikiem

  Daniel Radcliffe po zakończeniu zdjęć do serii filmów o Harrym Potterze postanowił rzucić alkohol. Aktor przyznaje, że zdał sobie sprawę, iż ma problem z alkoholem już w 2009 roku na planie produkcji "Harry Potter i Książę Półkrwi".

 • Gwiazdy na dnie: Alkoholizm

  ...dyżurze! Daniel Radcliffe już na planie "Harry'ego Pottera i Księcia Półkrwi" zaglądał do kieliszka! "W pewnym momencie potrzebowałem alkoholu, aby cokolwiek mnie cieszyło. Było kilka takich lat(...)Charlie Sheen ("Dwóch i pół", "Jeden gniewny Charlie"): Alkohol w połączeniu z narkotykami i seks - to trzy główne nałogi aktora. Kilkukrotny odwyk nie przyniósł rezultatów. Sheen słynie z burd...

 • Daniel Radcliffe bez alkoholu

  Może i jest "Harry Potterem" ale piwa w Nowym Jorku się nie napije. Daniel Radcliffe przekonał się, na czym polega różnica między Wielką Brytanią a USA.

 • Radcliffe może szastać milionami

  Aktor odtwarzający postać czarodzieja Harry'ego Pottera, Daniel Radcliffe, skończył w poniedziałek 18 lat, zyskując tym samym możliwość rozporządzania swą fortuną. Twierdzi jednak, że pieniądze nie zawrócą mu w głowie.

 • Przez Pottera wpadł w alkoholizm

  Daniel Radcliffe, po zakończeniu zdjęć do serii filmów o Harrym Potterze, postanowił rzucić alkohol. Aktor przyznaje, że zdał sobie sprawę, iż ma z nim problem już w 2009 roku na planie części o podtytule "Książę Półkrwi".

 • Eksperymenty gwiazd Pottera

  Gwiazdy filmowego "Harry'ego Pottera" - Daniel Radclife, Emma Watson i Rupert Grint - przyznają, że eksperymentują tak jak inni młodzi ludzie w ich wieku.

 • Nie wiedzieli o nałogu "Harry'ego Pottera"

  David Yates, reżyser kilku filmów z serii o "Harrym Potterze", pochwalił decyzję odtwórcy tytułowej roli w tych obrazach - Daniela Radcliffe'a, który zdecydował się opowiedzieć publicznie o swoim uzależnieniu od alkoholu.

 • Aktorstwo nie jest dla dzieci!

  Emma Watson nie chce, aby w przyszłości jej dzieci weszły w świat show-biznesu. Gwiazda filmów o Harrym Potterze wie, co mówi - sama zaczęła karierę w wieku... dziesięciu lat.

Wideo na temat: daniel radcliffe alkohol
 • Kobieta w czerni

  Gwiazda "Harry'ego Pottera" Daniel Radcliffe w mrocznej adaptacji bestsellerowej powieści grozy. Arthur - młody notariusz przyjeżdża do Crythin Gifford, aby uporządkować sprawy spadkowe zmarłej mieszkanki tego małego miasteczka. Miejscowi nie pomagają prawnikowi. Sam będzie musiał zmierzyć się z tajemniczą przeszłością kobiety. W jej opuszczonym domu czeka go prawdziwy koszmar.

 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...

 • Rogi

  Podejrzany o gwałt i morderstwo swojej dziewczyny młody chłopak zauważa dziwne zmiany na własnym ciele, które stają się pomocne w odkryciu prawdy o śmierci ukochanej.