• Informacje na temat:

  daniel radcliffe nagi

Artykuły na temat: daniel radcliffe nagi
 • Nagi Radcliffe

  Brytyjskiego aktor Daniela Radcliffe'a będzie można oglądać nagiego w jego odważnej roli w spektaklu "Equus" na Broadwayu od września.

 • Gejowskie sceny z Danielem Radcliffem wywołały szok

  Daniel Radcliffe nie boi się kontrowersyjnych ról. W 2007 roku 18-letni wówczas aktor wystąpił na Broadwayu w kontrowersyjnej sztuce "Equus", w której biegał po scenie nago. Nie miał większych oporów(...) tandetne" - mówił. Teraz postanowił go rozebrać kolejny reżyser - twórca obrazu "Kill My Darlings". Daniel bierze udział w scenach miłosnych z innym młodym aktorem - Danem DeHaanem. Niektóre z nich są...

 • Weekend w serialach

  ...zdenerwowana żona. "Mikser" z przerażeniem odkrywa, że za aresztowaniem stoi Dorota. Tymczasem w redakcji YOLO panuje napięta atmosfera - Kacperczyk dowiedział się, że w mieście pojawi się Daniel Radcliffe... "Barwy szczęścia" odc. 1875 Po wyjściu z aresztu Rafał jedzie do domu, w którym przetrzymywał Martę. Na szybach willi ktoś napisał: "Dopadnę cię, morderco". Krzepiński zmywa groźbę, a potem...

 • Daniel Radcliffe w nowej roli?

  Producenci filmu opowiadającego o wydarzeniach nadprzyrodzonych chcą, aby główną rolę w ich obrazie zagrał Daniel Radcliffe, który zasłynął wcieleniem się w Harry'ego Pottera, w pierwszej filmowej adaptacji powieści J.K. Rowling opowiadającej o małym czarodzieju, filmie "Harry Potter i kamień filozoficzny" .

 • Pośladki Daniela Radcliffe'a

  Daniel Radcliffe zamierza popracować nad swoim ciałem przed broadwayowską premierą sztuki "Equus". Najwięcej uwagi poświęci... swoim pośladkom.

 • Kobiety onieśmielają Pottera

  Jak się okazuje Daniel Radcliffe, czyli znany wszystkim odtwórca roli Harry'ego Pottera ("Harry Potter i Zakon Feniksa"), panicznie boi się dziewczyn.

 • Harry Potter broni się

  Aktor Daniel Radcliffe, znany z filmów o Harrym Potterze, broni swojej roli w londyńskiej sztuce "Equus", w której pojawi się na scenie rozebrany do naga. Jego wystąpieniem zaniepokojeni są m.in. rodzice jego fanów.

 • Eksperymenty gwiazd Pottera

  Gwiazdy filmowego "Harry'ego Pottera" - Daniel Radclife, Emma Watson i Rupert Grint - przyznają, że eksperymentują tak jak inni młodzi ludzie w ich wieku.

 • Pierwszy pocałunek Pottera

  To się musiało wreszcie wydarzyć. W najnowszej ekranizacji przygód Harry'ego Pottera - "Zakonie Feniksa" - nastoletni bohater po raz pierwszy znajdzie się w intymnej sytuacji z koleżanką.