• Informacje na temat:

  daniel radcliffe nago

Artykuły na temat: daniel radcliffe nago
 • Nagi Radcliffe

  Brytyjskiego aktor Daniela Radcliffe'a będzie można oglądać nagiego w jego odważnej roli w spektaklu "Equus" na Broadwayu od września.

 • Daniel Radcliffe nago w trzech filmach!

  Daniel Radcliffe ma dość rozbierania się na ekranie. Były odtwórca roli Harry'ego Pottera w każdym z trzech najnowszych filmów miał nagie sceny!

 • Gejowskie sceny z Danielem Radcliffem wywołały szok

  Daniel Radcliffe nie boi się kontrowersyjnych ról. W 2007 roku 18-letni wówczas aktor wystąpił na Broadwayu w kontrowersyjnej sztuce "Equus", w której biegał po scenie nago. Nie miał większych oporów przed obnażeniem się - w wywiadach tłumaczył, że była to artystyczna konieczność. "'Equus' to sztuka symboliczna. Scena nagości jest jej częścią. Nie mogę zagrać, mając na sobie majtki. To byłoby...

 • Daniel Radcliffe na Broadwayu

  Daniel Radcliffe potwierdził, że w następnym roku zadebiutuje na deskach Broadwayu.

 • Weekend w serialach

  ...zdenerwowana żona. "Mikser" z przerażeniem odkrywa, że za aresztowaniem stoi Dorota. Tymczasem w redakcji YOLO panuje napięta atmosfera - Kacperczyk dowiedział się, że w mieście pojawi się Daniel Radcliffe... "Barwy szczęścia" odc. 1875 Po wyjściu z aresztu Rafał jedzie do domu, w którym przetrzymywał Martę. Na szybach willi ktoś napisał: "Dopadnę cię, morderco". Krzepiński zmywa groźbę, a potem...

 • Daniel Radcliffe skończył 21 lat

  Kilka lat temu nieznany chłopiec wcielił się w rolę 11-letniego czarodzieja w "Harrym Potterze i Kamieniu Filozoficznym". Od tamtego czasu nie dość, że zyskał międzynarodową sławę, to jeszcze w niczym nie przypomina siebie sprzed lat - zarówno pod względem rozpoznawalności, posiadanego majątku, jak i samego wyglądu zewnętrznego. Daniel Radcliffe - bo o nim mowa - przeszedł już w swoim życiu długą

 • Harry Potter homoseksualistą

  Daniel Radcliffe gotów jest wcielić się w rolę homoseksualisty. Odtwórca roli Harry'ego Pottera nie boi się kontrowersyjnych ról.

 • Erotyczna scena w "Potterze"

  Najnowsza filmowa część przygód młodego czarodzieja - "Harry Potter i Insygnia Śmierci" - zawierać będzie "bardzo seksowną" scenę, w której grający Harry'ego Daniel Radcliffe wystąpi nago przed filmową Hermioną czyli Emmą Watson.

 • Harry Potter na golasa

  Świat zna go głównie jako nastoletniego czarodzieja Harry'ego Pottera. Teraz Daniel Radcliffe chce pokazać inną stronę swojej osobowości. Latem 2007 roku 17-letni gwiazdor zadebiutuje na londyńskiej scenie w spektaklu "Equus", gdzie będziemy mogli go zobaczyć zupełnie... nago.

 • Udany debiut Daniela Radcliffe'a

  Filmowy odtwórca Harry'ego Pottera, 17-letni Daniel Radcliffe, otrzymał owację na stojąco po debiutanckim występie na West Endzie w sztuce "Equus". "Chylę kapelusza" - powiedział obecny na widowni Christian Slater.

Wideo na temat: daniel radcliffe nago
 • Kobieta w czerni

  Gwiazda "Harry'ego Pottera" Daniel Radcliffe w mrocznej adaptacji bestsellerowej powieści grozy. Arthur - młody notariusz przyjeżdża do Crythin Gifford, aby uporządkować sprawy spadkowe zmarłej mieszkanki tego małego miasteczka. Miejscowi nie pomagają prawnikowi. Sam będzie musiał zmierzyć się z tajemniczą przeszłością kobiety. W jej opuszczonym domu czeka go prawdziwy koszmar.

 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...

 • Rogi

  Podejrzany o gwałt i morderstwo swojej dziewczyny młody chłopak zauważa dziwne zmiany na własnym ciele, które stają się pomocne w odkryciu prawdy o śmierci ukochanej.