• Informacje na temat:

  daniel radcliffe narkotyki

Artykuły na temat: daniel radcliffe narkotyki
 • Gwiazdy na dnie: Alkoholizm

  ...dyżurze! Daniel Radcliffe już na planie "Harry'ego Pottera i Księcia Półkrwi" zaglądał do kieliszka! "W pewnym momencie potrzebowałem alkoholu, aby cokolwiek mnie cieszyło. Było kilka takich lat, gdy świetnie się czułem prowadząc życie w blasku fleszy, które tak naprawdę nigdy do mnie nie pasowało" - zdradził gwiazdor w jednym z wywiadów. Radcliffe twierdzi, że jest całkowitym...

 • Radcliffe pali marihuanę?

  Daniel Radcliffe po ataku mediów oskarżających młodego aktora o eksperymentowanie z narkotykami, znalazł obrońcę w swoim ekranowym wrogu z "Harry'ego Pottera" - Tomie Feltonie.

 • Seksualna energia Pottera

  Daniel Radcliffe porównał ostatnio najnowszą część "Harry'ego Pottera" do kultowego już filmu Danny'ego Boyle'a "Trainspotting". Według 19-latka w filmie o młodym czarodzieju jest podobna "spora dawka seksualnej energii i narkotyków".

 • "Harry Potter" nie dla dzieci

  Daniel Radcliffe rozbierze się w filmie "Harry Potter i Insygnia Śmierci". Jak sam mówi, sceny rozbierane w ogóle mu nie przeszkadzają.

Wideo na temat: daniel radcliffe narkotyki
 • Seks, narkotyki i podatki

  Historia dwóch ekscentryków, którzy spotykają się na studiach i zaprzyjaźniają, co skutkuje założeniem jednego z najbardziej dochodowych biur podróży w Skandynawii.

 • Kobieta w czerni

  Gwiazda "Harry'ego Pottera" Daniel Radcliffe w mrocznej adaptacji bestsellerowej powieści grozy. Arthur - młody notariusz przyjeżdża do Crythin Gifford, aby uporządkować sprawy spadkowe zmarłej mieszkanki tego małego miasteczka. Miejscowi nie pomagają prawnikowi. Sam będzie musiał zmierzyć się z tajemniczą przeszłością kobiety. W jej opuszczonym domu czeka go prawdziwy koszmar.

 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...