• Informacje na temat:

  daniel radcliffe oscary

Artykuły na temat: daniel radcliffe oscary
 • Daniel Radcliffe wspiera mniejszości seksualne

  Brytyjski aktor Daniel Radcfliffe zostanie uhonorowany przez organizację Trevor Project, starającą się zapobiegać samobójstwom wśród homoseksualnej młodzieży.

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Za co powinniście pokochać "Glee"!

  ...wyraziły takie gwiazdy, jak Daniel Radcliffe (filmowy Harry Potter) czy laureat Oscara Javier Bardem. Podobnie jest z muzycznymi gwiazdami, które poza osobistym udziałem w "Glee", coraz chętniej...

 • Oscary 2013: Relacja

  "Operacja Argo" za najlepszy film, Ang Lee za reżyserię oraz aktorzy Daniel Day-Lewis i Jennifer Lawrence oto najwięksi zwycięzcy 85. gali rozdania Oscarów.

 • Radcliffe niemieckim żołnierzem

  Daniel Radcliffe wcieli się w postać niemieckiego żołnierza w nowej wersji dramatu wojennego "Na Zachodzie bez zmian" - poinformował serwis "Variety".

 • Wyścig po Oscary trwa

  Kolejna branżowa organizacja postanowiła docenić obraz "Sideways" . Stowarzyszenie Krytyków Filmowych (Broadcast Film Critics Assn.) przyznało filmowi w reżyserii Alexandra Payne'a aż osiem nominacji do swych dorocznych nagród. "Sideways" nominowany jest między innymi w najważniejszej kategorii - "Najlepszy film 2004 roku".

 • Radcliffe wspiera mniejszości seksualne

  Daniel Radcliffe, brytyjski aktor znany przede wszystkim z roli Harry'ego Pottera, zostanie uhonorowany przez organizację Trevor Project, która stara się zapobiegać samobójstwom wśród homoseksualnej młodzieży. Artysta dostanie nagrodę Trevor Hero Award.

 • Daniel Radcliffe jako Sebastian Coe

  Daniel Radcliffe, znany przede wszystkim z roli Harryego Pottera, w przyszłym roku zagra słynnego przed laty średniodystansowca Sebastiana Coe. Film pod tytułem "Złoto" opowiadać będzie o rywalizacji sportowca z rodakiem - Steve'em Ovettem.

 • Harry Potter na golasa

  Świat zna go głównie jako nastoletniego czarodzieja Harry'ego Pottera. Teraz Daniel Radcliffe chce pokazać inną stronę swojej osobowości. Latem 2007 roku 17-letni gwiazdor zadebiutuje na londyńskiej scenie w spektaklu "Equus", gdzie będziemy mogli go zobaczyć zupełnie... nago.

 • Najbogatsze młode gwiazdy

  Aktorzy zdominowali pierwsze miejsca listy najbogatszych angielskich gwiazd przed trzydziestym rokiem życia. W rankingu magazynu "Heat" pierwszą trójkę stworzyli: Daniel Radcliffe, Keira Knightley i Robert Pattison. Ich majątek jest łącznie oceniany na 105 mln funtów.

Wideo na temat: daniel radcliffe oscary
 • Kobieta w czerni

  Gwiazda "Harry'ego Pottera" Daniel Radcliffe w mrocznej adaptacji bestsellerowej powieści grozy. Arthur - młody notariusz przyjeżdża do Crythin Gifford, aby uporządkować sprawy spadkowe zmarłej mieszkanki tego małego miasteczka. Miejscowi nie pomagają prawnikowi. Sam będzie musiał zmierzyć się z tajemniczą przeszłością kobiety. W jej opuszczonym domu czeka go prawdziwy koszmar.

 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...

 • Rogi

  Podejrzany o gwałt i morderstwo swojej dziewczyny młody chłopak zauważa dziwne zmiany na własnym ciele, które stają się pomocne w odkryciu prawdy o śmierci ukochanej.